Įkraunama...
Įkraunama...

 Turim bendrą šypseną :)

Sveikos 4u.gif
Oho, visi renka puponautus bigsmile.gif Zodziu visu musu savaites meniu panasus - liutuko koldunai ir desertui nykstuko ledai lotuliukas.gif Pagalvojus kiek uz tai gauni puponautu, visai skanus koldunai, ane? laugh.gif Laukiu kitos savaites puponautisku prekiu, jau paivairint norisi maista hihihi.gif
Ruosiuosi dukros gimtadieniui, sueina devyni metai. Uzsisakiau programa Energetikos ir technikos muziejuje, vadinasi Iliuzijos - mokslas ar mistika. Labai tikiuosi, kad patiks vaikams. Viena mamyte labai susidomejo, irgi nori dalyvaut biggrin.gif
Dar maziui reikia kazka sugalvot, jau kaip atsibodo man tos zaidimo aiksteles doh.gif
Kaip jus svenciat savo vaikuciu gimtadieniu?
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2013 08 23, 11:02)
O mano kazkaip abejingai I tuos puponautus ziuri. Su vienu pazaide per klaida, dabar uzmete kazkur  biggrin.gif

maniskiai irgi kolkas abejingi. o ISVIS KA TIE PUponautai daro? kas per biesas jie ?:DDD
Atsakyti
Nezinau, Agne, man tai paprastos plastiko capsules ir tiek. Tik juokas ima, kai dar dvieju neturintis mano pyplys saukia "soubizas, kodulas". As pati tokiu vardu neatsiminciau doh.gif biggrin.gif

Katrix, mano dar mazi tiek vaikai, tai dukros 4 ir 5 sventem vaiku kambariuose. Bet paskutinis tai patiko Pupoj. Vaikai ir prisisoko burbulu diskotekoje, ir estafetes linksmos buvo, personaza pasiemem. Nu kaip tokiems kleckiukams tai fainai ir be pasaliniu. O vyresniems tai kazka mandresnio reikia galvoti, kokiu veiklu idomiu, bet cia nuo pacio vaiko pomegiu priklauso.
Maziaus bus greit 2, tai nieko ypatingo dar neruosiu, mazas. Pas senelius su dovanom ir tortais pasvesim ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2013 08 24, 10:27)
maniskiai irgi kolkas abejingi. o ISVIS KA TIE PUponautai daro? kas per biesas jie ?:DDD
doh.gif 

Galima su jais zaisti kazkoki zaidima, korteles yra. Bet esme surinkti VISUS. Bet kokia kaina biggrin.gif Man rodos tai yra smagiausia, juk rinko pries tai stiklinius rutuliukus, ledynmecio korteles... Kam? Nieks nezino, bet rinko visi doh.gif Dar pamenu Iki zetonus madagaskaro rinko doh.gif Bet cia maniskiai biggrin.gif Jie noretu aisku po komplekta kiekvienam. Bet nusodinau juos. As tiek koldunu nesuvalgysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katrix @ 2013 08 24, 11:52)
Galima su jais zaisti kazkoki zaidima, korteles yra. Bet esme surinkti VISUS. Bet kokia kaina biggrin.gif Man rodos tai yra smagiausia, juk rinko pries tai stiklinius rutuliukus, ledynmecio korteles... Kam? Nieks nezino, bet rinko visi doh.gif Dar pamenu Iki zetonus madagaskaro rinko doh.gif Bet cia maniskiai biggrin.gif Jie noretu aisku po komplekta kiekvienam. Bet nusodinau juos. As tiek koldunu nesuvalgysiu lotuliukas.gif

toks jausmas, kad apie mano seimyna kalbi smile.gif viska rinkom, dabar dar metosi tie zenkliukai ir korteles smile.gif genijai tie zmones, kas sukuria toki dalyka. sia savaite tikrai koldunai ir ledai valdo, dar 2 pokus sikpopierio emiau smile.gif
Atsakyti
Is kur Jusu vaikai apie tas pupas suzino smile.gif
Kai didesni turbut keime vaikas per vaika g.gif
Na gris maniskiai reiks ziuret, ka jie ismano apie tas pupas smile.gif
Nemacius vaiku tris savaites, tai oi kaip spirgu, nuotrauka ikele pries kelias dienas i FB pamaciau ir apsblioviau blush2.gif
Ziuresim kaip tvarkysimes, pirmas kartas, kai tiek be tevu isbuvo, o ypac mazas, kuri dar birzeli, sukasta uodu, zyzala visa diena gavau, kaip leliuka ant ranku nesiot sesers vestuvese smile.gif ir be jo net i WC negalejau nueit, kol nueidavau(t.y. nuo jo slapcia pabegdavau), grizus rasdavau kaukianti, asaros kaip pupos smile.gif
O va keli men ir mano rankinukas be manes pas senelius isgyveno 3 sav smile.gif
Atsakyti
Sveikos, braskes 4u.gif Kur dingot visos?
Siandien pradejau dietintis. Pasisveriau is ryto ir apetitas savaime dingo doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Liabuka, as antra diena ant dietos doh.gif jei bus ir toliau taip sunku, kaip vakar..nafik....Vyras vakare anksciau grizo, taip noreciau vyno..surio kokio...ajajjajajaja doh.gif
Atsakyti
pradesiu apie dieta nuo kitos savaites galvoti smile.gif siandien mano tortadienis, tai sampaniukas ir tortukas vakare i trasa eis smile.gif
Atsakyti
Na tai sveikinimai gimtadienio proga Dijai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Dija, sveikinimai wink.gif

O as atsiimu zodzius del puponautu, grizo vaikai, rado viena, zino kas yra, per maxima sunku pravaziuot smile.gif

Siandien valgem turbut kaip dauguma seimu koldunus ir uzgerem play gerimu biggrin.gif
tai vaikus ir vadinu pupom smile.gif

Vien tas vaizdelis kaip nuo pardes kojom ejo iki namu ir po viena kiekvienoj rankoj tuos puponautus saugiai nesesi iki namu, o tada susede lupo lauk biggrin.gif
zodziu as be zodziu... tongue.gif
Atsakyti
aciu ponios smile.gif
Atsakyti