Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų didinimas

QUOTE(Adora_ @ 2013 09 24, 09:12)
as gavoju irgi apie Kaikari..... smile.gif o miestas nesvarbus smile.gif kiek pas ji kainavo konsultacija? 4u.gif turbut leidimo pazet i albuma dar negausiu..... nors esu perskaicius keleta temu ir anskciau nemazai reiksdavausi cia.... smile.gif



nuotraukas prieš ir po operacijos, galima rasti kiekvieno plastinės chirurgijos internetiniame puslapyje, arba jei šiaip domina prieš ir po, tai įvesk į google breast augmentation photo ir t.t. internetinių puslapių laaaabai daug su nuotraukomis, net jeigu įvesi į vaizdus breast augmentation, tai išmes šimtai nuotraukų prieš ir po smile.gif
Atsakyti
Mergaites,kiek laiko yra ziauriausia po op???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adora_: 24 rugsėjo 2013 - 21:57
QUOTE(Adora_ @ 2013 09 24, 21:29)
Mergaites,kiek laiko yra ziauriausia po op???

Man asmeniškai trečia para buvo žiauriausia,po to geriau ir geriau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaičičeku: 24 rugsėjo 2013 - 22:51
QUOTE(vaičičeku @ 2013 09 24, 22:50)
Man asmeniškai trečia para buvo žiauriausia,po to geriau ir geriau.



o man pirma naktis namie, dieną pakenčiama
Atsakyti
pas jy,viskas yskaiciuota y kaina,nereikia papildomai moket uz tyrimus ar konsultacijas mirksiukas.gif kiekvienai skirtingai,vienom ir kelias savaites skauda,o kitoms beveik nieko,na as jauciausi kaip po gero sporto,raumenukus skaudejo,bet po op praejus kelioms valandoms ir atsipaipaliojus jau pati viena y wc galejau nueiti mirksiukas.gif
Atsakyti
sakykit merginos, ar kas nors jau keitėte implantus į kitus?
Atsakyti
QUOTE(dakota24 @ 2013 09 25, 10:34)
pas jy,viskas yskaiciuota y kaina,nereikia papildomai moket uz tyrimus ar konsultacijas mirksiukas.gif kiekvienai skirtingai,vienom ir kelias savaites skauda,o kitoms beveik nieko,na as jauciausi kaip po gero sporto,raumenukus skaudejo,bet po op praejus kelioms valandoms ir atsipaipaliojus jau pati viena y wc galejau nueiti mirksiukas.gif

Kiek suma sumaru išėjo ax.gif
Atsakyti
9700lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dakota24 @ 2013 09 25, 15:24)

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Adora_ @ 2013 09 24, 22:29)
Mergaites,kiek laiko yra ziauriausia po op???


Man kokias penkes seses dieneles buvo ne kas,vis pagulet lovoj stengiaus.Didelio skausmo niekada nebuvo,tik judet laisvai negalejau,tempimo jausmas..Kai siulus istrauke,labai palengvejo(gal tai psihologiskai paveike rolleyes.gif )
Atsakyti
Ar yra kuriai asimetrijos problemų? Pradedu rimtai nerimauti kad reikėjo skirtingų ml implantų...... cool.gif
Atsakyti
kiek laiko praejo po op?viskas keiciasi,skiringai leidziasi zinok,visko buna,siaip kaip man gyd sake,tikroji forma ir rezultatas matysis po 6 menesiu mirksiukas.gif
Atsakyti