Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų didinimas

QUOTE(Atėnė @ 2013 09 11, 19:19)
O sakykit - riplingas, kontraktura ir double bubble efektas - tai cia skirting dalykai?


Taio jie visi atskiri dalykai yra
Atsakyti
QUOTE(elka2008 @ 2013 09 11, 18:22)
Taio jie visi atskiri dalykai yra

Taip, jau pagooglinau, cia 3 skirtingos komplikacijos lens.gif
Atsakyti
manau nuejus y konsultacija,suzinosi apie visus galimus negerus variantus mirksiukas.gif ir tada gaesi rinktis implantus,su kuriais,tarkim riplingo tikimybe mazesne mirksiukas.gif keista,kad nezinojai kas yra riplingas,ir jau nusprendus,kad butent tokiu implantu nori 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dakota24 @ 2013 09 11, 19:03)
manau nuejus y konsultacija,suzinosi apie visus galimus negerus variantus mirksiukas.gif  ir tada gaesi rinktis implantus,su kuriais,tarkim riplingo tikimybe mazesne mirksiukas.gif  keista,kad nezinojai kas yra riplingas,ir jau nusprendus,kad butent tokiu implantu nori 4u.gif

Na to ir bijau, kad nueisi I konsultacija ir gyd. dar labiau visas mintis sujauks biggrin.gif . O jei rimtai, tai kiekvienas gyd. girs ta, su kuo dirba. Tikiu, kad Gyte Grigonyte girs hidrogeli ir "des" ant silikono, o koks Norkus, ar Astrauskas ar Kaikaris girs silikona, o peiks hidrogeli. Taip kad teisybes greiciausiai nesuzinosiu smile.gif .
Atsakyti
nemanau,kad kitas gyd keiks kita implata,ar silikona ar hidrogely,tiesiog nuejus suzinosi visus pliusus ir minusus mirksiukas.gif netemk,zygiuok y konsulotacija visko issiaiskinti,tada ramiau galoesi sapsispresti 4u.gif
Atsakyti
Na gerai, uzsirasiau pas Gyte Grigonyte I konsultacija biggrin.gif . Pas ka dar rekomenduotumete nueiti?
Atsakyti
labas saunu kad uzsiregitravai lauksim ziniu kaip sekesi konsultacijoje smile.gif, o kada tau konsultacija
Atsakyti
Oi, konsultacijai prieme tik spalio viduryje irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2013 09 12, 22:25)
Oi, konsultacijai prieme tik spalio viduryje irnesakyk.gif

As grazinuosi jau spalio 18 d. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elka2008 @ 2013 09 12, 21:32)
As grazinuosi jau spalio 18 d. smile.gif

Na jei viskas OK ir laukai musu su gyd. sutaps, tai ziurek ir as galiu dar spali tureti(.)(.).
Ale, zinokit, kuo labiau domiuosi ir darau realius zingsnius link savo svajones, tuo labiau atrodo, kad visai as tu papu nenoriu. Gerai man ir taip lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2013 09 12, 22:55)
Na jei viskas OK ir laukai musu su gyd. sutaps, tai ziurek ir as galiu dar spali tureti(.)(.).
Ale, zinokit, kuo labiau domiuosi ir darau realius zingsnius link savo svajones, tuo labiau atrodo, kad visai as tu papu nenoriu. Gerai man ir taip lotuliukas.gif .

Vieną dieną staiga man tos krūtinės prireikė, užsirašiau į konsultaciją pas pirmą pasitaikiusį daktarą "iškritusį" internete. Taigi, noras buvo įgyvendintas per 5 savaites. Jei būčiau ilgai ilgai galvojus tai turbūt jau būtų ir nebereikėję, dar vyras ryte nenorėjo išleist, sako neužsiimk tom nesąmonėm. jei nebūtų depozitas sumokėtas tikrai būčiau likus vyro glėbį ryte....Bet kolkas savo sprendimo nesigailiu ir kasdien grožiuosi savo naujais P o vyrui teks priprast, jam "plasmasės"nepatinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaičičeku: 12 rugsėjo 2013 - 23:39
labutis..
na aš po konsultacijos. Buvau pas gyd. Papečkį.
Įspūdį paliko gerą, žiūrėjo profesionaliai, bendravimas toks buvo labai neformalus, paprastas žmogus pasirodė jis man.
tai kai tik atėjau jis pradėjo nuo to, kad labai graži mano nosis.. lotuliukas.gif klausė ar nepasidarius...kai sužinojo, kad natūrali, sakė per savo karjerą tokias tobulas nosis matė tik dvi - aš trečia... lotuliukas.gif tongue.gif žodžiu sulaukaiu liaupsiu ir pagyrų, prašė leisti nufotografuoti..nors man asmeniškai mano nosis visiškai neatrodo graži..na bet čia ne esmė..
dėl krūtinės pdidinimo tai sakė, kad gali padaryti labai gražią ir natūralią krūtinę, man gausis gražiai, nes aš pakankamai liekna, krūtinės beveik nėra, todėl bus gražu.
taigi, jo siūlymas: 340 cc, vidutinės projekcijos, anatominiai.
mano duomenys: 171 cm., 56 k, 13 cm baze.

dar galiu pagalvoti ir apie didesnius, bet jis linkes man deti situos, nes aukstesnes projekcijos sako bus ateity nepatogu, visgi svoris didesnis ir t.t. lyg man ir nereiktu tu tokiu dideliu..

tai as dabar noriu kreiptis i mergaites..ar as su tais 340 cc turesiu C? gal kas yra tokius dejesi..ar nesigaili kad per maza? o gal kas leistusi zvilgtelt i tokios formos ir tokio turio krutine vizualiai...taip sunku man dabar apsisprest..

suplanavom preliminaria op data - spalio 25 d. kaina - 8500 plius PVM
Atsakyti