Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų didinimas

Sveikos, merginos. Norėjau pasiteirauti, ar niekas iš jūsų nebuvo svarsčiusios krūtinę didintis ne implantais, bet savais riebalais? Jei taip, kokia gydytojų nuomonė buvo? Skaičiau internete, kad gan efektyvus būdas, o ir kainos (bent www.drklinika.lt) yra normalios - 2500 LTL. Jokių atgarsių dėl šito būdo nėra?

P.S. Jei čia kartais ne į tą temą pataikiau, atsiprašau. Jei ką, nukreipti į teisingesnę smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės, man reikalinga jūsų pagalba!!! help.gif

Pasidariau operaciją prieš pusantrų metų. Pradžioje viskas buvo lyg ir gerai, na vienos krūties implantą labiau jaučiau nei kitos, ir ji buvo šiek tiek didesnė, bet pradžioje maniau taip turi būti. Maždaug po mėnesio keliantis iš lovos krūtinėje pajaučiau stiprų perštėjimą, pasirodžius gydytojui, sakė, kad viskas gerai, nieko nenutiko. Bėgant dienoms pastebėjau, kad ta, kurią perštėjo, pasmukus, kreipiausi vėl, sakė nešiot liemenėlę dar kurį laiką ir sako duok daugiau kad jas pasažuotų smile.gif taip ir dariau, tačiau vaizdas negerėjo, priešingai - ėjo prastyn. Negana to, kitos pradėjo suktis implantas doh.gif nuvažiavus pasakiau savo gydytojui, sako su lašo formos implantais taip pasitaiko, kas per velnias galvoju blink.gif nes manęs jis nebuvo informavęs apie tai. Na žodžiu ta kur pasmukus, toks vaizdas, kad pradžioje ją kažkas iš apačios laikė, o po perštėjimo laikiklis dingo smile.gif dienos bėgo vaizdas negerėjo, stogas pradėjo čiuošt, pasidariau nervuota, matau, kad oeracija nenusisekus, bet man bando įteigti priešingai. Nuvažiavau n-ąjį kartą pas savo gydytoją ir jau pasiutus klausiau ką darom, nes man jau atsibodo jo nuolatiniai išsisukinėjimai ir bandymai mane nuteigti jog taip pasitaiko ir kad kitoms tai nekelia problemų, kad aš per daug priekabi ir per daug reikalaujanti...blyn sumokėjau 10 000lt kad nekompleksuočiau dėl krūtinės po gimdymų, tai padarė operaciją po kurios taip pat jaučiu diskomfortą, nes vienas implantas persisuka ir krūtis pakeičia formą, o kita kabo. Apturėjom netrumpą ir nelabai mielą konsultaciją, bet jau jis matyt matė, kad nenusileisiu ir pakeitė dainelę, man tinkančia linkme, man tiko ką jis siūlė padaryti pakartotinės operacijos metu, susitarėm datą, laiką. Atvažiavau prisigėrus raminamų su gera nuotaiką, pasiruošus operacijai, o jis atėjęs vėl trukt už vadžių ir vėl iš pradžių savo dainelę, kad darysim kitokią operaciją, čia bandysim taip, čia bandysim va taip, bet neprižadu, kad vaizdas bus geresnis, wtf? blink.gif kas aš jums eksperimentinis triušis sakau?! jis n-ąjį kartą bandė mane įtikinti, aš suprantu, kad visur visko pasitaiko, ypač plastinėj chirurgijoj, bet kaip sakoma brokuotus keičia arba tvarko iki tinkamo klientui varianto. Matė, kad pasiutus buvau kaip visa Rusija ir manau suprato, kad galiu imtis teisinių veiksmų, surašė jis ten man kažkokį raštą, kad atsisakiau jo siūlomos operacijos, pradėjo suokt, kad neesam mes jūsų priešai, mes norim jums padėti bla bla bla.... neklausiau net ilgiau apsisukau ir išėjau susipykus su gydytoju ir atsisakius operacijos. Tai va tokie mano džiaugsmai pasidarius krūtinės operaciją smile.gif

Merginos, man reikia nepriklauso plastikos chirurgo konsultacijos, kad nepaisant nieko jis man pasakytų kas yra negerai? kaip turi būti? ką reikia daryti, kad būtų taip kaip turi būti? kažin pas mus tokių galima rasti? smile.gif
Atsakyti
Bei, mergyt, pas bet koki kita chirurga, kad tik ne toj pacioj klinikoj dirbanti 4u.gif Laikykis 4u.gif
Atsakyti
Jau buvau, bet kad nieko nepasakė, laikosi posakio: varnas varnui akies nekerta verysad.gif todėl ir kreipiuosi į jus unsure.gif gal kuri turit pažįstamą ar žinot, kuris dar nepraradęs žmogiško supratimo galėtų man pagelbėt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Istekejus25 @ 2014 02 07, 16:34)
Jau buvau, bet kad nieko nepasakė, laikosi posakio: varnas varnui akies nekerta verysad.gif todėl ir kreipiuosi į jus unsure.gif  gal kuri turit pažįstamą ar žinot, kuris dar nepraradęs žmogiško supratimo galėtų man pagelbėt verysad.gif

