Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(gizzy @ 2013 08 12, 10:08)


Pirmajame kadre man visko per daug. Vyras ryškiai pozuojantis, moteris susilenkus, sunkiai dirbanti ir dar automibilis fone, buitinė kėdė, užrašas ant kasdienių marškinėlių. Visa tai kelia klausimą - ką tuo norėta pasakyti? Kaip kažkada Say sakė - nieko fotografijoje negali būti atsitiktinio. Planus gražiai ir reikšmingai išdėlioti nuotraukoje reikia mokėti. Arba pajausti.

Antroji foto. Blaško juoduma kadro viršuje, žali-violetiniai atspalviai ant balto pagrindo. Gal TV buvo įjungtas? smile.gif Bandau įsivaizduoti kaip šios gražios gėlės atdodytų be vazodo (tiesiog gėlių vainikas) arba minimalioje vazelėje su minimaliu ( ne baltai dryzuotu pagrindu). Pora žiedelių galėtų būti "nubyrėjusių". Pabandyk dar wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.i.R.: 12 rugpjūčio 2013 - 10:05
4ND 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Briedi - dabar voveruška vadovauja paradui? KIek pamenu, vakar minėjo, kad pasirinktum kitą diafragmos parametrą, kad pirmoje foto būtų fonas ryškus. Ir dar šviesesnių foto norisi. Ir tas fono figūras kažkaip tvarkingiau surikiuoti. Bent jau man jos gana bardakiškai atrodo g.gif
Atsakyti
Jos surikiuotos taip pat, kaip ir praeitais kartais, tik kitu kampu nufotkina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*briedis* @ 2013 08 12, 10:32)
Jos surikiuotos taip pat, kaip ir praeitais kartais, tik kitu kampu nufotkina  4u.gif


man norisi kitaip perrikiuot. Paeksperimentuot, gal eilėm - vienoj pėstininkai, kitoj - visos kitos, kaip šachmatų lentoj. Gal išvis tik keletą jų palikt. Ar tau pačiam(-ai) gražu žiūrint į foto? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*briedis* @ 2013 08 12, 11:15)

Sitas variantas, bent jau man, tikrai geresnis uz ankstesnius, bet 4nd uzduotis yra fiziskai arteti prie objekto, o as cia artejimo tikrai nematau g.gif Atrodo, kad visos nuotraukos tokios pacios..
Dar karta paziurejau, tai gal vos vos matosi skirtumas, bet noretusi didesnio smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ich @ 2013 08 12, 11:00)
Gizzy, man vyro foto visai patinka, pabandziau jb, mano akiai geriau ziurisi. 4u.gif ziurint i namo stoga, kadras virsta i desine.  4u.gif

Dekui 4u.gif Eisiu tiesint, ir pasibandysiu jb smile.gif

QUOTE(R.i.R. @ 2013 08 12, 11:05)
Pirmajame kadre man visko per daug. Vyras ryškiai pozuojantis, moteris susilenkus, sunkiai dirbanti ir dar automibilis fone, buitinė kėdė, užrašas ant kasdienių marškinėlių. Visa tai kelia klausimą - ką tuo norėta pasakyti? Kaip kažkada Say sakė - nieko fotografijoje negali būti atsitiktinio. Planus gražiai ir reikšmingai išdėlioti nuotraukoje reikia mokėti. Arba pajausti.

Antroji foto. Blaško juoduma kadro viršuje, žali-violetiniai atspalviai ant balto pagrindo. Gal TV buvo įjungtas? smile.gif Bandau įsivaizduoti kaip šios gražios gėlės atdodytų be vazodo (tiesiog gėlių vainikas) arba minimalioje vazelėje su minimaliu ( ne baltai dryzuotu pagrindu). Pora žiedelių galėtų būti "nubyrėjusių". Pabandyk dar wink.gif

