Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų didinimas

QUOTE(dakota24 @ 2013 09 06, 13:36)
tai pati turbut coliuke mirksiukas.gif  o kaip del riplingo?nes su fiziologiniu manau nemaza tikimybe jam,o jai dar pas tave mesytes nera...o gal kaina pigesne jai nebuvo paros laiko klinikoje? g.gif



Na riplingas gali atsirasti ir su silikonais, čia jau, kaip supratau, nuo fiziologijos kiekvienos priklauso, ar ne taip? Nežinau kodėl taip padariau, bet, nusprendusi, kad man laikas operacijai, galvojau tik apie D.R. ir Vitkų, pasirinkau primąjį, kuris man viską paaiškino ir aš net nebegalvojau apie kitus būdus. Susirašiau su moterimis, kurios tokias pačias darė OP ir tiesiog nebesimėčiau.
O dėl kainos - man gavosi 10800, ėmiau lizingu. Taip kad nepigiau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(elka2008 @ 2013 09 06, 13:46)
Sveika o kokios sudejimo pati esi, koks ugis svoris, kokia tau gydytojas krutine baze ismatavo, kad tik tiek tilpo??idomu


Labas wink.gif

Gėda gėda, bet bazės nežinau blush2.gif 1.66 ūgis, svoris 49 kg. Man kol kas vaizdas patinka, aišku jis keisis, bet kai aš žindymo metu pradžioje turėjau didesnius, tai man labai nepatiko. Na kaip anoreksikei uždėjus kokį D dydį, baisuma atrodžiau lotuliukas.gif O dabar kaip ir viskas proporcingas.
Atsakyti
QUOTE(Gazeliuke @ 2013 09 06, 16:22)
Na riplingas gali atsirasti ir su silikonais, čia jau, kaip supratau, nuo fiziologijos kiekvienos priklauso, ar ne taip? Nežinau kodėl taip padariau, bet, nusprendusi, kad man laikas operacijai, galvojau tik apie D.R. ir Vitkų, pasirinkau primąjį, kuris man viską paaiškino ir aš net nebegalvojau apie kitus būdus. Susirašiau su moterimis, kurios tokias pačias darė OP ir tiesiog nebesimėčiau.
O dėl kainos - man gavosi 10800, ėmiau lizingu. Taip kad nepigiau  smile.gif
Papildyta:
Labas wink.gif

Gėda gėda, bet bazės nežinau  blush2.gif 1.66 ūgis, svoris 49 kg. Man kol kas vaizdas patinka, aišku jis keisis, bet kai aš žindymo metu pradžioje turėjau didesnius, tai man labai nepatiko. Na kaip anoreksikei uždėjus kokį D dydį, baisuma atrodžiau  lotuliukas.gif O dabar kaip ir viskas proporcingas.

Laba bet kaip idomiai kad tik tiek tau tilpo, tai tu minejai koki dydi noriisgautidaktarui arne, as tai sakysiu kad c ir tegul viska darokad tik igauti
Atsakyti
QUOTE(elka2008 @ 2013 09 06, 17:41)
Laba bet kaip idomiai kad tik tiek tau tilpo, tai tu minejai koki dydi noriisgautidaktarui arne, as tai sakysiu kad c ir tegul viska darokad tik igauti

Šiandien 8 ta diena po OP, nieko neskauda, po oro uostus su lagaminais tąsiausi pusę dienos. Na iš lovos dar sunkoka ryte išsiverti. Man su 350cc toks C dydis gavosi iš A. Nusipirkau "balconette" tipo liemenėlę vakar, atrodo super....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaičičeku: 07 rugsėjo 2013 - 17:56
QUOTE(elka2008 @ 2013 09 06, 18:41)
Laba bet kaip idomiai kad tik tiek tau tilpo, tai tu minejai koki dydi noriisgautidaktarui arne, as tai sakysiu kad c ir tegul viska darokad tik igauti


Aš jam sakiau, ko norėčiau. Mano akimis, tą ir gavau - proporcingus mano kūnui papulius mirksiukas.gif
Net neabejoju, kad gydytojas atsižvelgs į tavo norus ir neprieštaraus wink.gif O tavo ūgis ir svoris toks pat? Nežinau ar čia atitinka kažkokius jau tariamus dydžius, bet mano šarvai pažymėti 34c.
Atsakyti
mergaitės skaitau ir džziaugiuosi dėl Jūsų. Aš dabar bandysiu eiti į konsultacijas, nes planuoju Op darytis per rudens atostogas. Galvoju nušausiu du zuikius - ir su vaiku pabūsiu ir tokiu būdu užmaskuosiu savo nebuvimą darbe.
sakykite:
pas kokius gyd rekomenduojate nueiti konsultacijai. As gyvenu Vilniuje. Ar visos konsultacijos mokamos?
Dar noriu paklausti, ar po savaites galesiu drasiai gryzti i darba? mano darbas sedimas prie kompo.
Kokio tipo ta spec liemenele, ji ten ne kaip sarvas? galima normalius rubus po ja detis? i aki nekrenta kazkaip?
ir kaip reagavo aplinkiniai i jusu nauja krutine? tikriausiai is kart pastebei kad esate pasikeitusios..

