Įkraunama...
Įkraunama...

 Turim bendrą šypseną :)

QUOTE(dija @ 2013 08 27, 12:46)
pradesiu apie dieta nuo kitos savaites galvoti smile.gif siandien mano tortadienis, tai sampaniukas ir tortukas vakare i trasa eis smile.gif

Su gimtadieniu, grazuole wink.gif zydek, mylek smile.gif Mhm, viso ko geriausio wink.gif 4u.gif
Atsakyti
Prisijungiu prie sveikinimu Dijai, su Gimtadieniu!!! 4u.gif
Atsakyti
Dija, su gimtadieniu : gimtadienis

QUOTE(Agnestar @ 2013 08 27, 11:37)
Liabuka, as antra diena ant dietos  doh.gif jei bus ir toliau taip sunku, kaip vakar..nafik....Vyras vakare anksciau grizo, taip noreciau vyno..surio kokio...ajajjajajaja doh.gif

Kas per dieta?

QUOTE(anila:) @ 2013 08 27, 20:52)
O as atsiimu  zodzius del puponautu, grizo vaikai, rado viena, zino kas yra, per maxima sunku pravaziuot smile.gif

biggrin.gif Kiek jau surinkot?
As vakar buvau maximoj, nieko nenupirkau puponautisko. Traskuciai, koldunai jau nusibode is anos sav., nezinau net, ner ko pirkt blush2.gif

Paskutine vasaros savaite... Liudna kazkaip unsure.gif
Atsakyti
Kaip ir liudna, bet, kita vertus, laukiu nesulaukiu dicke I darza isspirt. Na jau tiek nervu prigadino, kad nebegaliu tvertis.
Atsakyti
uz sveikinumus smile.gif
vakar buvau susirinkime darziukyje. pagaliau suvokiau, kad maziukas nuo kitos savaites iseis i darza, eina sau kaip nervai laiko. kaip sunku mano mzajam kudikuciui bus smile.gif vaikas ne neitaria i kokia kose ji imesim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katrix @ 2013 08 28, 10:54)
Dija, su gimtadieniu : gimtadienis
Kas per dieta?


Paskutine vasaros savaite... Liudna kazkaip unsure.gif

Dukana atakuoju biggrin.gif

Aha, gaila man sios savaites.... sad.gif noriu dar dar ir dar...
QUOTE(EXTRAA @ 2013 08 28, 12:12)
Kaip ir liudna, bet, kita vertus, laukiu nesulaukiu dicke I darza isspirt. Na jau tiek nervu prigadino, kad nebegaliu tvertis.

O as tai laukiu nesulaukiu, kada mano abu groziai iszirglios i darza biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2013 08 28, 11:12)
Kaip ir liudna, bet, kita vertus, laukiu nesulaukiu dicke I darza isspirt. Na jau tiek nervu prigadino, kad nebegaliu tvertis.

Pasidrovejau tai parasyt, bet oj kaip pritariu drinks_cheers.gif

Agne, kaip sekasi?
Man nesiseka laikytis blush2.gif Bet kuri dieta yra draudimas tam tikra prasme, o tada man kaip tik norisi prisikimst. Nors alkio nejauciu. Rekia mintis susitvarkyti pradzioje 4u.gif

Dija, kaip as tave suprantu smile.gif
Maniski isleidom 2 m, bet po savaites pasiemiau. Baisu net prisimint doh.gif
Antra kart isejo budamas triju. Po poros men apsiprato, bet po vasaros nezinau kaip seksis unsure.gif Jau ugtelejo vyrukas, bet vis dar gaila jo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katrix: 28 rugpjūčio 2013 - 21:25
QUOTE(Katrix @ 2013 08 28, 22:23)
Pasidrovejau tai parasyt, bet oj kaip pritariu  drinks_cheers.gif

Agne, kaip sekasi?
Man nesiseka laikytis blush2.gif Bet kuri dieta yra draudimas tam tikra prasme, o tada man kaip tik norisi prisikimst. Nors alkio nejauciu. Rekia mintis susitvarkyti pradzioje 4u.gif

Dija, kaip as tave suprantu smile.gif
Maniski isleidom 2 m, bet po savaites pasiemiau. Baisu net prisimint doh.gif
Antra kart isejo budamas triju. Po poros men apsiprato, bet po vasaros nezinau kaip seksis unsure.gif Jau ugtelejo vyrukas, bet vis dar gaila jo blush2.gif

labu wink.gif
na normaliai, aciu D, niekada nesijauciu alkana biggrin.gif per 3d nukrito 2kg g.gif dbr turetu i savaite po kg kristi..
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2013 08 29, 12:15)
labu wink.gif
na normaliai, aciu D, niekada nesijauciu alkana biggrin.gif per 3d nukrito 2kg  g.gif dbr turetu i savaite po kg kristi..

Gal man irgi imt sia dieta g.gif Pamenu, kai laikiausi jos, labai strigo tualetiniai reikalai blush2.gif Tas pristabdo biski. Nors pas mane smegenyse problema, ne skrandyje biggrin.gif h
Atsakyti
kas zinot kur gerai spintas pagal uzsakyma daro? kad ir kaina prieinama butu. uzsakineju vaiku kambari. turiu 5000 tam isskirtus, jau vien lova 1700 gavosi negaliu placia ranka draskytis smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Dija, su praejusiu mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Katrix @ 2013 08 28, 10:54)
biggrin.gif Kiek jau surinkot?
As vakar buvau maximoj, nieko nenupirkau puponautisko. Traskuciai, koldunai jau nusibode is anos sav., nezinau net, ner ko pirkt blush2.gif

biggrin.gif
tada 4, na mes negyvenom koldunais praeita sav, tai viskas mums tiko is akcijiniu prekiu biggrin.gif
ir dar nepirkom ledu ir traskuciu biggrin.gif
Atsakyti