Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Maggie @ 2013 08 12, 15:20)
Iks, ar pavaduosi many ateityje, jei nebus savaitgalio temos penktadieni iki 17-18val paskelbtos?  4u.gif Retkarciais 5tadieniai buna pas mane kazkokie itempti, ir tie du (su ranka ant sirdies), kur pamirsau apie tema, buvo butent tokie unsure.gif


Laukiau šito klausimo didis.gif ( biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ).
Man garbė... bent bandomajam laikotarpiui (tokio amplua dar neteko ragaut). Tik būtų gerai, kad nusimatantį penktadienį galėtum ir ... neužsišopintum biggrin.gif , nes man baidarės, alus ir dar bus matyti kas smile.gif
Apie kt. vėliau, lekiu (jei tik grįžusi nerasiu "ačiū, nereikia" hihihi.gif)

***
Pašefuosiu Vetrą127 (9 psl., 102 žinutė). Gal kuri galėtų patikrinti su pipete?; darbas tvarkingas, mano galva, bet pipetes išbarsčiau gyvenimo ir kūrybos kely & klystkeliuose biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 12 rugpjūčio 2013 - 15:51
QUOTE(Iks @ 2013 08 12, 16:38)
Pašefuosiu Vetrą127 (9 psl., 102 žinutė). Gal kuri galėtų patikrinti su pipete?; darbas tvarkingas, mano galva, bet pipetes išbarsčiau gyvenimo ir kūrybos kely & klystkeliuose biggrin.gif

Patikrinau ir uzskaitau smile.gif
Atsakyti
Turiu vieną TAIP. Laukti dar nuomonių ar eit perdarinėt? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2013 08 11, 16:17)
Kadras karščiausią metų dieną smile.gif


uf, tokia graži užuomina, bet su nemažais trūkumais. rašei, kad šiuo metu Tau patinka pilkokos foto, bet patikėk manim, sena karve, - per pilka. galvoju, va kontrasto pridėjus kokia jėga išlįstų, ir tas esminis - kompozicinis - trūkumas taip akių nebadytų.
Atsakyti
Na ką - antras 1ND bandymas. biggrin.gif Apie skulptūrėles skaičiau, ale nieko negaliu padaryt - aš gal labai asketiškai gyvenu ir nieko gero tokiom fotosesijom neturiu. biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 08 12, 15:20)


atneshu viena. kritikai smile.gif

user posted image

Na niekas nekomentuoja, tai as pasakysiu...Kuo tau idomi si foto? Rimtai? Zinai, kokia pirma mintis pamacius kilo- kad fotografuota cia SM-e esanciai temai "Mano nauji pirkiniai" arba "Musu derinukai" (kazkaip panasiai tos temos vadinasi) ax.gif As matau- sijonas, daili plona moteris, miegamojo lova...nuejus i tas minetas temas daug tokiu pamatysi ax.gif Tik tiek kad uzmetei faktura ir j/b padarei. Na cia mano grynai asmenines asociacijos... 4u.gif Gal kitos izvelgia kazka daugiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2013 08 12, 17:47)
Gal kitos izvelgia kazka daugiau g.gif

Aš aš įžvelgiu! Čia yra labai gili mintis apie trečią, žmonių santykius. Garantija, ba stovi per vidurį dvigulės lovos (įsiterpė!). O taškiukai ant sejono vargšo nemąstančio vyro hipnozei - na tokių, kurie niekuo dėti, tik juos suvilioja. Dar matau ir kitą paralelę: gėlių ir sniego. Suprask praėjo žydėjimo metas, užėjo žydėjusiems santykiams sniegas. Man rods taip. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fazano plunksna: 12 rugpjūčio 2013 - 17:59
Jūs jau man atleiskit, bet pasikeitė planai, tad grįžau dar neišėjusi biggrin.gif

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 08 11, 23:06)
Aciu, nereikia  biggrin.gif


Reikia, Fedia, reikia biggrin.gif Atostogų snapshot'as. Tingu komentuot. Gana absurdiškas vaizdelis. Susidaro įspūdis, kad tėvokas tą nabagą vaiką svaido lyg tinklinio kamuolį ir nepanašu, kad yra nusiteikęs sugauti smile.gif Arba moja jam: skrisk, vaike, skrisk, pasaulis liūdnas, bet gražus biggrin.gif Gaila man to vaiko, tikiuos, kad jis su sparnais iš tavo foto Nr.1 (tamsu, neįžiūriu) smile.gif

QUOTE(robobebras @ 2013 08 12, 00:13)
Atėjau į temą pasidairyt, žiūriu - stuburas kažkieno iškakotas.


