Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų didinimas

QUOTE(elka2008 @ 2013 09 10, 09:02)
As nusiteikus nevairuoti 2 savaites tikrai nes man vaika vezti toli ir autostradoje kamsciai pastoviai ryte. O automatas vyro isceztas dar su automatu gal dar varintas bet ir taip nezinau

Kad ir automatas bet vairą tai reikia sukinėt.....jei nėra būtina tai geriau to ir nedaryt.
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2013 09 11, 09:15)
labutis mergaites, uzsirašiau į dvi konsultacijias:
pas Papečkį ir pas Vitkų. Papečkis ryt atvažiuoja į Vilnių, o pas Vitkų gavau vietą tik kitą penktadienį (09.20 ). RYtdienos laukiu su nekantrumu.
Gal kas pasiūlys pas ką dar Vilniuje galėčiau pasikonsultuoti, ar pražiai užteks šitų dviejų?

Aš irgi planuoju darytis OP, bet pirmiausia reikia išsirinti gyd. biggrin.gif . Kiek skaitinėjausi, rinkausi info, tai supratau, kad noriu hidrogelio, o kas su juo dirba, va ir neaišku g.gif . Kaip supratau retas kuris gyd. naudoja hidrogelinius implantus. Gal galite patarti kurie?
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2013 09 11, 13:19)
Aš irgi planuoju darytis OP, bet pirmiausia reikia išsirinti gyd. biggrin.gif . Kiek skaitinėjausi, rinkausi info, tai supratau, kad noriu hidrogelio, o kas su juo dirba, va ir neaišku g.gif . Kaip supratau retas kuris gyd. naudoja hidrogelinius implantus. Gal galite patarti kurie?

G. Babajan dirba kiek pamenu,dar kazkoks yra gyd. Siaip labai nedaug su jais dirbanciu yra vos keli.
Atsakyti
Radzevicius dirba su hidrogeliniais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaičičeku @ 2013 09 11, 13:40)
Kad ir automatas bet vairą tai reikia sukinėt.....jei nėra būtina tai geriau to ir nedaryt.

Taip dar vairas yra irgi nelengva tai vatgeriau jau yra galimybes kiek imanoma ilgiau nevairuoti ir pasaugoti save 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dakota24 @ 2013 09 11, 14:11)
Radzevicius dirba su hidrogeliniais 4u.gif

Tai kad jis dirba su fiziologiniu tirpalu uzpildytais implantais, ne su hidrogeliu. O jau taip apsidziaugiau..... verysad.gif
Atsakyti
gal kazka maisau,bet lyg minejo,kad jis dirba su jais.o kodel butent pasirinkai hidrogely?kokie manai pliusai pries silikoninius? g.gif
Atsakyti
Sveikutes,siandien jau po op grizau namo smile.gif .Dejausi implantus Alergan Natrelle,anatominius vidutinio aukscio,auksto prfilio 295ml.Labai esu laiminga,kad tam ryzausi,viskas praejo greitai,niekas nebaisu thumbup.gif .Be reikalo tiek jaudinausi iki viso to doh.gif Gulint nieko,tik nugara paskausta,atsikelti sunkiausia ir vaiksciojant negaliu atsitiesti,nes tempe krutine .Noriu paklausti,kurios daresi op ar ir gi negalejot pilnai atsitiesti,atlosti pecius ir kiek laiko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sarutele: 11 rugsėjo 2013 - 14:54
QUOTE(dakota24 @ 2013 09 11, 14:48)
gal kazka maisau,bet lyg minejo,kad jis dirba su jais.o kodel butent pasirinkai hidrogely?kokie manai pliusai pries silikoninius? g.gif

Radzevicius bent jau savo psl. nieko apie hidrogeli nekalba g.gif . Reikes paskambinti.
O hidrogelis todel, kad darant mamograma neuzstoja vaizdo, maziau rupesciu ir man, ir daktarams, didesne tikimybe pastebet vezi ir trukus implantui turinys saugus organizmui. Man tokiu argumentu pakako smile.gif .