jetus kaip faina ir kaip as Jums pavyzdziu.. dar as tiek daug nezinau apie ta operacija, kankina daugybe klausimu, bet noras begalinis..ir zinau, kad viska iskentesiu, kad tik jausciausi, jos esu moteris.
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2013 09 09, 22:53)
mergaitės skaitau ir džziaugiuosi dėl Jūsų. Aš dabar bandysiu eiti į konsultacijas, nes planuoju Op darytis per rudens atostogas. Galvoju nušausiu du zuikius - ir su vaiku pabūsiu ir tokiu būdu užmaskuosiu savo nebuvimą darbe.
sakykite:
pas kokius gyd rekomenduojate nueiti konsultacijai. As gyvenu Vilniuje. Ar visos konsultacijos mokamos?
Dar noriu paklausti, ar po savaites galesiu drasiai gryzti i darba? mano darbas sedimas prie kompo.
Kokio tipo ta spec liemenele, ji ten ne kaip sarvas? galima normalius rubus po ja detis? i aki nekrenta kazkaip?
ir kaip reagavo aplinkiniai i jusu nauja krutine? tikriausiai is kart pastebei kad esate pasikeitusios..

jetus kaip faina ir kaip as Jums pavyzdziu.. dar as tiek daug nezinau apie ta operacija, kankina daugybe klausimu, bet noras begalinis..ir zinau, kad viska iskentesiu, kad tik jausciausi, jos esu moteris.

Gryžau šiandien į darbą po 9 dienų. Viskas labai gerai, normaliai, tik mašinoj pirmą bėgį jungiu dviem rankom biggrin.gif O kas nežino tai tų papų net nepastebi, užmaskuoti po palaidinėm aukštai dengiančiom krūtinę nes reikia tą diržą paslėpt.
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2013 09 09, 23:53)
mergaitės skaitau ir džziaugiuosi dėl Jūsų. Aš dabar bandysiu eiti į konsultacijas, nes planuoju Op darytis per rudens atostogas. Galvoju nušausiu du zuikius - ir su vaiku pabūsiu ir tokiu būdu užmaskuosiu savo nebuvimą darbe.
sakykite:
pas kokius gyd rekomenduojate nueiti konsultacijai. As gyvenu Vilniuje. Ar visos konsultacijos mokamos?
Dar noriu paklausti, ar po savaites galesiu drasiai gryzti i darba? mano darbas sedimas prie kompo.
Kokio tipo ta spec liemenele, ji ten ne kaip sarvas? galima normalius rubus po ja detis? i aki nekrenta kazkaip?
ir kaip reagavo aplinkiniai i jusu nauja krutine? tikriausiai is kart pastebei kad esate pasikeitusios..

jetus kaip faina ir kaip as Jums pavyzdziu.. dar as tiek daug nezinau apie ta operacija, kankina daugybe klausimu, bet noras begalinis..ir zinau, kad viska iskentesiu, kad tik jausciausi, jos esu moteris.




Šiandien man penkta diena ir likau viena su dviem mažais vaikais - nieko neskauda, tik reikia prisižiūrėti, kad labai stipriai ir aukštai rankų nekilotum, na tempą gal pamažint ir tiek. Tau nebus jokių problemų wink.gif
Man tai niekas nepastebi - irgi gerai maskuojuos blush2.gif Bet dėvimi beveik visi rūbai, apart didesnių iškirpčių, kad nesimatytų juosta. Asmeniškai, liemenėlė-šarvai man labai patogūs, o kai prisimenu tuos storus liemenukus doh.gif
Konsultacijos, man rodos, visur mokamos...Bet neatidėliok, jeigu tikrai apsisprendei wink.gif Aš operacijos eilėj ,,stovėjau" apie du mėnesius, pabodo laukt blush2.gif
Atsakyti
du menesiai,ilgas laiko tarpas...kantrybes daug reikia 4u.gif as pries men susitariau emailu,atvykus viena diena konsultacija su tyrimais,kita jau op 4u.gif ner ko laukt,jai labai nori 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaičičeku @ 2013 09 10, 00:45)
Gryžau šiandien į darbą po 9 dienų. Viskas labai gerai, normaliai, tik mašinoj pirmą bėgį jungiu dviem rankom biggrin.gif O kas nežino tai tų papų net nepastebi, užmaskuoti po palaidinėm aukštai dengiančiom krūtinę nes reikia tą diržą paslėpt.

As nusiteikus nevairuoti 2 savaites tikrai nes man vaika vezti toli ir autostradoje kamsciai pastoviai ryte. O automatas vyro isceztas dar su automatu gal dar varintas bet ir taip nezinau
Atsakyti
as ir manau,kad vairuojant,apkrovos gauna krutines raumenys...gali bedos prisidaryti,o ypac jai gerai jautiesi,ir neskauda,tada gali pervertint savo galimybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaičičeku @ 2013 09 10, 00:45)
Gryžau šiandien į darbą po 9 dienų. Viskas labai gerai, normaliai, tik mašinoj pirmą bėgį jungiu dviem rankom biggrin.gif O kas nežino tai tų papų net nepastebi, užmaskuoti po palaidinėm aukštai dengiančiom krūtinę nes reikia tą diržą paslėpt.

As nusiteikus nevairuoti 2 savaites tikrai nes man vaika vezti toli ir autostradoje kamsciai pastoviai ryte. O automatas vyro isceztas dar su automatu gal dar varintas bet ir taip nezinau
Papildyta:
Su cereform implantais didesne rizika riplingui atsirasti nes jie daugiau raukslejasi.ir kieno krutine turi laisvumo irgi pasitaiko
Atsakyti
labutis mergaites, uzsirašiau į dvi konsultacijias:
pas Papečkį ir pas Vitkų. Papečkis ryt atvažiuoja į Vilnių, o pas Vitkų gavau vietą tik kitą penktadienį (09.20 ). RYtdienos laukiu su nekantrumu.
Gal kas pasiūlys pas ką dar Vilniuje galėčiau pasikonsultuoti, ar pražiai užteks šitų dviejų?
Atsakyti