Įkraunama...
Įkraunama...

 Turim bendrą šypseną :)

Kai galiu megstu rytais ilgiau patinginiauti, tai darzelis man blogis verysad.gif , teks paciai rytais judintis staigiau. O kitas didelis blogis, kad jame reik miegoti, ko mano mergina nedaro nuo 2 metu...pagrindine priezastis, del ko vaikas nenori eiti i darzeli.
Galiu pasidziaugti, kad pradejus lankytis pastoviai sporto saleje, svoris mazdaug stabilus, o apimtys po truputi mazeja thumbup.gif Valgau viska ko uzsimanau, vakar vakariene buvo 22 val. Gal kam lengviau sekasi su tomis dietomis, bet man kiek pastebejau tie nukrite 3 kg besidietinant sugryzta staigiai tik pradejus normaliai maitintis. Gaunasi pastangos del nieko irnesakyk.gif
Atsakyti
Sposa, sutinku, bjaurus tie rytai, skubeti reikia, dicke nesikelia dar, kaprizus rodo, nutempiu I ta darza siaip ne taip, visa susilusi ir pikta griztu doh.gif O nuo spalio ir maza bandysiu vesti bent pusdieniui, bet vilciu daug neturiu, kad lankys normaliai. O siaip tai pasvajoju, kad abu darze, as griztu ir toliau parpiu, o paskui ramiai geriu kava ir savo reikalais uzsiimu. Bet ta mintis, kaip juos abu reikes ryte prikelti, aprengti ir iki darzo nutempti tai varo siurpa doh.gif

Beje, manoji irgi nuo dvieju su puse pietu nemiega, bet as tai dziaugiuosi, kad darze guldo. Ne visada uzmiega, bet bent paguli, o kai isivaziuos i ritma, gal ir dazniau uzmigs. Ji man tokia nervota ir nuo pervargimo buna, keliasi kokia puse devyniu, o gulti puse dvylikos nakties ir be jokio pietmiegio, ziauru.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EXTRAA: 30 rugpjūčio 2013 - 10:16
Extraa, jei ten tas pietu miegas truktu kiek priklauso, dar labai nesipiktinciau. Bet turejau galimybe dazniausiai pries pietu miega paimti arba iskart po jo. Ir kaip taisykle, jei nueidavau 12.30, vaikai jau budavo ramybes busenoje, po pasakeles, nors turetu gultis 13 val. O kai ateidavau paimti, dar 15.30 tik pradedavo krapstytis is lovu. Ar cia normalu 3 val laikyti juos nemiegancius lovoje? Daugelis vyresnese grupese uzmiega tik praejus 2 val. Kokia ju busena, kai tik uzmige jau turi keltis? Kalbejau ir su aukletojomis del to, bet viena ant kitos vercia viska ir bando irodyti, kad vaikai neguldomi per anksti. Nesuprantu tik kaip taip akivaizdziai galima meluoti, juk ne vienetiniai atvejai buvo, o pastovi taisykle. Aisku, kad yra labai patogu, kai vaikai miega, aukletojoms rojus biggrin.gif
Maniske kai keleta dienu anksti keliasi, tai pradeda noreti miego apie 22 val. Jei keliasi veliau ryte, tai be 23 as jos niekaip nenulauziu, o buna ir iki vidurnakcio plepa lovoje.
Atsakyti
Na tas guldymas tai visur vienodai, manau. Manosios grupeje irgi 12 jau visi buna pavalge, eina i wc ir puse pirmos jau visi buna lovose iki pavakariu.
Atsakyti
Del vaiku pietu meigo darzeliuose tikrai ir pas mus 12.30 jau buna lovose
Atsakyti
Pas mus irgi 12:30 lovoj, 15val jau atsikele ir eina pavakariu wink.gif nes as vyresnele visada 15:15 jau galiu pasiimti, nes buna pavalgiusi, o mazasis 15:30 panasiai.
maniske irgi pietu nebemiega, ji ramiai lovytej paguli, kartais prisnaudzia smile.gif
as sportuoti pradesiu rudeni biggrin.gif Ty greit biggrin.gif Vaikai i darza iseis, bus laiko daugiau sau.
Atsakyti
Kaip as sporto pasiilgusi! Irgi noreciau nuo rudens i kalanetika mauti, bet sunku suderinti laika bus. Vyras visada ilgai dirba, o visuose klubuose apie 17 ta kalanetika buna. Tai ir liks fantazijose turbut... Aisku, buna dar 9 ryte, bet ne man rytais sportuoti.
Atsakyti
QUOTE(sposa @ 2013 08 30, 08:27)
Galiu pasidziaugti, kad pradejus lankytis pastoviai sporto saleje, svoris mazdaug stabilus, o apimtys po truputi mazeja  thumbup.gif


Eisiu jau ir as nuo rugsejo 5d. ir nevalgysiu nuo 18val., nes kazko man Dukanas si karta nepatiko, toks galvos skausmas kasdien, kad nebegaliu laikytis doh.gif

Uzsirezervavau viesbuti Grand Spa Druskininkai lapkricio 15-17d., varysim pasirelaksinti siek tiek thumbup.gif
Atsakyti
Skaiciau, kad ta Dukano dieta labai uzrugstina organizma, per inkstus kerta ir siaip blogas dalykas.

Fainai del Druskininku thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EXTRAA: 01 rugsėjo 2013 - 12:14
labos,
sveikinu su baltu kalgotkiu diena smile.gif
Atsakyti
Na ka, dicke jau darze, mazas pas uosviene. Geriu kava ir mausiu plauku padazyti ir nusirezti. Slenka kaip pasiute, bet man beveik kiekviena rudeni jie sitaip g.gif
Geros dienos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2013 09 01, 18:07)
labos,
sveikinu su baltu kalgotkiu diena smile.gif

lotuliukas.gif gerai pastebeta. Tik as vis ignoruoju, pas mus kazkaip vis karaliauja rozine, nors nesu jos didele gerbeja, bet kai renkiesi drabuzius mergaitems, atrodo, kad kitu spalvu negamina smile.gif
Atsakyti