Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis


Ir mano vasaros kadras ax.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(virdzzinija @ 2013 08 11, 22:14)
vasaros kadras  ..

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 08 11, 22:42)
Ir mano vasaros kadras ax.gif


Komentarams? smile.gif
Ar... "ačiū, nereikia"? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 11 rugpjūčio 2013 - 23:05
QUOTE(Iks @ 2013 08 12, 00:04)
Komentarams? smile.gif
Ar... "ačiū, nereikia"? biggrin.gif

Aciu, nereikia biggrin.gif
Atsakyti
Atėjau į temą pasidairyt, žiūriu - stuburas kažkieno iškakotas.
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2013 08 11, 18:43)

Žaviuosi Alabama ir kitomis, kurios taip nerealiai savo vaikus fotkina.

Savus vaikus fotografuoti daug lengviau...isskyrus jei ju daug ir visus suprasyti i viena kadra- va tada sunku lotuliukas.gif (kalbu is asmenines patirties biggrin.gif ) ...o jei jie po viena ar du, tada zymiai lengviau nei svetimus. Svetimi vaikai dazniausia apskritai neprate fotografuotis, maivosi visaip nenaturaliai, tokias mokyklines sypsenas ismeta, arba isvis nesisypso ir slepiasi po mamos sijonu. Pvz. siandien visa tai teko patirti- dvi mergytes..viena drasi, bet mokyklines sypsenas dalina, kita paslepus veiduka i mamytes sijona...Ir jau kai pagavau as jas daugiau "natural", tai ziurek turiu priekaistu sau del kadravimo ar pan. nes is to stengimosi jas atpalaiduoti ir prajuokinti, ziurek nesuziuriu kad ranka nukirpta, ar garbana netilpo... sad.gif


Tavo mergyte man patinka, tik norisi ja nustumpti i kairyji sona, kad graziai besiplaikstantys plaukai turetu vietos kur plaikstytis, o nebutu nukirpti...Sraige kiek isdegusi...
Atsakyti
Iks, nu parodyk nors ka nors... jau visos seniai prasos. Tai gal mesk laptopa, imk fotika i rankas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zirziliux @ 2013 08 12, 01:13)
Iks, nu parodyk nors ka nors... jau visos seniai prasos. Tai gal mesk laptopa, imk fotika i rankas? smile.gif


Ačiū, nereikia biggrin.gif (hihihi.gif)
Aš ne J.Smoriginas, kai sėdžiu žiuri komisijoje, šokt nesiveržiu sokiai.gif
Tako dėl takelio nemesiu biggrin.gif , bet kai takeliu kur nors nueisiu (man taip pasivaidens), pažadu, atbėgsiu apie tai pranešt per megafoną biggrin.gif
Mano asmeninė logika tokia: nešu tai, dėl ko pati nekukliai susileidau į laimingą krūvelę smile.gif , nešu tai, dėl ko tiek drasko abejonės, kad galiu pasiligoti smile.gif, kažkas tokio. Nematau prasmės nešti kažko iš reikalo, vien dėl paties nešimo. Ir atnešusi alpti užkulisiuose - blush2.gif ( biggrin.gif )
P.S. Šią metodiką taikau tik sau asmeniškai, nebandykite to kartoti namuose, kaip sakoma rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 12 rugpjūčio 2013 - 02:49
gal kas turi protingą mintį? Noriu dukrai pirkt "muilinę" (nes saviškio neduodu biggrin.gif ), bet kad nemest pinigų į balą... Reikia įsipaišyt iki 700 lt, jei kas nors YPAČ verto dėmesio - iki 1000... Gal užvesit ant kelio?

sony DSC HX 200V


žiūrėjau į šitą, bet kaina kanda, o ir sunkokas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saigha: 12 rugpjūčio 2013 - 07:57
QUOTE(virdzzinija @ 2013 08 11, 23:14)
vasaros kadras 

Per daug suspausta, noretusi, kad abi mergaites tilptu i kadra. Ir nelabai aisku ka jos ten daro.. Ir man tas pablurinimas nuotraukos krastuose nelabai ziurisi g.gif

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 08 11, 23:42)
Ir mano vasaros kadras ax.gif

Jau antroj tavo nuotraukoj is eiles ryskiai truksta apacios, nes ir vel pedos nukirstos. Man noretusi sios nuotraukos is toliau ir gal net horizontalios, kad gaugiau erdves desinej pusej butu, nes dabar vyras per cnetra nelabai ziurisi.

Pabandziau ir as pakomentuot blush2.gif Jei kas ne taip, nekreipkit demesio ax.gif
Papildyta:
Atnesu vakaryksti kadra kritikai ax.gif Labai norejosi vyra nufotografuot, nes jo gimtadienis buvo, bet abu dirbom, tai laiko labiau pasiruost, apgalvot nelabai buvo blush2.gif Bet man, bent jau kol kas, visai patinka kas gavosi smile.gif Gal po kritikos kitom akim pazvelgsiu biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Gizzy, o kodel galva ir smakras zaliuoja ?
Atsakyti
Atnesu dar viena ax.gif

user posted image

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 08 12, 10:35)
Gizzy, o kodel galva ir smakras zaliuoja ?

Ten atspindziai nuo stiklo.
Atsakyti
QUOTE(virdzzinija @ 2013 08 11, 23:14)
vasaros kadras  ..

Nelabai supratau, kodel vienos mergaites tik puse? kodel kita centruota? g.gif

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 08 11, 23:42)
Ir mano vasaros kadras ax.gif

vel tos pacios klaidos... unsure.gif

Gizzy, man vyro foto visai patinka, pabandziau jb, mano akiai geriau ziurisi. 4u.gif ziurint i namo stoga, kadras virsta i desine. 4u.gif
Atsakyti