Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų didinimas

Sveikos. As trečia diena po operacijos. Dariausi pas Karaleviciu Šiauliuose. Dejo man motiva ergonomix implantus. Norejau laso formos bet gydytojas atkalbėjo. Gal ir gerai nes paskui prisiskaiciau kad tie laso formos gali ir apsisukti ir panasiai. Na o as kadangi futbolą žaidžiu tai man gal pastoviai jie ten suktusi. Kazkas čia rase kad savaite po operacijos ir laksto jau kaip kad nieko nebuvę. Negaliu sulaukti kada šitie skausmai pasibaigs. Šiandien siaip ne taip duše nusimaudziau. Na ne duše bet vonioj su duso žarna rankoje. Nieko gero...
Nuoroda anksciau įkelta man irgi neveikia. Butų šaunu pasiskaitinėti ir padalyvauti diskusijose tuose Bendraminciuose. Dekui
Atsakyti
http://www.supermama...?...3788&st=216
aktyviai bendraujancios cia 4u.gif
Atsakyti
"tie Bendraminciai" - vienas is Supermamos forumu. http://www.supermama...p?showforum=156
tiesiog susiraskit aktualia tema, nes uzdarytos gana greitai istrinamos,- todel cia idetos tikslios nuorodos i tema greit buna nebegaliojancios.
Atsakyti
Nu ir kaip visom, kas darėsi, kokie atsiliepimai? smile.gif)) Aš vis dar svarstau, kokie atsiliepimai, kai pora metų praėjo ?biggrin.gif Pasidalinam patirtim, gal dar vieną narę turėsit gretose!
Atsakyti
QUOTE(Ofelij'a @ 2016 07 14, 16:47)
Nu ir kaip visom, kas darėsi, kokie atsiliepimai? smile.gif)) Aš vis dar svarstau, kokie atsiliepimai, kai pora metų praėjo ?biggrin.gif Pasidalinam patirtim, gal dar vieną narę turėsit gretose!

Super ne tik jauciuosi bet ir atrodau biggrin.gif 4u.gif prejo tris metai beveik
Atsakyti
QUOTE(Laukinė-Vyšnia @ 2014 06 15, 11:03)
Labukas smile.gif aš jau trečia diena po operacijos... tiesa, dariaus abi - pilvuką ir papulius iškart. Pirmąją naktį keikiau save - kam man to reikėjo... bet dabar jaučiuos puikiai, ryt turėtų išleist namo. Esu labai patenkinta, turiu išsvajotą kūną...

labas pas ka daretes?
Papildyta:
labas visoms kas daretes krutine noriu ir as pasidaryti domina visiskai viskas kaip rinkotes gyd implantus kainos kaip gyjot ir ar nenusivylet zodziu viskas prasau nes ieskau kuo daugiau informacijo,aciu
Atsakyti
Sveikos merginos domiuosi operacija krupinės pakelimo ir padidinimo, buvau konsultacijoje pas Tautrima Aštrauska. gal kuri daretes pas ji operacija? kaip sekesi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikute9 @ 2016 05 11, 16:33)
Sveikos. As trečia diena po operacijos. Dariausi pas Karaleviciu Šiauliuose. Dejo man motiva ergonomix implantus. Norejau laso formos bet gydytojas atkalbėjo. Gal ir gerai nes paskui prisiskaiciau kad tie laso formos gali ir apsisukti ir panasiai. Na o as kadangi futbolą žaidžiu tai man gal pastoviai jie ten suktusi. Kazkas čia rase kad savaite po operacijos ir laksto jau kaip kad nieko nebuvę. Negaliu sulaukti kada šitie skausmai pasibaigs. Šiandien siaip ne taip duše nusimaudziau. Na ne duše bet vonioj su duso žarna rankoje. Nieko gero...
Nuoroda anksciau įkelta man irgi neveikia. Butų šaunu pasiskaitinėti ir padalyvauti diskusijose tuose Bendraminciuose. Dekui

Sveikos merginos, nepykit jei ne į tas "duris" beldžiuosi, pirmą kartą.... ketvirta diena po op, dariausi Šiauliuose pas gydytoją G. Karalevičių, viskas būtų neblogai, bet naktys bemiegės-žiauuuriai skauda nugarą. Pavydžiu kurios čia rašo, kad skrajoja:DDD
Atsakyti
Sveikos. Praėjo beveik 10 m nuo mano operacijos, rekomenduojama keisti implantus po tiek laiko, reiktų vėl ieškotis pas ką unsure.gif gal yra tokių, kurios keitėsi, o nesidėjo pirmą kartą? jei galit laukčiau až, arba čia daugiau informacijos. Į kokius keitėt, ar per tą pačią vietą pjūvį darėt ir panašiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rinse @ 2016 09 12, 15:51)
Sveikos merginos domiuosi operacija krupinės pakelimo ir padidinimo, buvau konsultacijoje pas Tautrima Aštrauska. gal kuri daretes pas ji operacija? kaip sekesi? smile.gif

As dariausi pas ji pries 6 metus.Kita savaite skrendu I Lietuva persidaryt,bet pas kita chirurga.Nepatinka nei dydis,nei pilnumas,speneliai isdidejo ir pan.Lukesciu nepateisino
Atsakyti
Sveikos, o gal kuri darėtės pas V. Jankūną?
Atsakyti
Dariausi pas gyd D. Daunoraviciu pries 5 dienas. 19d operavo ryte(apie 10 gal val), puse 2 jau buvau atsibudus, ir visiskai neskaudejo. truputi apglusus nuo narkozes jauciausi. bet ta pacia diena jau vaiksciojau, jau net vakare i virsu abi rankas pakelt galejau(tik gyd sake nekilnoti geriau). dejausi apvalius polytech 360 ir 335 ml implantus. krutines praktiskai neturejau visiskai - a liemenukas per didelis. esu negimdziusi. kol kas nedirbu, bet jauciuos drasiai galinti dirbt. jauciasi tempimas. is lovos sunku paciai atsikelt, bet imanoma. pirmas 2 naktis po op sunku.
Atsakyti