Dekui uz kritika 4u.gif
Geles lauke fotografuotos, tv tikrai itakos neturejo smile.gif Bandysiu dar pazaisti su jom smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gizzy: 12 rugpjūčio 2013 - 10:43
QUOTE(*briedis* @ 2013 08 12, 11:15)


bredi, šis variantas mano akim žiūrint tikrai neblogas smile.gif džiugu, kad atkreipi dėmesį į patarimus. To skirtumo, dėl ryškumo gal tikrai šiek tiek didesnio norėtųsi.. Bet visa kita man visai neblogai, ir tas juodų figūrų bardakas man labiau patinka negu tvarkingas surikiavimas (nors šachmatuose turbūt ir tvarka tinka smile.gif ). Jei perdarinėsi, tai siūlyčiau pabandyti arkliuką atitraukti arčiau (kad aiškiai matytųsi, kad jis čia vadas biggrin.gif ir artėjant daugiau didėtų jis, o fonas daugiau lietųsi) ir gal nieko tokio nebūtų, jei šiek tiek jis dengtų tas juodas figūras g.gif bet nebūtinai. Aš tai (lyginant su kitais 4nd variantais) šiam nd galėčiau ir TAIP pasakyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korete: 12 rugpjūčio 2013 - 12:02
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Neužskaitau Briedžio ND.

4 ND pavyzdys
user posted image
Varpelis - pirmoje foto toliausiai, jis mažiausias, fonas ryškus; vėliau artėjama ir artėjama, fonas labiau ir labiau blanksta.
Šachmatų ryškumo nematyti nuo pirmos foto. Mano galva, ND nesuprastas iki galo (?).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tyliai..: 12 rugpjūčio 2013 - 12:31
Dekui už pastabas smile.gif matau aš daugiau trūkumu ,bet man visgi patinka,gal del to ,kad negalėsiu tokio kadro pakartoti ax.gif foto su telefonu daryta, dulka mano fotoaparatas ....
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2013 08 11, 17:17)
Kadras karščiausią metų dieną smile.gif
http://farm3.staticf...0a711e783_c.jpg

Ko tais primena Sally Mann darbus. smile.gif
Man labai patinka vėjo pojūtis, jaučiamas mergaitės smalsumas ir tai kaip ji susirangiusi. Vaikiškai. smile.gif JB nežinau, gal šiek tiek trūksta kontrasto, labai ne daug. Nors ir toks visai tinka, alsuoja tuo šiltu, šiltu vasaros vėju. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 09, 17:52)
Kompozicija - tavo megstamas žodis tongue.gif  - belekokia. Logotipas - mokyklinukiškas.

Iks, uztektu pasakyti Kavai, kad just belekokia fotkia lotuliukas.gif
Ar dabar pagavai kampa, Rytine Kava, ka norejo pasakyti Rittule? apie Tavo kometavima? mirksiukas.gif
QUOTE(saigha @ 2013 08 09, 10:53)
... o savaitgalio tema bus?... smile.gif

aaaaa. pamirshau. apiat.
kalta kalta kalta. man irgi patinka jas kurti. tad pasitasyiu. pazadu cool.gif
QUOTE(Iks @ 2013 08 09, 14:10)
Tikiuos, kad Maggie nepasiduos spaudimui ir nenubaus mūsų raliu

Iks, ar pavaduosi many ateityje, jei nebus savaitgalio temos penktadieni iki 17-18val paskelbtos? 4u.gif Retkarciais 5tadieniai buna pas mane kazkokie itempti, ir tie du (su ranka ant sirdies), kur pamirsau apie tema, buvo butent tokie unsure.gif
QUOTE(Iks @ 2013 08 09, 19:29)
MAGGIE, gana šopintis! lotuliukas.gif, mes juk jau nuo ryto laukiam savaitgalio temos godžiai pražiodę snapelius smile.gif

lotuliukas.gif is kur tu viska zinai? lotuliukas.gif

aaa. kaip nefaina.
QUOTE(Iks @ 2013 08 11, 18:20)
Ofkoz, gali būti išimčių, aš juk irgi mėnulio vaikas ir aplinkybių auka

thumbup.gif
QUOTE(robobebras @ 2013 08 12, 01:13)
Atėjau į temą pasidairyt, žiūriu - stuburas kažkieno iškakotas.

bet tai kokia butu verte, jei butu atsizhvelgta. nemanai?

atneshu viena. kritikai smile.gif

user posted image

Atsakyti