Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Gal dar kas nors nori pasisakyti del mano namu darbu? Ar perdarineti? Gal ko nors dar truksta? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 13 rugpjūčio 2013 - 15:53
QUOTE(Iks @ 2013 08 13, 16:29)
P.S. Jei gražiai elgsitės, paklodžių šiandien daugiau nebus biggrin.gif


Valio, Iks grįžo įkvėpimas biggrin.gif aš tai už paklodes biggrin.gif

briedi, tiesą sakant net nebežinau ką pasakyti, nebent (jei teks perdaryti) vėl tą patį ką sakiau praeitam variante smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 13, 16:29)

Oi kaip faina skaityt toki issamu komentara apie savo foto! Dekui 4u.gif Lekiu trint to "mes" blush2.gif kazkaip rasydama nieko nepagalvojau, bet kai pasakei, tai tikrai visai netinka smile.gif

QUOTE(*briedis* @ 2013 08 13, 16:47)
Gal dar kas nors nori pasisakyti del mano namu darbu? Ar perdarineti? Gal ko nors dar truksta?  blush2.gif

As uz perdaryma. Norisi sviesiau ir noretusi, kad labiau matytusi kaip keiciasi antras planas, pirmoj jis turetu buti ryskus, o kitose vis labiau susiliejes smile.gif
Papildyta:
QUOTE(korete @ 2013 08 13, 17:21)
Valio, Iks grįžo įkvėpimas  biggrin.gif  aš tai už paklodes  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos ciocės biggrin.gif
Atsakyti
Rarity, apie 2 foto. Sutinku su išsakytomis pastabomis, ypač Sea Girl, atrodo, eita teisingu keliu, prieita gana arti, bet taip ir nenueita, susimėtyta pakeliui... Ir po pirmosios foto kažkaip nevalingai tikiesi kažko iš viso už fantastikos ribų ir kiek nusivili suvokdamas, kad ne, anoji buvo kulminacija. Mano galva, foto labai skirtingų svorio kategorijų, antroji - kur kas paprastesnė, be Say pavardintų -umų (man taip atrodo), tad būčiau luktelėjusi, antrąją atnešusi vėliau, kad ji nenublanktų šalia...

***

Briedi, kokią f reikšmę naudoji, grumdamasi su 4 ND? Pabandyk kitokią, pabandyk pažaisti su ekspozicija, pasidaryk sau įv. skirtingų variantų, žiūrėk, kas nuo to keičiasi ir į kurią pusę. Na, ne taip jau daug trūksta, lyg ir.
Atsakyti
f/7.1 4u.gif
Pabandysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*briedis* @ 2013 08 13, 18:43)

Kodel tokia pasirinkai? g.gif
Atsakyti
Ekspozicija buvo gera su tokia reikšme, na bet pabandysiu pati nusistatyt viską rytoj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2013 08 12, 18:47)
Zinai, kokia pirma mintis pamacius kilo- kad fotografuota cia SM-e esanciai temai "Mano nauji pirkiniai" arba "Musu derinukai" (kazkaip panasiai tos temos vadinasi)  ax.gif

bishki patrauksiu per danti - butu visai faina, jei moterys taip rodytu savo naujus pirkinius biggrin.gif (turiu omeny ne jb, bet kur matosi viskas puikiai, idomiai, nekasdieniskai, neisplaukusiai). he he.
QUOTE(Filotija @ 2013 08 12, 19:48)
Užkabino akį Maggie nuotrauka, istorijų galvoje prikūrė... Kad pavasarį ar vasarą, gėlėms žydint (gėlėtas lovos apklotas) "kažkas" tarp dviejų (dvi pagalvės) miegamojo lovoj vyko... Ir... šis tas pilvelyje užsiliko... Kas iš po sijono išlįs sniegui sningant... (pilvas, taškuotas- "sningantis" sijonas)... Jei čia būtų toks pasisakymas apie  nestuke.gif , tai suuuuper.  biggrin.gif  thumbup.gif

bet tai jus kokios isradingos biggrin.gif man i galva apie gyventoja pilvelyje mintis nebutu atejusi hehe.

is tikruju labai faina, kad nors ir ne itin pukuotu nuomoniu mano nuotrauka susilauke, bet visgi susilauke. ir, kaip rodos Ka rase, visgi pastabos, kritika kazkaip smagiau skaitosi negu pagyrimai.

bet man vistiek patinka foto. biggrin.gif dazniausiai buna taip, kad patinka, idedu cia, jei lieka nesuprasta, daznai nebepatinka. su sia kitaip. gal del to jog privargau. nzn. o nuotraukoje bandziau pavaizduoti statika (uzkabino mane ta tema, vis norisi kazka sukurti, NE dinamisko, alsuojancio, silto, kvepuojancio - o salto, tylaus, nejudancio, ..). gal reikejo prideti prie pavadinimo. o gal ir ne.

