Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų didinimas

QUOTE(dakota24 @ 2013 09 26, 07:39)
kiek laiko praejo po op?viskas keiciasi,skiringai leidziasi zinok,visko buna,siaip kaip man gyd sake,tikroji forma ir rezultatas matysis po 6 menesiu mirksiukas.gif

Tikiuosi tikiuosi......šiaip viskas tikrai labai gražu, bet viena didesnė už kitą. beveik 4 sav. po op.
Atsakyti
tai zinok dar keisis ir keisis 4u.gif kad geriau matytum pasikeitimus,siulau nusifoto 4u.gif grafuoti,ir po gero menesiuko palyginti mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergiukai noriu pasidžiaugti po siandienos pirmos konsultacijos pasiskyriau operacijos datą eik tu sau kai džiaugiuosi tik va dabar jau dėl dydžio pradėjau abejoti man parinko Allergan 410 MF 295 ml mano bazė 12,7 labai lauksiu komentarų
Atsakyti
QUOTE(faina*faina @ 2013 09 26, 16:16)
Mergiukai noriu pasidžiaugti po siandienos pirmos konsultacijos pasiskyriau operacijos datą eik tu sau kai džiaugiuosi tik va dabar jau dėl dydžio pradėjau abejoti man parinko Allergan 410 MF 295 ml mano bazė 12,7 labai lauksiu komentarų


nu super sveikinu, kada operacija au nusimato, mers bendraujam kitoje temoje daugiau, sitoje nelebai bunam, kelkis i ana temute mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(faina*faina @ 2013 09 26, 15:16)
Mergiukai noriu pasidžiaugti po siandienos pirmos konsultacijos pasiskyriau operacijos datą eik tu sau kai džiaugiuosi tik va dabar jau dėl dydžio pradėjau abejoti man parinko Allergan 410 MF 295 ml mano bazė 12,7 labai lauksiu komentarų



sveikinu smile.gif o koks tavo ūgis ir svoris? pas ką operuosis? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(elka2008 @ 2013 09 26, 16:22)
nu super sveikinu, kada operacija au nusimato, mers bendraujam kitoje temoje daugiau, sitoje nelebai bunam, kelkis i ana temute  mirksiukas.gif


smile.gif opa, o kokioje temoje Jūs bendraujate, aš kažkaip čia seku visą laiką blink.gif net nežinojau, kažkaip čia visą laiką rašiau
Atsakyti
QUOTE(tigrotina @ 2013 09 26, 19:26)
sveikinu  smile.gif  o koks tavo ūgis ir svoris? pas ką operuosis?  smile.gif
Papildyta:
smile.gif  opa, o kokioje temoje Jūs bendraujate, aš kažkaip čia seku visą laiką  blink.gif  net nežinojau, kažkaip čia visą laiką rašiau



Susisrask bendraminciuose krutu plastika (.)(.), 166 tema, va ten mes bunam, jei nerasi ryt nukopinsiu per kompa sita imesiu
Atsakyti
QUOTE(elka2008 @ 2013 09 26, 19:50)
Susisrask bendraminciuose krutu plastika (.)(.), 166 tema, va ten mes bunam, jei nerasi ryt nukopinsiu per kompa sita imesiu



na va susiradau šią temą, bet niekaip negaliu rasti 166 tema, tą kur aš suradau tai pasktinė žinutė, kad tema uždaryta, pasiekus maximumą, ar kažkas panašaus smile.gif
Atsakyti
http://www.supermama...;#entry64103418
va cia mergaites bendrauja intensyviai mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dakota24 @ 2013 09 27, 10:28)
http://www.supermama...;#entry64103418
va cia mergaites bendrauja intensyviai mirksiukas.gif  4u.gif

Aš ir kraustausi čia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dakota24 @ 2013 09 27, 08:28)
http://www.supermama...;#entry64103418
va cia mergaites bendrauja intensyviai mirksiukas.gif  4u.gif



ačiū ačiū, tai lekiu ir aš ten bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,ar daro krutu operacija gruodzio 23diena? 4u.gif
Atsakyti
klausk pas gydytoja
Atsakyti