Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų didinimas

sveika elka 4u.gif http://www.supermama...;#entry65787048
sunny,kaikaris dirba kaune,as pas jy buvau,esu begalo patenkinta mirksiukas.gif mirksiukas.gif manau dvieju savaiciu uzgyjimui nepakanka,nebet darbas tavo ne finizis,o sedimas prie popieriu,tada gal ir nera bedos,uzei i kita temute,ten daug merginu bendraujanciu,viska galesi placiau issiklausineti 4u.gif 4u.gif as taip pat y lt gryzaus tik dviems savaitems,gydytojo nebuvau maciusi...viena diena tyrimai kraujo,konsultacija,issirinkau dydy,o sekancia diena operacija.po 14 dienu siulu traukimai ir kelione atgal namo 4u.gif taigi viskas imanoma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dakota24 @ 2014 02 21, 09:17)
sveika elka 4u.gif  http://www.supermama...;#entry65787048
sunny,kaikaris dirba kaune,as pas jy buvau,esu begalo patenkinta mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  manau dvieju savaiciu uzgyjimui nepakanka,nebet darbas tavo ne finizis,o sedimas prie popieriu,tada gal ir nera bedos,uzei i kita temute,ten daug merginu bendraujanciu,viska galesi placiau issiklausineti 4u.gif  4u.gif  as taip pat y lt gryzaus tik dviems savaitems,gydytojo nebuvau maciusi...viena diena tyrimai kraujo,konsultacija,issirinkau dydy,o sekancia diena operacija.po 14 dienu siulu traukimai ir kelione atgal namo 4u.gif  taigi viskas imanoma mirksiukas.gif


Aciu dakota24, tai vadinasi implantu dydi issirinkai per konsultacija (diena pries operacija)? As maniau tokiu atveju kai grisiu tik porai savaiteliu teks kazkaip bandyt ji parinkt susirasinejant su gydytoju, pries vaziuojant i LT, kad galetu uzsakyt ar pan..., bet jei imanoma tai padaryt pries pat operacija, kai gydytojas gyvai pamato, tai zymiai geriau smile.gif
Tikiuosi, kad tu 2-u savaiciu pakaks viskam. Deja teks grist i darba iskart po to, ir mano darbas gan fiziskas... tai nzn kaip ten bus... gal reiktu kazka prikurti, kad negaliu daug fiziskai dirbt..., ar gal geriau isviso sakyt, kad sergi ir negali i darba ateit...
Aciu uz patarima, bandysiu Kaikariui rasyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sunny77 @ 2014 02 21, 14:51)
Tikiuosi, kad tu 2-u savaiciu pakaks viskam. Deja teks grist i darba iskart po to, ir mano darbas gan fiziskas... tai nzn kaip ten bus... gal reiktu kazka prikurti, kad negaliu daug fiziskai dirbt..., ar gal geriau isviso sakyt, kad sergi ir negali i darba ateit...
Aciu uz patarima, bandysiu Kaikariui rasyt smile.gif

jei fizinis darbas, tai reiks butinai kazka sukurt biggrin.gif nes jei ir neskaudes, tampytis negalima schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
Jungiuosi i jusu gretas, as p onsultacijos, iki operacijos daug laiko, bet del to visokiu klausimu ir abejoniu kyla. Labiausiai bijau kad per dideles nebutu, nes noriu naturalesniu, seip dabar mano dydis 75B, ugis 167cm, svoris 58kg, tikiuosi pasikudint nes ir pilvo op darysiu tuo paciu, tai va jis man parinko fm 375 , sake ad krutine gan plati, lyg kai matavausi du varijantus sutikau su juom, bet dabar kazkap pradedu abejot ka nebutu per dideli.
Atsakyti
cia jusu tiek daug daranciu ar bent planuojanciu, o kokios kainos? Kas kiek laiko reikia keisti implantus? Kokius implantus dedate, nes kiek zinau ju yra keliu rusiu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SaDa: 25 vasario 2014 - 17:30
Kaina paprastai apie 10 000lt.keist gali ir nereikėtų, 10 metų gamintojas duoda garantija. O po to laiko gali ir pasideveti, ar įtrūkti, o gali ir ne. Echoskopu kas 3 metus pažiūri ar sveikas implantas. Yra apvalus ir anatomoniai.aš asmeniškai rinkausi apvalius wink.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos,
jei planuojate pirmą kartą kreiptis pas Saulių Vikšraitį - rašykite į AZ (turiu info apie nuolaidas) 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, ar girdejote kokiu atsiliepimu apie M. Kazanaviciu is Grozio pasaulio Kaune? Buvau konsultacijoje, visai patiko jis.
Atsakyti
QUOTE(justyte_voveryte @ 2014 03 11, 20:20)
Mergaites, ar girdejote kokiu atsiliepimu apie M. Kazanaviciu is Grozio pasaulio Kaune? Buvau konsultacijoje, visai patiko jis.

Dar tokio negirdejau blink.gif
Atsakyti
ir as tokio negirdejus g.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal zinote kiek turi buti praeja laiko po zindymo, kada butu galima darysis operacija?
Atsakyti
Apytiksliai apie 6 mėnesiai wink.gif
Atsakyti