Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Iks @ 2013 08 10, 11:45)
<...>
Ka, nepasirašytum? ax.gif, kol savaitgalis neįsibėgėjo... (suprantu, kad rankos nė vienai/am nesurištos, bet dar nuo mokyklos laikų nėr sunkesnės temos nei laisva tema biggrin.gif)

* Pradedu: be abejonių diptikas šįkart įtikina, jėzau, koks žavus tas laumžirgio purptelėjimas iš vienos foto į kitą, beveik matau punktyrinę jo skrydžio trajektoriją smile.gif O iki beapeliacinio wow ir nevalingo aikčiojimo biggrin.gif trūksta labai nedaug, gal banaliai mąstau, bet man vis tik norėtųsi ne antikinių klosčių (ypač be dirželio, kuris duoda tam tikro suvaržymo toną), o kažkokio kur kas gamtiškesnio rūbo (lino, perkeliaus, neįmantriausių apatinių baltinių), gal net nuogumo/beveik nuogumo... Suprantu, kad šis žirgas nedresiruotas ir palauk jam neegzistuoja smile.gif , o gaila kažkiek ax.gif

Siūlau prisiminti žaidimą/konkursą, kuris vyskta visą vasarą. Kol kas dalyvaujančių tik kelios. 4u.gif

Ačiū už tokį išnarstymą! Linas tikrai būtų gražu, ir regis flirtuoja gražiai su vandeniu. ax.gif

QUOTE(Iks @ 2013 08 10, 13:57)
Atnešei gražiausiąjį iš gražiausiųjų paparčių serijos kadrą. Aš linkusi aikčioti beee.gif, prisiprašei smile.gif

hihihi.gif Nagi ir man ji vienas svarbiausių akcentų šioje serijoje. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ka: 10 rugpjūčio 2013 - 15:10
QUOTE(Vetra127 @ 2013 08 10, 14:58)
lotuliukas.gif  Tiesa sakant,tokios minties net neturėjau  tongue.gif  Kaip tik šitaip paskatinai mane labiau atkreipti dėmesį į kompoziciją  rolleyes.gif  Ir po kiek laiko, pagal mane, atnešiau žymiai geresnį n.d  4u.gif


Aha, tai buvo didžiulis kokybinis šuolis. Patiko, kad pati susipratai pasirinkti kitą, raudonskruostį obuoliuką, nes anas - žalsvai blankus - atrodė kažkoks slabnutis smile.gif O ir kitus dalykus patvarkei, ir su šiuo ND nenuėjai grybauti smile.gif

O aš apie Saighą pagalvodavau. Kietokas riešutėlis ji buvo smile.gif . Atneša darbą, gauna kad ir 1 pastabą, 0 emocijų, 0 replikų, po kiek laiko žiū - jau ateina su kitu ND, gumos ilgiau netampiusi. Įstrigo kažkaip smile.gif

Ka, tu apie vasaros jausmą? Gal ir gera idėja/paskatinimas, tik taip sunkiai jaučiasi kiurksant daugiabutyje (nieks kits nekalts, žinau)

P.S. aš labai stropi, tad flickre išnarsčiau daugiau... nei užduota biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 10 rugpjūčio 2013 - 15:21
QUOTE(Iks @ 2013 08 10, 16:17)
Aha, tai buvo didžiulis kokybinis šuolis. Patiko, kad pati susipratai pasirinkti kitą, raudonskruostį obuoliuką, nes anas - žalsvai blankus - atrodė kažkoks slabnutis  smile.gif O ir kitus dalykus patvarkei, ir su šiuo ND nenuėjai grybauti smile.gif


Kol prisiruošiau pakartoti n.d su obuoliu,kaikurie ir paraudonuot spėjo biggrin.gif Bet tai kaip tik mane ir pradžiugino ax.gif .
Įdomu ar dar atsiras šiandien merginų su pipetėmis hihihi.gif
Atsakyti
4ND ax.gif

PS. Visi jie yra ant magentuku, ir nelygiai stovi blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 10 rugpjūčio 2013 - 15:48
QUOTE(*briedis* @ 2013 08 10, 15:43)
4ND  ax.gif
PS. Visi jie yra ant magentuku, yra nelygiai stovi  blush2.gif


