Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų didinimas

QUOTE(Atėnė @ 2013 09 11, 16:58)
Kas yra riplingas dabar jau zinosiu biggrin.gif . Bet nuo ko jis atsiranda? Cia implantu kalte ar gydytojo?


Manau kad implantas irgi itakos turi, ir man kaip gydytojas sako jeigu krutine turi laisvumo tai tikimybe pasilenkus kad gali matytis, bet cia kiekvienai mazdaug turetu ivertinti ir pasakyti jeigutaip buti kaip to isvengti ar riebaliuku siurbti, ar kaip pasielgti
Atsakyti
jai neturi savos mesytes ten pakankamai,jai implantas minkstutis,o ne standus ar dvigubo standumo ,tai tikimybe labai didele riplingui.as vien del jo bijociau fiziologinio ar hidrogelio unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dakota24 @ 2013 09 11, 17:10)
jai neturi savos mesytes ten pakankamai,jai implantas minkstutis,o ne standus ar dvigubo standumo ,tai tikimybe labai didele riplingui.as vien del jo bijociau fiziologinio ar hidrogelio unsure.gif

O koki tau uzpilda dejo , man lyg des silikonine zele smile.gif
Atsakyti
alergan natrelle mirksiukas.gif silikonine zele mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dakota24 @ 2013 09 11, 17:25)
alergan natrelle mirksiukas.gif  silikonine zele mirksiukas.gif

Tai manirgi tokius pat bigsmile.gif mirksiukas.gif
o kokio minstumo tau pasiule man responsive gel
Atsakyti
net nezinau kokio cia standumo ar minkstumo tas natrelle plus.kaip ciupinau,tai standus atrode biggrin.gif o kokios projekcijos?pas mane itin aukstos,norejosi to atsikisimo labai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dakota24 @ 2013 09 11, 17:42)
net nezinau kokio cia standumo ar minkstumo tas natrelle plus.kaip ciupinau,tai standus atrode  biggrin.gif  o kokios projekcijos?pas mane itin aukstos,norejosi to atsikisimo labai mirksiukas.gif

Pas mane irgi itin aukstos vadinami tie ixsai, nes sakiau kad virsaus uzoildyto noriu tai ir pasiule 340 ypac aukstosprojekcijos allergan rezponsive gel jei taip parasiau, zodziu jis geriau zino bigsmile.gif ka jis su manim padarys, bet kaip suprantu tu labai patenkinta ar ne
Atsakyti
labai patenkinta ir forma ir tarpelis mazas mirksiukas.gif tiesa pas mane po krutine 80 cm,platoki peciai,tai man tie 400 cc neatrodo daug,normali krutine,proporcingai,tik tik kad liemenele D.nors realiai su drabuziais atrodo,kad koky B tureciau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dakota24 @ 2013 09 11, 17:52)
labai patenkinta ir forma ir tarpelis mazas mirksiukas.gif  tiesa pas mane po krutine 80 cm,platoki peciai,tai man tie 400 cc neatrodo daug,normali krutine,proporcingai,tik tik kad liemenele D.nors realiai su drabuziais atrodo,kad koky B tureciau mirksiukas.gif

Aha as klausiU sakau koks pas mane gausis sako c gal net I d pereis su tokia apimtim pas mane 70 po krutine
Atsakyti
QUOTE(dakota24 @ 2013 09 11, 16:05)
sveikute 4u.gif  sveikinu su dar vienos svajones pliusiuku sarasiuke 4u.gif  pas ka dareisi? g.gif  va zinok tas ir blogiausia,kad y kupra susilenkus buni,man iskart po op liepe tiesint nugara,atsatyt krutine y prieky,tai taip pripratau,kad susikuprinus man skaudedavo unsure.gif  siaip masazai labai gerai atstato nugaryte,pecius mirksiukas.gif  ar uzsirasiai masaziukams?banadyk namuose pecius ratais pasukineti,nugara isriesti,pecius atgal.labai padeda nuo skausmo toks judejimas,kuo daugiau judi taip(aisku be kanciu ir skausmo) tuo geriau.negerai sustingus buti mirksiukas.gif  (as cia is patirties pasakoju,ka man gyd liepe) mirksiukas.gif  man tikrai padejo 4u.gif
Papildyta:
na kiek zinau ir silikono implantui trukus,viskas saugu,ir jis nepasklinda po organizma,ir nieko baisaus nebuna.del mamogramos suprantu.tik man baisoka del riplingo,jug jie minkstuciai jai neklystu g.gif
http://www.gossiproc...ed-tittays.html
va toks riplingas baisiausias doh.gif


Implanto uzpildas silikono.Operavausi pas K.M ,labai geri ispudziai prieziuros,personalo 4u.gif .Kita diena dare masaza ir uzsirasiau daugiau,nes tikrai labai atpalaidavo,sumazino skausma.Aciu uz patarima,kad reikia judintis paciai ir namie,nors dabar dar sudetinga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sarutele: 11 rugsėjo 2013 - 17:09
QUOTE(sarutele @ 2013 09 11, 18:02)
Implanto uzpildas silikono.Operavausi pas K.M ,labai geri ispudziai prieziuros,personalo  4u.gif .Kita diena dare masaza ir uzsirasiau daugiau,nes tikrai labai atpalaidavo,sumazino skausma.Aciu uz patarima,kad reikia judintis paciai ir namie,nors dabar  dar sudetinga.


O koki dydi turejai pries tai ir kiek mltau sudejo, kokio sudejimo pati esi, apvalius dejaisi ar anatominius
Atsakyti
O sakykit - riplingas, kontraktura ir double bubble efektas - tai cia skirting dalykai?
Atsakyti