Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Ir mano kelios ax.gif

user posted image
Atsakyti
korete, man vis tik labiausiai kliuna mergaites maudimukas.Tarsi antra ruryte.gal ten pribeges ir neisbeges vanduo, gal sauskelnes, bet atrodo tarsi kabantys maisai.O be to, ir pati nuotrauka prasta.Nei flirto, nei romantikos ten jokios neizvelgiu.Pilka, isdege, atsuktos nugaros, nei prisiglaude, nei ka.Kiekvienas sau dziaugiasi vandenuku ir viskas.i seimos albuma siulyciau deti.

O Rarity mergaite pasakisko grozio.Tik pritariu visu komentarams, kad labai truksta plaukuciu galu.O ir fokuso uzsinorejau i blakstienas, o ne tik i plaukus ir kaktyte. Antra irgi grazi, tik plaukuciau, uzdengiantys veida, kiek erzina.

Iks ,klausei prie kokio vandenyno blaskiausi. Prie Siaures Atlanto mirkau. Gaila turiu tik viena rodoma foto is keliones, kuria jau matei Flikr (dekui uz komentara, paglostei pasirdzius besizvalgydama per peti blush2.gif ) Daryta isnuomotame karavane. Atminciai, kad buvau wink.gif

va sita
Papildyta:
Ai ir dar ,Rarity, pasikabinesiu /patarsiu (nors kaip tavo lygio zmogui gal nederetu man patarineti). Pakontrastintame variante man labai aki plesia juodi plemai tarp plauku ir rankytes susijungimo(kur rankyte prilaikomi plaukuciai), susidare nuo kontrastinimo ar black stumdymo. Gal pabandyk su layeriais pakontrastinti ir kur per daug nujuoduoja pratrinti, kad nesusidarytu tokia tuscia, gili juoduma.
Atsakyti
4ND 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 12, 19:01)
ir nepanašu, kad yra nusiteikęs sugauti smile.gif

lotuliukas.gif jėga.
Papildyta:
QUOTE(Iks @ 2013 08 12, 19:01)
tikiuos, kad jis su sparnais iš tavo foto Nr.1 (tamsu, neįžiūriu) smile.gif


lotuliukas.gif please, parašyk kokį romaną. Prisiekiu, skaitysiu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Filotija @ 2013 08 12, 19:48)
Užkabino akį Maggie nuotrauka, istorijų galvoje prikūrė... Kad pavasarį ar vasarą, gėlėms žydint (gėlėtas lovos apklotas) "kažkas" tarp dviejų (dvi pagalvės) miegamojo lovoj vyko... Ir... šis tas pilvelyje užsiliko... Kas iš po sijono išlįs sniegui sningant... (pilvas, taškuotas- "sningantis" sijonas)... Jei čia būtų toks pasisakymas apie  nestuke.gif , tai suuuuper.  biggrin.gif  thumbup.gif

Kokie poetiniai sąskambiai. Man irgi Magie foto kabinanti. Kažkuomi. Tokių paaiškinti nemoku, bet patiko jūsų paaiškinimai. Tokią norisi tyrinėti. Analizuojant, pridėti ar atimti, supranti, kad viskas vietoj ir apgalvota. Ir kuo labiau tyrinėji, tuo labiau traukia. Primena kadrą iš seno mamų laikų filmo.
Atsakyti
QUOTE(ich @ 2013 08 12, 23:43)
Tai ir as savo vaiko foto idesiu biggrin.gif truksta antroj koju ziauriai, bet nespejau blush2.gif

Fainas koliaziukas, smagiai ziurisi, nors kojos tikrai truksta smile.gif

Vakar dar truputi bandziau tas geles fotografuot, bet jau nenoriu terst temos, tai jei kas nepatinges gal flickre pakomentuos ax.gif Idejau kelis variantus, idomu, kuris geriausias ir ar nenugrybavau visai blush2.gif Mano flickr
Atsakyti
turiu klausima, kazkada pateikiau 1ND, sulaukiau 2 taip, paskui kaip ir uzsimirso smile.gif perdaryt 1 ND ar dar palaukti 3 TAIP 4u.gif

http://www.flickr.co...ith/9501598606/
Atsakyti
QUOTE(toora @ 2013 08 13, 11:29)
turiu klausima, kazkada pateikiau 1ND, sulaukiau 2 taip, paskui kaip ir uzsimirso smile.gif perdaryt 1 ND ar dar palaukti 3 TAIP  4u.gif

http://www.flickr.co...ith/9501598606/

Siulau perdaryti, nes pirmoje nuotraukoje fokusas ne i kankorezi smile.gif Aplinka noretusi, kad butu tvarkingesne ir formatas nuotrauku keistas.
Atsakyti
Iks, apie rarity foto esminį kompozicinį trūkumą. jau merginos rašė, kad trūksta plaukučių galiukų. sutikdama su šia pastaba, pridėčiau, kad trūksta ne fiziškai tų galiukų, o erdvės vėjui plaukuose, numanomo tolesnio veiksmo, kažkokio nematomo šio veiksmo stebėtojo arba erdvės jam atsirasti, kito dalyvio ir pan. todėl, mano galva, ta foto kur kas geriau žiūrėtųsi, jei būtų ne vertikali, o horizontali. šiiuo metu ji, mano asmenine nuomone, kompoziciškai neišbaigta ir nedarni. nors detalės joje fantastiškos smile.gif
Atsakyti
Fazano plunksna, panašu, kad prireiks 3-iojo bandymo. Nekokybiška, netiesu. Bendras patarimas: nepriremkite objektų prie fono, atitraukite juos, reikalai tikrai pagerės. Atsimenu, turi spec. ambicijų susibičiuliauti su estetika... Tad tavo pasiteisinimas "aš gal gyvenu asketiškai, nieko neturiu" man kiek kertasi su tomis ambicijomis, eini lengviausiu keliu ir laikaisi už komforto zonos turėklo..? Ok, buvo kur kas baisesnių skulptūrėlių, tebūnie, bet, prašau, pasakyk, kuo siejasi tas angelas (jei neklystu) su tais rutuliais/kiaušiniais ar kuo ten? Kompozicija turi turėti kažkokį pagrindimą, nebūtinai siužetinį, žinoma, bet aš tokio nematau...

Say, dėkinga, kad atsižvelgei į asmenines užgaidas. Vėlgi rimtai smile.gif Auksas tokie komentarai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 13 rugpjūčio 2013 - 10:52
Gal būsiu įkyri, bet ar galite pakomentuoti mano 4ND? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*briedis* @ 2013 08 13, 10:56)
Gal būsiu įkyri, bet ar galite pakomentuoti mano 4ND?  blush2.gif


g.gif ar mano akiniai kreivai rodo, bet antra ir trečia foto tikrai čiuožia į kairę g.gif ir dar šviesint norisi unsure.gif
Palauk, gal kitoms viskas ok bus smile.gif
Atsakyti
Aš kai tikrinau tai viskas ok buvo ax.gif
Atsakyti