Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų didinimas


Smagu:-) kiek ml desi?
Dar klausimelis tos kurios jau pasididinusios, kada jums praejo krutines patinimas?nes virsus siaubingai sutines:(
Atsakyti
Gal kas parasytu kur didinosi rebaliukais?
ax.gif
Atsakyti
Skaitinėju temas, ir pati labai noriu, tiesiog svaigstu, kaip norėčiau pasididinti krūtinę, tik aišku pirma tai dideli pinigai, antra yra baimė, kad viskas pavyktų tinkamai ir skausmas, nepatogumas po operacijos.
O kaip merginos po operacijos aplinkinei pastebi ir kaip labai replikuoja, aišku saviems tai gali ir tiesą pasakyti, o kaip darbe kai ypač vyrai replikuoja, tai ir vėl toks barjeras.
Atsakyti
QUOTE(Eveliūkštė @ 2014 06 08, 19:09)
Skaitinėju temas, ir pati labai noriu, tiesiog svaigstu, kaip norėčiau pasididinti krūtinę, tik aišku pirma tai dideli pinigai, antra yra baimė, kad viskas pavyktų tinkamai ir skausmas, nepatogumas po operacijos.
O kaip merginos po operacijos aplinkinei pastebi ir kaip labai replikuoja, aišku saviems tai gali ir tiesą pasakyti, o kaip darbe kai ypač vyrai replikuoja, tai ir vėl toks barjeras.

Sveika. Garantiju, kad viskas bus ok nera schmoll.gif O pastebeti, tai niekas ir nepastebi, jei to pati nenori mirksiukas.gif
Atsakyti
Jau praejo menuo po op,jauciuosi labai gerai tarsi nieko ir nebuciau dariusi na aisku tik vaizdelis thumbup.gif
Nenoriu merginu gasdint ,bet skausmas buvo begalinis schmoll.gif
Bet po 10 dienu jau taip neskaudejo,sunkiausios 5 dienos..
Atsakyti
kiekvienai skirtingai biggrin.gif vienoms skauda labai,kitoms pakenciamai...o tercioms isvis skausmo nebuna,tik tempimas 4u.gif pvz man neskaudejo,tik nebent atsikelt is lovos,negeriau nuskausminamuju kuriu israse,nes nemaciau tam reikalo mirksiukas.gif
Atsakyti
Man eina trečias mėnuo po operacijos, bet kaip viena rašė, kad garantijos nėra dėl sėkmingos operacijos. Pas mane vis dar krūtys ne vienodame lygmenyje, dešinioji vis dar leidžiasi ir aš tikiuosi, kad nereikės antros operacijos, kad ją patempti į apačią. Pasak gydytojo, dešinės krūtinės raumuo stipresnis todėl nepaleidžia implanto į apačią. Žinoma, skirtumas nežymus, bet matomas, reikia išlaukti puse metų tada bus aišku ar viskas pavykę ar nelabai. O kas liečia skausmą, aš kankinausi dvi savaites, kol sugrįžau į normalų gyvenimą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vengre: 09 birželio 2014 - 23:28
QUOTE(stela21 @ 2014 04 26, 13:54)
Na mergaites pirmadieni ir manes laukia operacija :0 labai labai jaudinuosi smile.gif sakykit nieko tokio jei man prasidejo menstruacijos?


Sveikos 4u.gif

prisijungsiu ir as prie visu ...su savo plasmtmasiniais papuliais lotuliukas.gif
as manau kad VISU moteru svajone yra pasidaryti normalius papus ...tik kitos neturi galimybiu ir todel bais uz naturaluma varo ...nes aisku ta kuri eina su akys badanciais papais,butinai isdurs akis ir einancios naturalystes vyrui lotuliukas.gif

kai as dariausi operacija, man lygiai ta pacia diena prasidejo.Kaip ir buvau perspejus daktariuka...bet kaip jis sake "mokslishkai neirodyta kad jos trukdo, bet nuo senu laiku tiesiog islikusi rekomendacija atideti per jas op." ..nieko per OP neivyko tokio kas butu man trukde, dar geriau prigrudo Alwaysu sulyg pakleodes dydziu ...patogiau man paciai buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
Sekmes !:)
Kiek ml desi jei nepaslaptis?wink.gif
Atsakyti
QUOTE(leilute25 @ 2014 06 10, 13:47)
Sekmes !:)
Kiek ml desi jei nepaslaptis?wink.gif


Leilut cia man klavsimas? ax.gif

jei taip as jau isidejau lotuliukas.gif
345ml, apvaliuju
pati esu 156cm, 50kg ...na su savais dabar jau 51kg beveik lotuliukas.gif
Atsakyti
Taip:-)
Super:-)
Idomu kaip tuos randelius greiciau isnaikinti(think)
Girdejau lazeriu naikina
Atsakyti
Sveikos mergaitės, per darbus prie forumo prieiti neįmanoma:)
Buvau konsultacijoj pas vieną gyd. Vilniuje dėl krūtinės didinimo. Pati esu 165 ūgio 55 svorio, krūtinės ląsta, kaip išsireiškė gyd. - medžio kamieno formos...Dideli implantai žodžiu ne man, nes grožius palaidus galėsiu nešioti po pažastim:) Siūlo dėti 275ml, apvalius, nes su anatominiais būtų irgi problematiška - greičiausiai jie man užsisuktų...Neįsivaizduoju aš tų ml....daug čia ar mažai...Nesinori mokėti babkių už antras špygutes, gal iš vis neverta...Dar bandysiu pasikonsultuoti pas kitus...Iš kitos pusės gi ir nelakstysi nuogais gatvėm, bet po pažastim, tai irgi vaizdelis ne koks:)
Ar yra kurios operavotės pas Eimaitį?
Atsakyti