aj. ir cia mano mylimos super-placios kelnes, a la 70ieji rolleyes.gif
QUOTE(Fazano plunksna @ 2013 08 13, 01:08)
Ant mažiau sijono ir mažiau sniego tilptų. O, kad statiška, tai viskas logiška - toks šaltis, kad net sniegas užšalo. Tai gili metafora.  ax.gif

jei neironizuoji - butent! taip ir buvo. blush2.gif
QUOTE(R.i.R. @ 2013 08 13, 10:52)
Kokie poetiniai sąskambiai. Man irgi Magie foto kabinanti. Kažkuomi. Tokių paaiškinti nemoku, bet patiko jūsų paaiškinimai. Tokią norisi tyrinėti. Analizuojant, pridėti ar atimti, supranti, kad viskas vietoj ir apgalvota. Ir kuo labiau tyrinėji, tuo labiau traukia. Primena kadrą iš seno mamų laikų filmo.

aciu. kaip faina. tai yra didziulis laimejimas, kai tarp 100 atsiras 5 bendraminciai. man tetis visada sakydavo, kad kuryba (ne snapshotai raz dva), nesuprasta per 99% - nera bloga. svarbu, kad yra tas 1%, kurie zavisi, tiki, "skaito". ech, noreciau dabar Iks subegejimu poetishkai viska parasyt su aiskia mintim.
QUOTE(Iks @ 2013 08 13, 15:42)

labai gerai. chyzis, tokius komentarus reikia kopinti i flickr smile.gif is tikruju viskas kaip ir teisingai. cia nera tas darbas, kuriuo didziuociausi ir laukciau tikrai geru atsiliepimu. bet ir prasto savo, zinoma, nuoziura - irgi nedeciau. toks 50/50, bet labiau 60/50, prie sirdies. o tai kad daznai pritruksta obj ivertinimo del tam tikru simpatiju/antipatiju - tiesa. as daznai negaliu objektyviai ivertinti zmogaus darba, kuris man labai patinka arba nepatinka.

QUOTE(rarity @ 2013 08 12, 20:30)
Imkit pakontrastintą

Ir dar vieną

o kokia nuostabi antroji!! labai patiko vertimas i jb, mergaite tokia nuostabiai-grazi, suknute svelni. bet uzkliuvo kirpimas (skaudziai, per kelius), erdves trukumas, suspausta ji) ir fokusas i rankas. pradzioje to nepastebejau, taip uzbure foto, kad puoliau rasyti komentara, tada grizau pasigrozet ir BU!! bet cia mano problema ko gero. as ne itin megstu foto, kur visose krikstynose, veseliose kazka laiko (puoduka, cupcake'a, braske ir t.t.) ir tas yra fokuse.

(man vistiek per mazai kontrasto, ir jis kazkaip cia skaudziai jau ziurisi, apatineje dalyje prie sraiges; klyg labai marga, lyg jauciasi stipri saule..).
QUOTE(Fazano plunksna @ 2013 08 13, 00:51)
Kiau - ši - niui ? cray.gif RU - TU - LIU - KAS ten.

biggrin.gif


ir man rudeniniu Velyku jausmus sukele tavo foto smile.gif xi xi

Papildyta:
QUOTE(Iks @ 2013 08 13, 16:29)
P.S. Jei gražiai elgsitės, paklodžių šiandien daugiau nebus biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
bus bus. as katik pavariau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ich @ 2013 08 12, 22:43)
Si geriau ziurisi, labai grazi. Antrai kazko truksta, man trukdo plaukai ant veido, mergaites pakausis atima daug demesio 4u.gif cia ta pati modeliuke? bigsmile.gif
Man labai, labai truksta virsaus, vaikai suspausti, nadras "nepasakoja" nieko 4u.gif


4u.gif

QUOTE(Sea Girl @ 2013 08 12, 23:07)
Pakontrastinta ziurisi daug geriau smile.gif
Antroje velgi kliuna kompozicija, nors siaip momentas grazus, modeliuke nereali. Kai minejo ich pakausis daug demesio nuvogia, bet butu daug geriau jei butu erdves aplink mergaite palikta...dabar pakausis remiasi i nuotraukos virsu, o suknetes krastelis i nuotraukos apacia...Cia daaauuug daugiau erdves prasosi...Nors jeigu tai originalus kadras, nekirptas tada as erdves mazinciau, nukirsdama dali pakausio ir apacios, kad demesys butu ten kur mergytes demesys.
Visiskai pritariu ich 4u.gif
Savo klaidele paminejai del antros nuotraukos. Bet siaip labai smagiai ziurisi sudetos i koliaza, abi foto patinka 4u.gif




QUOTE(pandre @ 2013 08 13, 08:57)

O Rarity mergaite pasakisko grozio.Tik pritariu visu komentarams, kad labai truksta plaukuciu galu.O ir fokuso uzsinorejau i blakstienas, o ne tik i plaukus ir kaktyte. Antra irgi grazi, tik plaukuciau, uzdengiantys veida, kiek erzina.

