Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Oje, kiek paklodžių biggrin.gif , svarbiausia - ne iš vienos spintos! Reiktų ką iš džiaugsmo sudainuoti, o gal net nufotkinti smile.gif

Kaip visad, mano akys nugaroj dygsta. Man Maggie foto statika tik interjere, kiek beprašyčiau tų taškučių sustoti, jie juda, paršeliai tongue.gif

Ir taip, foto anonimiškumas kartais nekenktų. Labai sunku išvengti su foto nesusijusio šleifo.

Rarity, manau, nebūtina vaikytis istorijų, nevisur jos tinka ar būtinos... Kartais foto gali būti tos pačios baltosios eilės, rimas, ritmas, nata, esė, ištiktukas, vandenženklis, kodas, simbolis, asociacija... Nors, regis, tai Tau jokia naujiena... Nežinau pati, kodėl užsivedžiau... Praleiskit pro ausis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(*briedis* @ 2013 08 13, 18:17)
Ekspozicija buvo gera su tokia reikšme, na bet pabandysiu pati nusistatyt viską rytoj  4u.gif


O kas dabar nustato, kokiu režimu fotografuoji? Nežinau, gal nebūtina manul pagal taisykles, gal užtenka AV, bet rekomenduočiau pasitreniruoti su M, kad būtum ne fotiko asistentė, o bosė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*briedis* @ 2013 08 13, 19:17)
Ekspozicija buvo gera su tokia reikšme, na bet pabandysiu pati nusistatyt viską rytoj  4u.gif

Kad nekokia ekspozicija, tamsu labai. Pagal sprendi, kad gera ekspozicija? unsure.gif Pasiskaityk, EKSPOZICIJA 4u.gif
Atsakyti
Aciu, bet jau sita esu skaicius n kartų 4u.gif Kai juostelėj, žymeklis yra viduryje ax.gif
Atsakyti
Laba vakarą 4u.gif ,bandysiu nors labai nedrąsu rodyti 1ND, stengiausi mokintis iš kitų klaidų blush2.gif . Sunkiai sekėsi surikiuoti taip, kad papultų ant fokuso nepajudinus fotoaparato. Nu vienu žodžiu rodau kas gavosi po daug bandymų ax.gif .user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Griiga, uzskaitau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 13, 20:32)
Ir taip, foto anonimiškumas kartais nekenktų. Labai sunku išvengti su foto nesusijusio šleifo.

Karta buvo toks kaip zaidimas, kelem nuotraukas i flickr anonimiskai, tiksliau viena mergina kele, kuriai visi siunte foto smile.gif Ir visi galejo komentuoti ir speti kieno tai gali buti foto smile.gif Visai idomu buvo ax.gif

QUOTE(griiga @ 2013 08 13, 22:26)
Laba vakarą  4u.gif

Sveika prisijungus 4u.gif
Uzskaitau smile.gif Sviesu, tvarkinga, skirtumas matosi smile.gif
Atsakyti
Griiga, kokia begede! Ant nakties saldainiai! Dar sitaip subantuoti! Taip.

Iks. Apie istiktukus nebuvau pagalvojusi. Apie taskelius sukneles - taip pat. Tavo vaizdinga kalba man taip liuksiskai isimenama. Na nufotkink ka is to dziaugsmo, a?

Apie magie foto dar - man primine mano mylimuko Micmojo darbus. Tik cia daugiau kelniu, maziau kuno. Labai laukiu tesinio smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.i.R.: 13 rugpjūčio 2013 - 22:11
QUOTE(R.i.R. @ 2013 08 13, 14:02)
Davai, šedevrus  biggrin.gif pageidautina, su logo  59.gif


Del logo is manes saipaisi smile.gif ? KAD TAU ATGAL ATSISUKTU TAI !!! LINKIU TO biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 08 13, 22:33)
Del logo is manes saipaisi smile.gif ? KAD TAU ATGAL ATSISUKTU TAI !!! LINKIU TO  biggrin.gif


Na va. Neleidai žmogui atsakyti, ir jau prakeikei g.gif ( biggrin.gif )

***

Griiga, kad būtų drąsiau, irgi duodu taip smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 13 rugpjūčio 2013 - 22:58
Naktinėjimai smile.gif

user posted image
Atsakyti
Gražus dangus wink.gif

Ateinu su klausimu-jei pasirenku Av režimą, nuotraukos tamsios, kėliau ISO, nesuveikė, ekspozicija pas mane nesireguliuoja kaip buvo patarta, išlaikymas galėtų būti trumpesnis, vadinasi pats fotikas grybauja g.gif Gal dar kokių gudrybių yra? Dėkinga kas atsakys rolleyes.gif
Atsakyti