Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Imkit pakontrastintą

user posted image

Ir dar vieną

user posted image
Atsakyti
Sveikos merginos. Gal kuri norėtų pavotografuoti vestuves?reiktų tik prie bažnyčios ir gal prie CMS. Vilniuje.vestuves nedidelės,iki 30 žmonių.Būtų ir Jums praktika,gal ir rekomendacijų užsidirbtumėt smile.gif Jei kas turit klausimų tai AŽ wink.gif
Atsakyti
QUOTE(*briedis* @ 2013 08 12, 18:22)
Turiu vieną TAIP. Laukti dar nuomonių ar eit perdarinėt?  4u.gif


gavai daugiau neigiamų įvertinimų, ir dar nemažai pastabų/patarimų, tai teks perdaryt smile.gif tačiau koreguoti, mano galva, jau nelabai daug reikia, sekmės smile.gif

vetra123, taip (nors jau lyg ir nebereikia smile.gif )
Papildyta:
QUOTE(Fazano plunksna @ 2013 08 12, 18:27)
Na ką - antras 1ND bandymas.  biggrin.gif Apie skulptūrėles skaičiau, ale nieko negaliu padaryt - aš gal labai asketiškai gyvenu ir nieko gero tokiom fotosesijom neturiu. biggrin.gif



viskas čiuožia į dešinę, pirmoj foto trūksta fokuso pirmam kiaušiniui, fono medžiagos ornamentas (kvadratėlis) konkuruoja su skulptūrėle - siūlyčiau pasirinkti vienspalvį foną smile.gif
Atsakyti
paskutiniu metu pastebėjau daug vaikučių karštą vasaros dieną, tai ir aš norėčiau į tą temą vieną idėti komentarams ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2013 08 12, 20:30)

Si geriau ziurisi, labai grazi. Antrai kazko truksta, man trukdo plaukai ant veido, mergaites pakausis atima daug demesio 4u.gif cia ta pati modeliuke? bigsmile.gif

QUOTE(korete @ 2013 08 12, 22:57)
paskutiniu metu pastebėjau daug vaikučių karštą vasaros dieną, tai ir aš norėčiau į tą temą

Man labai, labai truksta virsaus, vaikai suspausti, nadras "nepasakoja" nieko 4u.gif

Tai ir as savo vaiko foto idesiu biggrin.gif truksta antroj koju ziauriai, bet nespejau blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ich: 12 rugpjūčio 2013 - 23:00
QUOTE(rarity @ 2013 08 12, 19:30)
Imkit pakontrastintą


Pakontrastinta ziurisi daug geriau smile.gif
Antroje velgi kliuna kompozicija, nors siaip momentas grazus, modeliuke nereali. Kai minejo ich pakausis daug demesio nuvogia, bet butu daug geriau jei butu erdves aplink mergaite palikta...dabar pakausis remiasi i nuotraukos virsu, o suknetes krastelis i nuotraukos apacia...Cia daaauuug daugiau erdves prasosi...Nors jeigu tai originalus kadras, nekirptas tada as erdves mazinciau, nukirsdama dali pakausio ir apacios, kad demesys butu ten kur mergytes demesys.

QUOTE(korete @ 2013 08 12, 21:57)
paskutiniu metu pastebėjau daug vaikučių karštą vasaros dieną, tai ir aš norėčiau į tą temą vieną idėti komentarams  ax.gif


Visiskai pritariu ich 4u.gif

QUOTE(ich @ 2013 08 12, 22:43)

Tai ir as savo vaiko foto idesiu biggrin.gif truksta antroj koju ziauriai, bet nespejau blush2.gif


Savo klaidele paminejai del antros nuotraukos. Bet siaip labai smagiai ziurisi sudetos i koliaza, abi foto patinka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sea Girl: 12 rugpjūčio 2013 - 23:09
QUOTE(korete @ 2013 08 12, 21:19)
pirmoj foto trūksta fokuso pirmam kiaušiniui

Kiau - ši - niui ? cray.gif RU - TU - LIU - KAS ten.

biggrin.gif

Su fokusu tai nebeturėjau kur atsitraukt. :]]]

QUOTE(ich @ 2013 08 12, 19:05)

Ich dirol.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fazano plunksna: 12 rugpjūčio 2013 - 23:53
QUOTE(Sea Girl @ 2013 08 12, 19:22)
Hmm..manes neitikina. Noretusi maziau sijono tada, daugiau moters kuno...Antruoju atveju, sniegui man ta figurele/sijonas per daug statiskas...

Ant mažiau sijono ir mažiau sniego tilptų. O, kad statiška, tai viskas logiška - toks šaltis, kad net sniegas užšalo. Tai gili metafora. ax.gif
Atsakyti
Gal turim čia ką nors iš Panevėžio? Turiu klausimėlį unsure.gif
Atsakyti
Mano gimtasis kraštas. Bet turbūt su kokiomis teminėmis aktualijomis nelabai padėsiu, nes ten pastoviai negyvenu.
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 08 12, 17:24)
uf, tokia graži užuomina, bet su nemažais trūkumais. rašei, kad šiuo metu Tau patinka pilkokos foto, bet patikėk manim, sena karve, - per pilka. galvoju, va kontrasto pridėjus kokia jėga išlįstų, ir tas esminis - kompozicinis - trūkumas taip akių nebadytų.


Say, asmeninis prašymas, išsiplėsk apie tą esminį, a? ax.gif . Man labai smalsu. Patikėk manim, tokia pačia biggrin.gif Rimtai.

Knietėjo pasisakyti apie Maggie, Gizzy, ND ir t.t., pikta, kad nebesusirezga sakiniai. Pasiduodu tam kartui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 13 rugpjūčio 2013 - 00:38
QUOTE(Fazano plunksna @ 2013 08 13, 00:51)
Kiau - ši - niui ? cray.gif RU - TU - LIU - KAS ten.

biggrin.gif


persiprašau hihihi.gif

taip gal geriau? (šiaip tai susilaukiau patarimo kirst viršų, tai ir nukirtau) rolleyes.gif Man patiko vaikučių kūno kalba, toks "lengvas flirtas" kurortinio romano pradžiai biggrin.gif bet tikriausiai jo nepavyko perteikti nuotraukoje verysad.gif

user posted image
Atsakyti