Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų didinimas

QUOTE(dakota24 @ 2014 03 28, 11:21)
nesutinku 4u.gif ne karta kas metus...aiksu priklauso nuo gyg rekomendaciju,bet man sake kas 3-4 metus echoskopa pasidarysi...ir nera tokio dalyko kiap bent karta per fyvenima reikes pasikeisti...gamintojas duoda garantija 10-ciai metu....o tada jau sprendzia gydytojas po patikrinimu,ar reikia keist ar ne,ar nusidevejas implantas,kitos ir visa gyvenima isnesiot gali 4u.gif

na cia kiek daktaru tiek ir nuomoniu, su tuo daktaru kur as kalbejau tai tikrintis siulo kiekvienais metais. Tai aisq jei viskas implantui gerai jo keist ir nereikia, bet manau kad kokia 30m gali ir neatlaikyt smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif

pribrendau ir as pokyciams. Kol kas apsistojau ties Bagdonu, skubesiu i konsultacija grizus is juros... Prisiskaiciau Jusu komentaru ir nebesulaukiu dienos, kada pasipuosiu...
Atsakyti
Sveikos,
Gal kas didinotes riebalais? Domina pas ka Kaune galima butu?
Dekui
Atsakyti
zinau viena mergaite didinosi du kartus riebalais,nebuvo patenkinta rezultatu,susidejo implantus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dakota24 @ 2014 04 23, 14:33)
zinau viena mergaite didinosi du kartus riebalais,nebuvo patenkinta rezultatu,susidejo implantus mirksiukas.gif



o kas butent jai nepatiko? Nes kiek maciau nuotraukas-visos grazios g.gif Ar cia tik laimingiausios pateko i fotoobjektyva smile.gif
Atsakyti
kad riebalais iseina nedaug ta krutine ir padidinti...padaro putlesne..na tarkim jai turi B,tai kazin ar pilna C paradys mirksiukas.gif o su implantais ir forma ideali iseina mirksiukas.gif
Atsakyti
Na mergaites pirmadieni ir manes laukia operacija :0 labai labai jaudinuosi smile.gif sakykit nieko tokio jei man prasidejo menstruacijos?
Atsakyti
QUOTE(stela21 @ 2014 04 26, 13:54)
Na mergaites pirmadieni ir manes laukia operacija :0 labai labai jaudinuosi smile.gif sakykit nieko tokio jei man prasidejo menstruacijos?

Geriausia po ju smile.gif vieni daro, kiti ne.
Atsakyti
Sveikutes:-) na as pasidariau pries 3 dieneles krutines operacija,dabar ji patinus ir skausmas baisus..bet dabar esu patenkinta kad turesiu grazia krutine,dideliu nedejau nes pati esu kudute ,295ml pats tas clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(leilute25 @ 2014 05 02, 11:29)
Sveikutes:-) na as pasidariau pries 3 dieneles krutines operacija,dabar ji patinus ir skausmas baisus..bet dabar esu patenkinta kad turesiu grazia krutine,dideliu nedejau nes pati esu kudute ,295ml pats tas clap_1.gif

as 280 ml. thumbup.gif galvojau mazoka, bet dabar po 2 sav. itariu pats tas thumbup.gif
Atsakyti
Tik kol patinus atrodo kad virsutine dalis didesne,tai nerimauju..Bet gydytojas pasake kad rezultata pamatysiu veliau kai nebus sutinus
sleep.gif
Ir kol kas kietoka tokia mastau.gif
Atsakyti
Laba dienele smile.gif

Ir as jau po visu konsultaciju smile.gif Pas Jankuna, birzelio 13 diena, gausiu papycius... wub.gif anatominius, grazulius...
Atsakyti