Apsikeitėm vaidmenimis, dabar jau aš galvojau galvojau (apdairiai ne prie puodų! ), bet taip ir nelikau labai tikrai, kuris čia tas KAŽKIENAS biggrin.gif Kad man taip Maggie IQ, kuri krimst ir perkando. Varčiau tą paskutinį žodį lingvistiškai, kontekstiškai ir dar nesakysiu kaip, ir man bent kelių skirtingų savininkų stuburai tam reikalui tiko, neaplenkiant ir upelių hihihi.gif

Et, vel turiu skubiai trauktis, o tiek vargau, kol citatas susirankiojau...

Beje, po Ich patikrinimo Vėtrai127 TAIP 4u.gif

Yes, Say, pradžiuginai, nesugebu to nuslėpti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fazano plunksna @ 2013 08 12, 18:55)
Aš aš įžvelgiu! Čia yra labai gili mintis apie trečią, žmonių santykius. Garantija, ba stovi per vidurį dvigulės lovos (įsiterpė!). O taškiukai ant sejono vargšo nemąstančio vyro hipnozei - na tokių, kurie niekuo dėti, tik juos suvilioja. Dar matau ir kitą paralelę: gėlių ir sniego. Suprask praėjo žydėjimo metas, užėjo žydėjusiems santykiams sniegas. Man rods taip.  bigsmile.gif

Užkabino akį Maggie nuotrauka, istorijų galvoje prikūrė... Kad pavasarį ar vasarą, gėlėms žydint (gėlėtas lovos apklotas) "kažkas" tarp dviejų (dvi pagalvės) miegamojo lovoj vyko... Ir... šis tas pilvelyje užsiliko... Kas iš po sijono išlįs sniegui sningant... (pilvas, taškuotas- "sningantis" sijonas)... Jei čia būtų toks pasisakymas apie nestuke.gif , tai suuuuper. biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Filotija: 12 rugpjūčio 2013 - 18:51
Tai turiu 2 taip ar priskaityti ir tą koretes? Ji sakė jog duotų taip tik negalėjo patikrinti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fazano plunksna @ 2013 08 12, 18:55)

biggrin.gif Hi?

QUOTE(Vetra127 @ 2013 08 12, 19:53)
Tai turiu 2 taip ar priskaityti ir tą koretes? Ji sakė jog duotų taip tik negalėjo patikrinti  blush2.gif

priskaityk ir eik prie kitu nd 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fazano plunksna @ 2013 08 12, 17:55)
Aš aš įžvelgiu! Čia yra labai gili mintis apie trečią, žmonių santykius. Garantija, ba stovi per vidurį dvigulės lovos (įsiterpė!). O taškiukai ant sejono vargšo nemąstančio vyro hipnozei - na tokių, kurie niekuo dėti, tik juos suvilioja. Dar matau ir kitą paralelę: gėlių ir sniego. Suprask praėjo žydėjimo metas, užėjo žydėjusiems santykiams sniegas. Man rods taip.  bigsmile.gif

Hmm..manes neitikina. Noretusi maziau sijono tada, daugiau moters kuno...Antruoju atveju, sniegui man ta figurele/sijonas per daug statiskas...noriu matyti kad sninga, truksta judesio, gal kad butu pagautas sukimasis, judesys, ar sijono plazdejimas(tarkim su fenu is kurios nors puses biggrin.gif ). Siaip bet kuriuo tavo nupasakotu atveju, man noretusi kazkokios gyvybes/judesio...Dabar matau sijona prie miegamojo veidrodi...ot ribota esu biggrin.gif
Atsakyti