Papildyta:
Ai ir dar  ,Rarity, pasikabinesiu /patarsiu (nors kaip tavo lygio zmogui gal nederetu man patarineti). Pakontrastintame variante man labai aki plesia juodi plemai tarp plauku ir rankytes susijungimo(kur rankyte prilaikomi plaukuciai), susidare nuo kontrastinimo ar black stumdymo. Gal pabandyk su layeriais pakontrastinti ir kur per daug nujuoduoja pratrinti, kad nesusidarytu tokia tuscia, gili juoduma.


uoj tik jau nereikia apie kažkokius menamus lygius smile.gif Ačiū

QUOTE(sayonara @ 2013 08 13, 10:40)
Iks, apie rarity foto esminį kompozicinį trūkumą. jau merginos rašė, kad trūksta plaukučių galiukų. sutikdama su šia pastaba, pridėčiau, kad trūksta ne fiziškai tų galiukų, o erdvės vėjui plaukuose, numanomo tolesnio veiksmo, kažkokio nematomo šio veiksmo stebėtojo arba erdvės jam atsirasti, kito dalyvio ir pan. todėl, mano galva, ta foto kur kas geriau žiūrėtųsi, jei būtų ne vertikali, o horizontali. šiiuo metu ji, mano asmenine nuomone, kompoziciškai neišbaigta ir nedarni. nors detalės joje fantastiškos smile.gif


Ačiū Say smile.gif Reikia pradėti matyti kas vyksta aplink ir fotografuoti ne taip tiesmukai - žinau, kad foto nei viena nei kita nepasakoja istorijos. Gal kažkokias užuominas, kad galėtų būti kažkas...

QUOTE(Iks @ 2013 08 13, 17:40)
Rarity, apie 2 foto. Sutinku su išsakytomis pastabomis, ypač Sea Girl, atrodo, eita teisingu keliu, prieita gana arti, bet taip ir nenueita, susimėtyta pakeliui... Ir po pirmosios foto kažkaip nevalingai tikiesi kažko iš viso už fantastikos ribų ir kiek nusivili suvokdamas, kad ne, anoji buvo kulminacija. Mano galva, foto labai skirtingų svorio kategorijų, antroji - kur kas paprastesnė, be Say pavardintų -umų (man taip atrodo), tad būčiau luktelėjusi, antrąją atnešusi vėliau, kad ji nenublanktų šalia...


4u.gif

Ačiū visoms už nuomones. Modeliukė tikrai nereali, bet matėmės pirmą kartą, buvo nerealiai karšta, vaikas po darželio... realiai nebuvo kada fotografuotis.
Tikiuosi, kad kitą kartą su ja galėsime ilgiau pabendrauti, susidraugauti, o ne greitai greitai...

Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 08 13, 18:21)
bishki patrauksiu per danti - butu visai faina, jei moterys taip rodytu savo naujus pirkinius  biggrin.gif (turiu omeny ne jb, bet kur matosi viskas puikiai, idomiai, nekasdieniskai, neisplaukusiai). he he.


Va del to tikrai nesigincyju biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 08 13, 18:21)

o kokia nuostabi antroji!! labai patiko vertimas i jb, mergaite tokia nuostabiai-grazi, suknute svelni. bet uzkliuvo kirpimas (skaudziai, per kelius), erdves trukumas, suspausta ji) ir fokusas i rankas. pradzioje to nepastebejau, taip uzbure foto, kad puoliau rasyti komentara, tada grizau pasigrozet ir BU!! bet cia mano problema ko gero. as ne itin megstu foto, kur visose krikstynose, veseliose kazka laiko (puoduka, cupcake'a, braske ir t.t.) ir tas yra fokuse.

(man vistiek per mazai kontrasto, ir jis kazkaip cia skaudziai jau ziurisi, apatineje dalyje prie sraiges; klyg labai marga, lyg jauciasi stipri saule..).

ir man rudeniniu Velyku jausmus sukele tavo foto smile.gif xi xi

Papildyta:

lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
bus bus. as katik pavariau biggrin.gif


smagus komentaras smile.gif
einu antrąją pakarpyti wink.gif
Atsakyti