Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Iks @ 2013 08 13, 10:46)
Ok, buvo kur kas baisesnių skulptūrėlių, tebūnie, bet, prašau, pasakyk, kuo siejasi tas angelas (jei neklystu) su tais rutuliais/kiaušiniais ar kuo ten? Kompozicija turi turėti kažkokį pagrindimą, nebūtinai siužetinį, žinoma, bet aš tokio nematau...


Ok, siužetą paaiškint tai galiu. bigsmile.gif Kadangi ten ne kiaušiniai, o RUTULIUKAI, tai škias tas angelas guli poilsiaudamas ir ŽIŪRI kaip jie ridinėjas. bigsmile.gif Rimtai juos siejau šita "vaikų pasižaidimai" prasme. Toks neperreikšmintas dramatizmu žvilgsnis į angelą, kuris tiesiog džiaugiasi paprastais dalykais. Aš pati tais rutuliukais džiaugiuos. :] Nu ok, per gal ir per silpnai tai atskleidžia siužetinės priemonės, bet mintis tai buvo kažkokia tokia. Viskas normaliai, teks jamt kitą objektyvą, su kuriuo nereikia sofon ar sienon įsimūryt ir kada bandyt vėl. Jei iš šešiolikto karto nepavyks, teks galvot apie tris ar kiek ten pribloškiančias foto. hihihi.gif

P.S. Beje, su kiaušiniais gal ir gera mintis - pvz. angelas stebintis kol iš jų išsiris kiti, laukimas. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fazano plunksna: 13 rugpjūčio 2013 - 12:27
QUOTE(Fazano plunksna @ 2013 08 13, 12:25)
Jei iš šešiolikto karto nepavyks, teks galvot apie tris ar kiek ten pribloškiančias foto. hihihi.gif



nuo to reikėjo ir pradėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fazano plunksna @ 2013 08 13, 13:25)
apie tris ar kiek ten pribloškiančias foto. hihihi.gif

P.S. Beje, su kiaušiniais gal ir gera mintis - pvz. angelas stebintis kol iš jų išsiris kiti, laukimas.  bigsmile.gif

Davai, šedevrus biggrin.gif pageidautina, su logo 59.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.i.R.: 13 rugpjūčio 2013 - 13:07
QUOTE(pandre @ 2013 08 13, 09:57)
Tarsi antra ruryte.gal ten pribeges ir neisbeges vanduo, gal sauskelnes, bet atrodo tarsi kabantys maisai... Kiekvienas sau dziaugiasi vandenuku ir viskas.



antra ru-ry-tė cray.gif ten smė-liu-kas, prineštas jūros po maudynių sėdint biggrin.gif ir tuo metu vaikams vandenukas mažiausiai rūpėjo... smile.gif
bet su viskuo sutinku, ačiū už komentarus. Jaučiu, kad ir man reiks imtis Iks logikos/politikos... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korete: 13 rugpjūčio 2013 - 13:10
QUOTE(R.i.R. @ 2013 08 13, 13:02)
Davai, šedevrus  biggrin.gif pageidautina, su logo   59.gif

Pff, aš šedevrų logotipais negadinu. umn.gif

Vaa
user posted image

wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fazano plunksna: 13 rugpjūčio 2013 - 13:15
QUOTE(Fazano plunksna @ 2013 08 13, 14:12)
Pff, aš šedevrų logotipais negadinu. umn.gif

Vaa
[img]http://img546.imageshack.us/img546/5079/1q17.jpg

wub.gif

flamasteriais pieši? biggrin.gif o dabar 4 ND su šitais objektais padaryk biggrin.gif išspausk iš savęs maksimumą mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.i.R.: 13 rugpjūčio 2013 - 13:30
Su kalėdinėm lemputėm ir piešiniu iškirptu iš auskaro foto? Būtinai. bigsmile.gif Nors vis tik mane labiau patraukė idėja su kiaušiniais....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fazano plunksna: 13 rugpjūčio 2013 - 13:42
QUOTE(Fazano plunksna @ 2013 08 12, 18:27)
Na ką - antras 1ND bandymas.  biggrin.gif Apie skulptūrėles skaičiau, ale nieko negaliu padaryt - aš gal labai asketiškai gyvenu ir nieko gero tokiom fotosesijom neturiu. biggrin.gif



