Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų didinimas

laba vakarėlį smile.gif

dariaus pas V.Jankūną Klaipėdoje wink.gif vakar jau nukirpo juostą nuo liemenėlės ir atėmė korsetą - nebereikia smile.gif nors nesaugiai jaučiuos dar be jo biggrin.gif

ūlialia, kad jis paprastai užsisega smile.gif lipniom juostom... tai nesudarė problemų. mirksiukas.gif

ryt jau keturios sav. po Op. nors dar paskauda krūtis... tikiuos, tai greit pasibaigs...
Atsakyti
Palinkėkite sėkmės:)
Operacija rytoj smile.gif
Atsakyti
[quote=nercyte09,2014 07 30, 07:05]
Palinkėkite sėkmės:)
Operacija rytoj smile.gif

Sekmes!;)
Atsakyti
Sveikos, bendramintes. Dalinuosi ispudziais:) Dejo Allergan po 295, apvalius. Op.praejo sklandziai. Net pasimeciau, kai nubudau palatoj, po to tik supratau, kad jau viskas:) Sunkiausia buvo keltis is lovos, tempimo jausmas kr.virsuje, drenai makaluojasi tarp koju, o siaip gyvenu minti, kad ryt bus geriau:)
Atsakyti
QUOTE(nercyte09 @ 2014 07 31, 20:46)
Sveikos, bendramintes. Dalinuosi ispudziais:) Dejo Allergan po 295, apvalius. Op.praejo sklandziai. Net pasimeciau, kai nubudau palatoj, po to tik supratau, kad jau viskas:) Sunkiausia buvo keltis is lovos, tempimo jausmas kr.virsuje, drenai makaluojasi tarp koju, o siaip gyvenu minti, kad ryt bus geriau:)

pas ka daretes ir kokie pasirinkimo motyvai? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
aš naujokė šioje temoje, prisipažįstu tikrai neskaičiau visos temos nuo pradžių iki galo blush2.gif tiesiog norėčiau pasiklausinėti kas kaip ir apie ką... Kaip suprantu čia merginos krūtines didinotės privačiai - asmeniškai man kaina didelė.... bent jau kol vaiką auginu ir pajamas mažos 4u.gif Taigi pirmas klausimas būtų - ar kuri darėtės didinimą po maitinimo krūtimi - ar krūtis reikėjo ir kelti? Mano krūtinė po maitinimo sumažėjo visai - na ji ir taip nebuvo didelė, vos ne vos B dydis, o dabar visai subliuškusi blush2.gif Tad įdomu ar tokiu atveju irgi reikalinga pakėlimas ir turbūt operacijos kaina iškart padidėja?
O gal kuri girdėjusi ar tokias operacijas gali atlikti ligoninėj? Viena ausim girdėjau, kad lyg ir Vilniaus Lazdynų ligoninėj Rauba daro tokias op, bet bijausi, kad čia tik gandai 4u.gif O gal iš tikrųjų įmanoma ir ligoninėj pasididint/pasikelt krūtinę, na aišku irgi už pinigus, tik gal tie pinigai nebūtų tokie dideli ? g.gif blush2.gif
Atsakyti
Vis paskaitinėju, bet paklausinėt nedrystu blush2.gif
Smagu kad visos džiaugiatės gražiom krūtinėm, ir aš turiu kuo džiaugtis biggrin.gif - mano dydis D (nuosavas aišku biggrin.gif ), tai didint kaip ir neturiu ką nes pakanka, bet kad matyt nuo didumo ir sunkumo visas mano gėris pasmuko ir dėl to jaučiu diskomfortą verysad.gif Labai norėčiau viską kilstelt, tik kaži kuriam laikui užteks to, ar nebus taip, kad po 2m vėl viskas kabos belekaip unsure.gif Ir kaip kaži gyjimas po tokios procedūros?Gal lengvesnis ir greitesnis nei po implantų dėjimo unsure.gif
Dėkui pasidalinusioms mintimis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NORIKA: 05 rugpjūčio 2014 - 12:52
Sveikos smile.gif mane taipat domina ar ligoninese daroma tai, gal bent kiek pigiau... taciau kokybe svarbiausia irgi zinoma..
Atsakyti
sveikos mirksiukas.gif si tema mazai lankoma... unsure.gif
http://www.supermama...;#entry67148914
uzeikit cia ir merginos atsakys i jusu klausimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2014 08 05, 12:51)
Vis paskaitinėju, bet paklausinėt nedrystu  blush2.gif
Smagu kad visos džiaugiatės gražiom krūtinėm, ir aš turiu kuo džiaugtis  biggrin.gif - mano dydis D (nuosavas aišku  biggrin.gif ), tai didint kaip ir neturiu ką nes pakanka, bet kad matyt nuo didumo ir sunkumo visas mano gėris pasmuko ir dėl to jaučiu diskomfortą verysad.gif Labai norėčiau viską kilstelt, tik kaži kuriam laikui užteks to, ar nebus taip, kad po 2m vėl viskas kabos belekaip  unsure.gif Ir kaip kaži gyjimas po tokios procedūros?Gal lengvesnis ir greitesnis nei po implantų dėjimo  unsure.gif
Dėkui pasidalinusioms mintimis  4u.gif

mano pazistama mazino ir kele, operacija sudetinga, kiek supratau sudetingesne uz padidinima, po operacijos gimde dar viena vaikuti, ir dabar vel noretu kelti, tik va nezinia ar nukrito nuo maitinimo ar ir be jo butu pakritusi g.gif
Atsakyti
manau maitinimas dadejo nemazai,kadangi po maitinimo velgi krutines audiniu pamazejo,suminkstejo...idomu kiek laiko praejo nuo operacijos iki dabar kai norisi vel is naujo kelti g.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2014 08 05, 12:51)
Vis paskaitinėju, bet paklausinėt nedrystu  blush2.gif
Smagu kad visos džiaugiatės gražiom krūtinėm, ir aš turiu kuo džiaugtis  biggrin.gif - mano dydis D (nuosavas aišku  biggrin.gif ), tai didint kaip ir neturiu ką nes pakanka, bet kad matyt nuo didumo ir sunkumo visas mano gėris pasmuko ir dėl to jaučiu diskomfortą verysad.gif Labai norėčiau viską kilstelt, tik kaži kuriam laikui užteks to, ar nebus taip, kad po 2m vėl viskas kabos belekaip  unsure.gif Ir kaip kaži gyjimas po tokios procedūros?Gal lengvesnis ir greitesnis nei po implantų dėjimo  unsure.gif
Dėkui pasidalinusioms mintimis  4u.gif


Norikut, kadangi as vieno ziurinejuosi (implantais didinimo), o drauge pakelimo, tai abi paraleliai proceduromis domimes. Pakelimas sudetingesne procedura, kaip keistai beskambetu, mat gana nemazai darbo su tam tikra veiksmu schema (ne siaip, kad 'prapjove - idejo-uzsiuvo'). Matyt domejaisi ir pati, bet va sita schema geriausiai paroo mano akiai kas per dalykas. Tai vat siuliu ir darbo su audiniais yra daugiau nei implantus dedant g.gif

user posted image
Atsakyti