Netinkamas ryškumo gylis šįkart, per mažas nuo pat pirmos foto, kur užnugaris turėtų būti ryškus ir aiškus. Dabar, sorry, bet susidaro vaizdas, kad rodai šachmatų figūrėlę, vadovaujančią ... "voveruškų" paradui.
Kita vertus, aš šiandien atlaidi po vakarykščio RK išvanojimo (smile.gif), tad už pirmuosius bandymus, už įsiklausymą (pagaliau!), pastangas ir pabobulėjimą po anksčiau rodytų ND nepagailėčiau paskatinamojo taip. Bet mano vienos balsas į dangų neina.
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*briedis* @ 2013 08 10, 16:43)


ankstesniuose darbuose objektus išdėliodavai ant horizonto linijos, dabar objektų viršų sulygiavai su horizontu, ir, anot, Iks, "voveruškų" trikampis atrodo uždėtas ant juodos figūros smile.gif tai tie dalykai man kažkaip nelabai žiūrisi g.gif
Atsakyti
QUOTE(korete @ 2013 08 10, 20:57)
ankstesniuose darbuose objektus išdėliodavai ant horizonto linijos, dabar objektų viršų sulygiavai su horizontu, ir, anot, Iks, "voveruškų" trikampis atrodo uždėtas ant juodos figūros  smile.gif  tai tie dalykai man kažkaip nelabai žiūrisi  g.gif


Matau, nieks neprisijungė prie mano gerumo akcijos, na ir nereikia smile.gif O manęs vos škvalas nenusinešė, turėjau proto prieš pat jam prasidedant pasileist į PC mineralinio (dabar gailiuos, kad ne ko rimtesnio). Patekau į tokį epicentrą, kad nebuvau tikra, kuo čia baigsis. Man praėjus (t.y. pralėkus) medis nuvirto blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 11, 00:05)
Matau, nieks neprisijungė prie mano gerumo akcijos, na ir nereikia smile.gif O manęs vos škvalas nenusinešė, turėjau proto prieš pat jam prasidedant pasileist į PC mineralinio (dabar gailiuos, kad ne ko rimtesnio). Patekau į tokį epicentrą, kad nebuvau tikra, kuo čia baigsis. Man praėjus (t.y. pralėkus) medis nuvirto blink.gif


tai reikia palaukti, gal dar ir prisijungs kasnors smile.gif man tai briedžio preišpaskutinis variantas geriau žiūrėjosi, tik fonas kažkaip keistai pamėlęs atrodo (lyginant su kitais).
Oho, baisu blink.gif gerai, kad laimingai baigėsi tavo pasivaikščiojimas... smile.gif
Atsakyti
4ND 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Briedi, atkaklumas tavo stebina, bet nereikia niekurbskubeti. Kaip Alsute skubejai visur, dabar vel tas pats. Merginos taip stengiasi padeti, patarti, gaila, kad visi patarimai taves ne visada pasiekia. As vel sakau NE, nes horizonto linija vis dar negrazi. Astrumo tikrai laaabai truksta. O ir antras planas, kaip ir Iks sake, atrodo kaip voveruskos. Nuotraukos tamsios. 4u.gif
Atsakyti
Briedi, kokie tavo tikslai? Peršasi įspūdis, kad trūks plyš gauti brandos atestatą, ir dar kuo minimalesnėmis laiko ir pastangų sąnaudomis. O anas (SM brandos atestatas) juk nesertifikuotas, košės iš jo neišsivirsi. Turtas - žinios ir įgūdžiai. Skubėjimas, nekantrumas tikrai tau kiša koją. Štai atnešei tikrai geresnę paraišką nei paskutinysis reportažas iš gėlių turgelio. Bet po išsakytų pastabų pakartoti dubliai (išskyrus gal antrąjį) vis prastėjo, jautėsi, kad tave apima tam tikras dirglumas, nervingumas, neliko kalbos apie susikaupimą, įsiklausymą, stropumą. Tokie tad ir rezultatai...
Turi didesnių matmenų popieriaus lapą? Neturi - įsigyk (ar pasiimk vyniojamojo popieriaus, tapetų ruloną). Jei nesusidoroji su sujungimo linija, bandyk apsižaisti be jos. Išriesk tą didesnį popieriaus lapą per visą kadro plotį&ilgį, bet nesulenk. Atidžiau panagrinėk nustatymus - kodėl per tamsu?, nes ND tam ir yra, kad pradėtum suvokti KODĖL, kaip viskas vyksta, kas su kuo susiję ir kas nuo ko priklauso. Bandyk fotografuoti iš žemesnio taško, gal tada "voveruškos" nelips bokštui ant sprando, pasirink tinkamą ryškumo gylį, pagaląsk fokusą (ir ambicijas smile.gif) ir ... bandyk bandyk bandyk. Padaryk SAU kelis/-iolika variantų - iš aukščiau, iš žemiau, iš toliau, iš arčiau, šviesiau, tamsiau, palygink juos, išsirink patį pačiausią ir tada nešk čia. Be "pripeckiotų" juodraščių amato neišmoksi. Ir nebijok neužskaitymų, prisimink, kad už vieną luptą 10 neluptų duoda biggrin.gif
NE-SKU-BĖK, čia ne estafetė drąsūs-stiprūs-vikrūs. Ir ne akcija, kur prizų skaičius ribotas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 11 rugpjūčio 2013 - 12:10