ND tokie pobaisiai, netvarkingi smile.gif paimk tapetą ar dar ką be raštų (kuris išlenda už angelo), paieškok gražios šviesos, nes kamuoliukų šešėliai - ok, angelo - neišraiškingas. Angelo "veidas" šešėlyje, nors taip neturėtų būti, jei nori jį akcentuoti. Superinai atrodo minimaliai detalių fotose, tad tikrai savo asketiškuose namuose rastum ką nors. Kad ir nedažytas sienas ir nelaminuotas grindis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.i.R.: 13 rugpjūčio 2013 - 13:59
Briedi, aš tai duodu leidimą važiuot toliau (priežastis jau vardinau kažkurią dieną, tebegalioja). Jei kiti "muitininkai" bus priekabesni, aš nekalta rolleyes.gif Šviesiau norėtųsi, vienok.
Atsakyti
Aciuu 4u.gif
Atsakyti
Maggie, apie tą 1, kritikai. Tiesą pasakius, nežinau (ir negaliu žinoti), kokių impulsų vedina gimė ši foto. Maybe mano pamatymas ir pamąstymai visai ne iš tos operos. Net neįsivaizduoju, kaip žiūrėčiau į ją, jei ji būtų ne Maggie, šiuo atveju autorystė man buvo lyg raktas, lyg orientyras, lyg (truputį) rakto skylutė ax.gif Šį darbą aš vertinu Tavųjų mobilografinių dienoraščių kontekste, kaip dar vieną ištrauką apie tai, kaip gyveni. Ir matau jame įrašo "tarp 2 ir 3 aukšto pasijutau be galo laiminga" tęsinį. Matau laimingą moterį, besimėgaujančią tuo laimės pojūčiu, mylinčią ir mylimą. Mano technika žlugus, negaliu klausyti garsinių failų, tad flickre "užleistas" muzikinis fonas mano ausų nepasiekė. Bet pavadinimas man įkyriai asociavosi su biplanų "Amore", ir toks (manasis) muzikinis kontekstas visai tiko. Nors tavo gabalas (ne muzika, foto) man vis tik džiazovas, svingas (aš nekalta, kad šis žodis nūnai asociuojasi ... patys žinot su kuo, bent jau aš tikrai ne apie tai smile.gif ). Jaučiu tą siūbuojantį, pulsuojantį, įsisupantį ritmą, įsivaizduoju, kaip toji moteris, apimta lengvo apkvaitimo, suka ratus lovūgalyje (galbūt prieš veidrodį), įsimylėjusi ne tik JĮ ir savo įsimylėjimą, bet (truputį begėdiškai) ir save smile.gif , besigėrėdama savo grožiu, jaunyste, švytėdama ir švelniai raganaudama. Tokį tad etiudą pamačiau aš. Negaliu teigti, kad jis mane nuginklavo, bet sustabdė - taip. Nors vis tiek maga pabrėžti, kad dėl įspūdžio nesu tikra, mane veikė išvardintieji dalykai, be kurių - visai įmanoma - matyčiau Sea Girl užrodytus pavyzdžius, nors ir niekad nebuvau apsilankiusi tuose SM puslapiuose... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 13 rugpjūčio 2013 - 14:46
Gizzy, su Tavimi gana analogiška situacija (proginis vyro portretas). Man buvo kiek gaila, kad iš pradžių perskaičiau Tavo prierašą, o tik tada išvydau, apie ką kalbama... Tad irgi nežinau, kas ką veikė, paveikė, ar išorinės įtakos pasakinėjo interpretacijoms, o gal buvo visai neesminės, nei padėjo, nei pakenkė... Kaip bebūtų - sustojau, nenukaukšėjau pro šalį smile.gif Ir, nors herojus vyras, ir nepakąstas dar šalnos biggrin.gif , toks, kuriuos, sakiau, vertinti man kebliausia, nepabėgau pasuodama. Iki aukštumų, manding, netraukia, bet savaip ši foto įdomi. Tik jokiu būdu ne spalvota smile.gif - j/b j/b j/b ! Tas atspindžių žalsvumas visai superduperinis, jei tai būtų karikatūrinis žanras: su gimtadieniu, brangusis, pasenai, apsamanojai biggrin.gif Ir dar, flickre, mačiau, foto pavadinta "Mes". Aš pervadinčiau, nes šiuo atveju pavadinimas nėra toks nekaltas avinėlis, kokiu galėtų būti. Jis perša kitus akcentus, tam tikrą psichologinį poros portretą, kuris, sutinku su R.I.R, nėra labai smagus. Tikiu, kad su realybe tai neturi nieko bendro, ir galvoju, kad užtektų tik atsisakyti to MES. Nes jei jo nelieka, Tavo vieta už nugaros visai nekliudo, suprask, tai pasakojimas apie Tavo vyrą, o tu tik kronininkė/reporterė, fiksuoji, bet nedalyvauji, nepapildai portreto. Kitu atveju, jei tai ne JIS, o JŪS, akis išties bado patriarchalinė viršenybė, valdingumas, vaidmenų nelygiavertiškumas, ir tada kiek graudu žiūrėti į tavo susigūžusią, nedrąsiai iš už tų plačių pečių šmėžuojančią figūrėlę... Kėdės atlošas man nemaišo, man jis visai fainas. Visai patinka ir vyro žvilgsnis, nesakyčiau, kad jam stinga natūralumo, patiktų ir šitaip sudėtos rankos, jei ne kairiosios (atrodo, nuolat blondiniškai maišau ax.gif ) plaštaka, ji perša stropaus pirmoko įvaizdį, atrodo dar dar ir pakils lyg pamokoje, prašydamasi atsakinėti smile.gif . Erdvės trūksta, ir namo stogas užbrėžia kažkokią ryškią, bet nieko nesakančią liniją, ji erzina. Reziume - tikrai visai nieko foto asmeniniam albumui, tokia, kurią atsivertus nesinori žiovauti ir mintyse melstis, kad kuo greičiau būtų atverstas kitas albumo puslapis smile.gif

***

Korete, sutinku su tuo, kas jau pasakyta. O pasakyti kažką ... sunkoka, nesmagu prisipažinti, bet tikrai nėra labai apie ką ax.gif Nors Tavąją mintį perskaičiau iš karto, tau jos dar nepaviešinus. Vis tik - užmanymas nepavyko, foto kaip ir milijonas kitų, prašalaičiui neįdomi. Tokiam užmanymui trūksta ir erdvės, ir planų, ir kitokios kompozicijos, kito rakurso, smagių razinkų, net ir pačių herojų (jie yra, bet kartu tokie jokie)...

***

Ich, aš prie daugumos - pirmoji smagi, 2 - gūžt pečiais smile.gif

***

Rarity, aš tą pakontrastinimą kiek įspūdingesnį vaizdavausi.

***

RK, šis variantas normaliausias iš visų, pastarosiomis dienomis matytų. Nerandu jame to akivaizdausnusišnekėjimo, nors ir nieko labai ar nelabai įdomaus - t.p. Kokybės trūksta, erdvės po kojytėmis - t.p.

P.S. Jei gražiai elgsitės, paklodžių šiandien daugiau nebus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 13 rugpjūčio 2013 - 16:08