Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų didinimas

QUOTE(mergelele @ 2013 11 06, 19:57)
Sveikos grazuoles,
Jau seniai svajoju apie grazia krutine. Daug skaitinejuosi ir tuo paciu daug klausimu  kyla. Gal kas nors pades man atsakyti siuos klausimus:
1. Ar imanoma kokybiskai pasidaryti operacija iki 8500 lt lietuvoje. Su  pinigais siek tiek sudetinga', bet uzsidirbsiu tam reikalui;
2. Ar jusu vyrai tam pritare ir kokie jausmai po operacijos', ar jiems patinka, ar labai jauciasi kad nenaturali, girdejau, kad sako jog vesesne silikono  vietoj?
3. Ar narkoze bendra ar epidurine?
Aciu kolkas


Labas,
1. jei apvalūs implantai už tokią kainą įmanoma pasidaryti, anatominiai implantai kainuoja brangiau
2. Neturiu vyro lotuliukas.gif
3. Narkoze tik bendra

Ateik į forumą "Krutu plastika 168 tema" ten visos Lietuvos bendramintės sėdi smile.gif
Atsakyti
kazkaip pasimeciau,baigesi tema o naujos nerandu,gal dar nepaskelbta. g.gif jei ka imeskit nuoroda cia,kaip as cia be jusu dabar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(andra96 @ 2013 11 11, 18:08)
kazkaip pasimeciau,baigesi tema o naujos nerandu,gal dar nepaskelbta. g.gif jei ka imeskit nuoroda cia,kaip as cia be jusu dabar biggrin.gif



aš irgi pasigedau naujų namučių, taip smagu ten bendrauti su bendramintėmis mergaitėmis, na ką laukiam laukiam naujų namučių smile.gif


Atsakyti
QUOTE(tigrotina @ 2013 11 11, 20:00)
aš irgi pasigedau naujų namučių, taip smagu ten bendrauti su bendramintėmis mergaitėmis, na ką laukiam laukiam naujų namučių  smile.gif

http://www.supermama...;#entry64656686 radau valio
Atsakyti
merginos reikia jusu nuomones: visada buvau pries randa po krutine, bet dabar galvoju gal tikrai pasirinkti pjuvi po krutine, o ne per pazasti?
Atsakyti
merginos,nerandu musu temutes naujos unsure.gif kas del rando pazastyje,tai jai jis bus grazus viskas ok,bet jai ne?jai surandes negraziai,bus tamsus?maikutes ant sleikuciu pamirst,bikinis taip pat...kompleksa del krutines pakeist komlpeksu del randu,visiems matomu manau kosmaras butu...o po krutine matysi tik tu ir tavo vyras...as 100% pries pjuvy per pazasty. 4u.gif
Atsakyti
As taip pat nerandu nauju namuciu g.gif kas liecia del pjuvio, as esu už tik po krutine ir niekur kitur, beabejo idealiausia manau yra per speneli, bet jei ziurint i zindyma ateityje, tai sis variantas atmetamas. Ei merginos,ar matete per beta.lt koks yra nuostabus pasiulymas toms kurios planuoja pasidailinti krutine, toms kurioms tai aktualu, tai paskubekite, liko tik 2pasiulymai mirksiukas.gif manau pasiulymas tikrai patrauklus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mergelele @ 2013 11 06, 20:57)
ar labai jauciasi kad nenaturali, girdejau, kad sako jog vesesne silikono  vietoj?


Manau visas priklausys, kaip atliks ir ar nepersistengsite su dydziu smile.gif Jau 7 metai man po operacijos, kai gimdziau turejau pasisakyti, tai pagalvojo, kad juokauju. Kadangi gulejau su komplikacijomis, tai tu daktaru kruva apziurinejo ir nei vienas nesuprato lotuliukas.gif , tai kur ten vyras supras.
Atsakyti
nerandu jusu :verysad imeskit nuoroda cia jei kuri atrasit namucius.matyt dar nera temutes naujos
Atsakyti
QUOTE(dakota24 @ 2013 12 06, 08:29)
merginos,nerandu musu temutes naujos unsure.gif  kas del rando pazastyje,tai jai jis bus grazus viskas ok,bet jai ne?jai surandes negraziai,bus tamsus?maikutes ant sleikuciu pamirst,bikinis taip pat...kompleksa del krutines pakeist komlpeksu del randu,visiems matomu manau kosmaras butu...o po krutine matysi tik tu ir tavo vyras...as 100% pries pjuvy per pazasty. 4u.gif

As turiu pjuvi per pazasty ir esu patenkinta, nieks net nepastebi rando kol gerai neparodau su pirstu kur jis yra. Ir jis per pazasties linky todel nera pastebimas.
Atsakyti
Kai jus rasote operaciju kainas jus turite omenyje "krutu didinimas" ar "krutu didinimas ir pakelimas". Nes kainorasciuose tai skirtingos paslaugos, o jus rasot kainas panasias i "krutu didinimas ir pakelimas", bet pavadinat tik "krutu didinimu".

Ar cia suprast, kad savaime aisku, kad su pakelimu visos darosi?
Atsakyti
dauguma darosi be pakelimo mirksiukas.gif be pakelimo apie 10 000lt kainuoja,kaina svyruoja siek tiek.
Atsakyti