Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(gizzy @ 2013 08 13, 23:05)
Karta buvo toks kaip zaidimas, kelem nuotraukas i flickr anonimiskai, tiksliau viena mergina kele, kuriai visi siunte foto  smile.gif Ir visi galejo komentuoti ir speti kieno tai gali buti foto  smile.gif Visai idomu buvo  ax.gif

ir aš iškart prisiminiau..visai faina būtų kada tokį dalyką kartot bigsmile.gif
kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2013 08 14, 01:12)
Gražus dangus wink.gif

Ateinu su klausimu-jei pasirenku Av režimą, nuotraukos tamsios, kėliau ISO, nesuveikė, ekspozicija pas mane nesireguliuoja kaip buvo patarta, išlaikymas galėtų būti trumpesnis, vadinasi pats fotikas grybauja  g.gif Gal dar kokių gudrybių yra? Dėkinga kas atsakys rolleyes.gif

pirmiausiai paziurek koks ekspozicijos matavimo rezimas nustatytas,
antriausiai suzinok ar tau tinka 18% pilka ekspozicija.

AV rezime reikia naudoti ekspozicijos kompensavima, jei fotikas ismatuoja "teisinga ekspozicija" ne taip kaip tau reikia. Ka reiskia "teisinga ekspozicija", kazkada bandziau brukstelt cia (copy link is pirmo puslapio).
Atsakyti
QUOTE(R.i.R. @ 2013 08 13, 22:10)
Griiga, kokia begede! Ant nakties saldainiai! Dar sitaip subantuoti! Taip.

Labas rytas smile.gif ,
saldainiai subantuoti tik jau pavargę nuo fotosesijų lotuliukas.gif . Dėkui visoms už taip ,kaupsiuos 2ND smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Darkas @ 2013 08 14, 00:56)
Naktinėjimai smile.gif

Grazu smile.gif

QUOTE(Rittule @ 2013 08 14, 02:53)
ir  aš iškart prisiminiau..visai faina būtų  kada tokį dalyką kartot  bigsmile.gif
kaip manot?

As uz, manau tikrai faina butu smile.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
RK, o tu pastebėjai, kad paskutinėje foto nuotaka griūna su visu pastatu atgal? blink.gif
Daugiau tai aš nieko nebesakysiu, nes beprasmiška...
Atsakyti
QUOTE(robobebras @ 2013 08 14, 03:30)
pirmiausiai paziurek koks ekspozicijos matavimo rezimas nustatytas,
antriausiai suzinok ar tau tinka 18% pilka ekspozicija.

AV rezime reikia naudoti ekspozicijos kompensavima, jei fotikas ismatuoja "teisinga ekspozicija" ne taip kaip tau reikia. Ka reiskia "teisinga ekspozicija", kazkada bandziau brukstelt cia (copy link is pirmo puslapio).


Visų pirma reikia instrukcijoje susirasti kur žiūrėti biggrin.gif Ačiū, bandysiu ieškoti, nes kartais su M nespėju unsure.gif
Atsakyti
Aš tai bijau prakeikimų, tad iš visų jėgų tvardausi ir nekomentuoju. Tik noriu RK paklausti: faina, kad pildai foto aruodą temoje, bet, prašau, pasidalink mintimis, kodėl būtent šias atrinkai į parodą?, ką pati apie jas galėtum pasakyti, ko tikiesi iš žiūrovo? Kokį svarbų vaidmenį pirmoje foto vaidina (nesu tikra) kolonos kapitelis?, ar sugriūtų foto idėja, jei jį būtum nukirpusi? Beje, fain, kad jaunamartė savo vestuvių dieną puikiai įvaldžiusi tam tikrus kinologinius triukus, tarkim, "tarnaut" biggrin.gif Ar antrajai moteriai, vestuvių dieną sustreikavo kepenys/tulžies pūslė?, kad ji šitaip pagelto? Ar nelabojo šešėlis ant sienos yra simbolinis? (a la "su meile ir neganda"?). Ar 3-ioje foto jaunamartę ūmai pašaukė motina gamta?, kad lekia net susirietusi, nepaisydama, kad pastatas grėsmingai virsta ant šono? Neaiškus išsipūtimas nugaroje perša mintį, kad nabagė vis tik nespėjo, pėsčias karalius ją pralenkė...

***

Rittule, intriguoja, jei tik jau dalyvavusioms nepabodo. Tik, manau, dabar organizuot būtų beviltiška, reikėtų išlaukti, kol pasibaigs rugiapjūtė, sėja, bulviakasis ir gal lapų kritimas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 14 rugpjūčio 2013 - 10:34
Aš vis noriu rasti už ką RK pagirti, paskatinti, nu bet net su savo neišlavinta pradžiamokslio akim nerandu už ką unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gizzy @ 2013 08 13, 23:05)
Karta buvo toks kaip zaidimas, kelem nuotraukas i flickr anonimiskai, tiksliau viena mergina kele, kuriai visi siunte foto  smile.gif Ir visi galejo komentuoti ir speti kieno tai gali buti foto  smile.gif Visai idomu buvo 

vienas megstamiausiu mano zaidimu! gal bandom suzaist? ar palaukiam rugsejo, kokios, 10? m?
QUOTE(R.i.R. @ 2013 08 13, 23:10)
Apie magie foto dar - man primine mano mylimuko Micmojo darbus. Tik cia daugiau kelniu, maziau kuno. Labai laukiu tesinio smile.gif

aciu wub.gif
QUOTE(Darkas @ 2013 08 14, 00:56)
Naktinėjimai smile.gif

kadangi as visishka dangaus megeja, man labai grazu. bet vertikalumas man nezsiziuri cia.
didele mistika man tokos foto. ar galetum papasakot kaip fotkinai? lens, filters, laikas, f, - jei aisku ne gaila tipsu padalinti. buciau labai dekinga. noreciau pati kada pabandyt, bet mano technika visai netinkama.

bandziau natiurmorta su sudziuvusia puokste bei citrina. cia mano pirmas toks darbas. pomidorus priimu, bet argumentuotus smile.gif nesu isitikinus del sios foto, tad kolkas cia negalutinis natiurmorto rezultatas. dar bandysiu.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 14, 10:15)
jaunamartė savo vestuvių dieną puikiai įvaldžiusi tam tikrus kinologinius triukus, tarkim, "tarnaut" biggrin.gif Ar antrajai moteriai, vestuvių dieną sustreikavo kepenys/tulžies pūslė?, kad ji šitaip pagelto?

nužudė laugh.gif Iks, puikūs komentarai, tiksliau, apskritai iškalba wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rittule @ 2013 08 14, 02:53)
ir  aš iškart prisiminiau..visai faina būtų  kada tokį dalyką kartot  bigsmile.gif
kaip manot?



drinks_cheers.gif

Darkai, patiko tavo naktinėjimai wub.gif
Atsakyti