Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų didinimas

sveika 4u.gif https://www.google.l...a...600&bih=799
pasiziurinek kaip ant kitu daug maz atrodo tokio turio implantai mirksiukas.gif gal aiskesnis vaizdas bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dakota24 @ 2014 06 12, 14:42)
sveika 4u.gif https://www.google.l...a...600&bih=799
pasiziurinek kaip ant kitu daug maz atrodo tokio turio implantai mirksiukas.gif gal aiskesnis vaizdas bus 4u.gif



Ačiū
o tie 275cc ir 275 ml - čia vienas ir tas pats turbūt? smile.gif
Gydytojas taip įdomiai - apžiūrėjo daugiau iš nugaros, nei iš priekio, matuotis nieko nedavė, tik ištraukė pavyzdžius, tik pats suabejojo su ml...norisi biški man didesnių, bijau neprašauti pro šalį, bet iš kitos pusės ir durnai atrodyt nesinori...Su arbūzais po pažastim...
Atsakyti
Labukas smile.gif aš jau trečia diena po operacijos... tiesa, dariaus abi - pilvuką ir papulius iškart. Pirmąją naktį keikiau save - kam man to reikėjo... bet dabar jaučiuos puikiai, ryt turėtų išleist namo. Esu labai patenkinta, turiu išsvajotą kūną...
Atsakyti
Buvau dar vienoje konsultacijoje, kuri paneigė beveik viską, ką išgirdau pirmoje...Ruošiuosi dar į vienąsmile.gif
Tai po antrosios - su krūtinės ląsta viskas čiki, tinka ir anatominiai (pasirodo) ir dydį galima pakoreguoti iki 300ml. Ir prisimatavau visokiausių grožių, kaip kokioj suknelių parduotuvėj...Manau darau gerai, kad su šituo klausimu neskubu:) Nors operaciją pasiūlė dar šiam mėnesiui...bet palauksiu trečios konsultacijos, kad galutinai nurimčiau...Kažkaip pradėjau bijoti:)
Atsakyti
Laukine vysnia,
Kaip sakoma -grozis reikalauja auku.Bet saunuole,dziaugiuos uz tave thumbup.gif
Man irgi ziauriai skaudejo kokias 7 dienas..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leilute25: 17 birželio 2014 - 14:08
Labukas smile.gif

Va ziurineju tuos papulius... kada daugmaz patinimas nuejo? noretus, kad jau minkstetu po truputi, nes kol kas vaizdas man labai schmoll.gif ir trupuri liudina... ar tikrai "susikratys" jie i vieta ir nestyros speneliai zemai, o papuliai - kaip bliudai uzmesti ant krutines...
Atsakyti
QUOTE(Laukinė-Vyšnia @ 2014 06 19, 12:50)
Labukas smile.gif

Va ziurineju tuos papulius... kada daugmaz patinimas nuejo? noretus, kad jau minkstetu po truputi, nes kol kas vaizdas man labai  schmoll.gif  ir trupuri liudina... ar tikrai "susikratys" jie i vieta ir nestyros speneliai zemai, o papuliai - kaip bliudai uzmesti ant krutines...

Man tas pats buvo, po men esio jau bus apvaluciai ,buk rami:-)
Atsakyti
QUOTE(leilute25 @ 2014 06 19, 18:10)
Man tas pats buvo, po men esio jau bus apvaluciai ,buk rami:-)


Aciu!!!, o tai vaizduote per laki biggrin.gif iskart prisimastau neigiamu dalyku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė-Vyšnia @ 2014 06 15, 09:03)
Labukas smile.gif aš jau trečia diena po operacijos... tiesa, dariaus abi - pilvuką ir papulius iškart. Pirmąją naktį keikiau save - kam man to reikėjo... bet dabar jaučiuos puikiai, ryt turėtų išleist namo. Esu labai patenkinta, turiu išsvajotą kūną...

o Jus besilaukdama operacija daretes? g.gif ar kazka ne taip pagal liniuote suprantu ax.gif
Atsakyti
O siaubeli, nepagalvojau, kad tebera ji... pabego zirniukas dar sausi... taip kad.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė-Vyšnia @ 2014 06 15, 09:03)
Labukas smile.gif aš jau trečia diena po operacijos... tiesa, dariaus abi - pilvuką ir papulius iškart. Pirmąją naktį keikiau save - kam man to reikėjo... bet dabar jaučiuos puikiai, ryt turėtų išleist namo. Esu labai patenkinta, turiu išsvajotą kūną...


Sveikinu wub.gif

Pas ka daretes? (sorry, kad nesekiau nuo pradziu. Tai aktyviau, tai pasyviau vis paziuriu... bandau neskubeti su sprendimu, bet gal go si rudeni jau ir as bandysiu 'susikaupti' groziui sitam) blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(nercyte09 @ 2014 06 12, 12:50)
Sveikos mergaitės, per darbus prie forumo prieiti neįmanoma:)
Buvau konsultacijoj pas vieną gyd. Vilniuje dėl krūtinės didinimo. Pati esu 165 ūgio 55 svorio, krūtinės ląsta, kaip išsireiškė gyd. - medžio kamieno formos...Dideli implantai žodžiu ne man, nes grožius palaidus galėsiu nešioti po pažastim:) Siūlo dėti 275ml, apvalius, nes su anatominiais būtų irgi problematiška - greičiausiai jie man užsisuktų...Neįsivaizduoju aš tų ml....daug čia ar mažai...Nesinori mokėti babkių už antras špygutes, gal iš vis neverta...Dar bandysiu pasikonsultuoti pas kitus...Iš kitos pusės gi ir nelakstysi nuogais gatvėm, bet po pažastim, tai irgi vaizdelis ne koks:)
Ar yra kurios operavotės pas Eimaitį?


Sorry, kad as cia taip... Bet man toks keistas poziuris. Sakot, jei moketi, tai uz mersa, nes jei opelis, tai geriau pesciom? biggrin.gif

Noriu pasakyt, kad ko gero gyd tiek mate 'kombinaciju', kad tikrai manau, jog patars kaip tikriau ir naturaliau Jusu sudejimui atrodytu, jiems gi nera skirtumo ar pirksit 275 ar 410 g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MoulinRouge: 07 liepos 2014 - 23:57
QUOTE(Laukinė-Vyšnia @ 2014 06 15, 10:03)
Labukas smile.gif aš jau trečia diena po operacijos... tiesa, dariaus abi - pilvuką ir papulius iškart. Pirmąją naktį keikiau save - kam man to reikėjo... bet dabar jaučiuos puikiai, ryt turėtų išleist namo. Esu labai patenkinta, turiu išsvajotą kūną...


sveikute, planuoju ir aš tiek pilvą, tiek papukus susitvarkyti 4u.gif
mane labai domina- kokiu būdu po krūtų operacijos užsidėdavai korsetą? nelabai įsivaizduoju kaip tai reiks padaryti-juk krūtinės raumuo nejudinamas turi būti g.gif
Atsakyti