QUOTE(sarutele @ 2013 09 11, 14:50)
Sveikutes,siandien jau po op grizau namo smile.gif .Dejausi implantus Alergan Natrelle,anatominius vidutinio aukscio,auksto prfilio 295ml.Labai esu laiminga,kad tam ryzausi,viskas praejo greitai,niekas nebaisu.Be reikalo tiek jaudinausi iki viso to doh.gif Krutine verzia,tempe raumenukus,bet dziaugsmas visa skausmeli uzgozia.Gulint nieko,tik nugara paskausta,atsikelti sunkiausia ir vaiksciojant negaliu atsitiesti,nes tempe  krutine .Noriu paklausti,kurios daresi op ar ir gi negalejot pilnai atsitiesti,atlosti pecius ir kiek laiko?

Sveikinimai sveikinimai sveikinimai thumbup.gif . Koks implantu uzpildas? Pas ka dareisi?
Atsakyti
sveikute 4u.gif sveikinu su dar vienos svajones pliusiuku sarasiuke 4u.gif pas ka dareisi? g.gif va zinok tas ir blogiausia,kad y kupra susilenkus buni,man iskart po op liepe tiesint nugara,atsatyt krutine y prieky,tai taip pripratau,kad susikuprinus man skaudedavo unsure.gif siaip masazai labai gerai atstato nugaryte,pecius mirksiukas.gif ar uzsirasiai masaziukams?banadyk namuose pecius ratais pasukineti,nugara isriesti,pecius atgal.labai padeda nuo skausmo toks judejimas,kuo daugiau judi taip(aisku be kanciu ir skausmo) tuo geriau.negerai sustingus buti mirksiukas.gif (as cia is patirties pasakoju,ka man gyd liepe) mirksiukas.gif man tikrai padejo 4u.gif
Papildyta:
na kiek zinau ir silikono implantui trukus,viskas saugu,ir jis nepasklinda po organizma,ir nieko baisaus nebuna.del mamogramos suprantu.tik man baisoka del riplingo,jug jie minkstuciai jai neklystu g.gif
http://www.gossiproc...ed-tittays.html
va toks riplingas baisiausias doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dakota24 @ 2013 09 11, 16:05)
sveikute 4u.gif  sveikinu su dar vienos svajones pliusiuku sarasiuke 4u.gif  pas ka dareisi? g.gif  va zinok tas ir blogiausia,kad y kupra susilenkus buni,man iskart po op liepe tiesint nugara,atsatyt krutine y prieky,tai taip pripratau,kad susikuprinus man skaudedavo unsure.gif  siaip masazai labai gerai atstato nugaryte,pecius mirksiukas.gif  ar uzsirasiai masaziukams?banadyk namuose pecius ratais pasukineti,nugara isriesti,pecius atgal.labai padeda nuo skausmo toks judejimas,kuo daugiau judi taip(aisku be kanciu ir skausmo) tuo geriau.negerai sustingus buti mirksiukas.gif  (as cia is patirties pasakoju,ka man gyd liepe) mirksiukas.gif  man tikrai padejo 4u.gif
Papildyta:
na kiek zinau ir silikono implantui trukus,viskas saugu,ir jis nepasklinda po organizma,ir nieko baisaus nebuna.del mamogramos suprantu.tik man baisoka del riplingo,jug jie minkstuciai jai neklystu g.gif
http://www.gossiproc...ed-tittays.html
va toks riplingas baisiausias doh.gif



Cia turbut baisiau ir but negali, tikrai tragedija
Atsakyti
QUOTE(dakota24 @ 2013 09 11, 15:05)
tik man baisoka del riplingo,jug jie minkstuciai jai neklystu g.gif
http://www.gossiproc...ed-tittays.html
va toks riplingas baisiausias doh.gif

Kas yra riplingas dabar jau zinosiu biggrin.gif . Bet nuo ko jis atsiranda? Cia implantu kalte ar gydytojo?
Atsakyti