Ateik cia, pas mus, visos draugiskos, to pacio likimo 4u.gif Ir judejimas vyksta mirksiukas.gif
http://www.supermama...;#entry65640492
Atsakyti
QUOTE(vaičičeku @ 2013 08 31, 10:44)
Sveikos mergaitės, ką tik parvažiavau namo po OP. Turiu pasakyti kad visai nebaisu buvo. Kas dėl narkozės tai jei nežinočiau tai išvis neįtarčiau kad ją turėjau, jokių požymių. Na krūtinė tai kaip traktoriaus pervažiuota, bet kol nejudi tai nieko ir nesijaučia. Sunkiau su rankyčių judesiais, bet kai šiandien ištraukė drenus tai tikrai daug lengviau, nebedirgina ten viduje. Neskauda. Implantai anatominiai Allergan 350cc pilno aukščio, vidutinės projekcijos. Ant manęs 179cm ūgio tai B dydis kolkas atrodo. Norėjau natūralių, nedidelių kaip kad atrodžiau su vatinėm liemenėlėm. Tai vat taip. WC sunkiau buvo susitvarkyt...vakare dukra atėjo, padėjo biggrin.gif . Na o šiandien visai viskas čiki. Bet gulėjimas ant nugaros tai jau problema.....skaudėjo nugarą, ne krūtis biggrin.gif . Atsikeliu, pasėdžiu, vakarop pavaikščiojau, ir taip ir anaip, kėdėj sėdėjau kol susiruošiau miegot nes tikrai skaudėjo nugarą. Gavau miegeliui vaistukų, tai kaip kūdikis išsimiegojau. nežinau kaip dar 3 sav tik ant nugaros pratempt reikės.


Labutis,

sakyk prasau o pas kuri gyd. kuriame mieste dareisi?
Gal i AZ galetum parasyti kiek kainavo, ir gal nuotraukytes imanioma butu pamatyti?
Noriu as cia per 1 men, koki, susitvarkyti, nzn pas kuri gyd. kreiptis.
Dar norejau paklaust po operacijos kai israso namucio,kiek kartu kas kiek dienu reik gyd. pasirodyti?

Aciu.
Atsakyti
Labas, mergaitės! Gal yra pasididinusių krūtis/pasidailinusių jų formą ne silikoniniais implantais bet fiziologiniu skysčiu užpildytais? Kokie buvo Jūsų pliusai/minusai renkantis implantus? Buvau konsultacijoje pas D.Radzevičių, bet vis dar abejoju kuriais koreguotis krūtinę... Manau vienos konsultacijos bus maža dvejonėms išsklaidyti.
Atsakyti
kiek as girdejusi,tai su fiziologiniu didesne tikimybe riplingui,ns jie daug minsktesni...nenoreciau garbanotos krutines g.gif bet jeigu gyd sako,jog riplingo nebus arba maza tikimybe,kodel gi ne?
Atsakyti
Sveikos, turiu klausimą, gal kuri darėtės širdies echoskopiją, turėdamos implantus? Ryt turiu eiti - nežinau, ar matys echoskopu, ar jie pralaidūs?


QUOTE(kochica @ 2014 02 12, 11:02)
Labas, mergaitės! Gal yra pasididinusių krūtis/pasidailinusių jų formą ne silikoniniais implantais bet fiziologiniu skysčiu užpildytais?

Ar dar šiais laikais kažkas renkasi silikoną?! blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgytė: 17 vasario 2014 - 13:36
siais laikais? blink.gif blink.gif blink.gif kiek zinau tai tik keletas dirba su fiziologiniu skysciu,o visi kiti su silikoniniais allerganais polytechais. biggrin.gif jie standesni,todel mazesne tikimybe ripilngui mirksiukas.gif as jokiais budais nesirinkciau nieko kito,kaip tik silikoninius 4u.gif
Atsakyti
sveikos merginos seniai besilankiau nerandu temutes kur jus visos bednraujate, gal nuoroda imestumete
Atsakyti
Sveikos merginos, as cia naujoke, skaitineju cia ir bandau surast kuo daugiau naudingos informacijos, nes noreciau darytis krutu didnimo operacija. Dar tiksliai nezinau pas ka, bet balandzio men busiu pora savaiciu LT, tai tikiuosi to uzteks ir konsultacijai ir operacijai, ir uzgyjimui... kaip manot? O kokius ten tyrimus turi atlikt pries operacija? kazkaip nieko apie negirdejau...
Ir del chirurgo dar tiksliai neapsisprendziau... As siaip is Vilniaus, bet kazkaip pradejau galvot apie Viksraiti, nes maciau geru atsiliepimu... nors jis ir Kaune. Po to dar pagalvojau ir apie Kaikari (jis atrodo Vilniuj?), nes irgi pagal atsiliepimus atrodo gerai dirba... Patarkit mergaites! As smulkaus sudejimo ir dabar turiu tik gal A ar AA.
Tai va mano bus toks turbut neyprastas atvejis, kai reik nusprest del chirurgo dar jo net gyvai nepamacius, kazkoks susirasinejimas per emailus as taip isivaizduoju..., po to planuoju konsultacija iskart kai atvyksiu i LT ir operacija gal kitai dienai...
Ka manot apie mano toki plana? Gal patartumet ka? Aciu 4u.gif
Atsakyti