Įkraunama...
Įkraunama...

 Turim bendrą šypseną :)

Labas rytas grazuoles 4u.gif

QUOTE(EXTRAA @ 2013 08 21, 17:37)
Merginos, o kaip jums liepia ar praso K. pasirodyti? Paskambina ar kaip? As nuo op jo nei maciau, nei rodziausi. Yra man kai kuriu niuansu, kad noreciau gal ir pasirodyti, bet ir to laiko nera, ir kazka koreguoti kazin ar ryzciausi.


Man tik sake, kai siulus trauke, atvaziuoti rugseji pasirodyt. Tai itariu jei bus galimybe nuleksiu pasirodyti. Noriu del bambos pasiklaust nes man ji tokia biski keistai, kai gulint ziuriu viskas gerai, bet stovint atrodo kaip nauja vieta bambai peraukstai butu padare, nes tempia oda i apacia ir biski lyg uzkritus atrodo..
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2013 08 21, 22:01)
Ne, dekui. Kontaktus turiu, tik pagalvojau, kad jis pats kai kam skambina ir domisi, kvieciasi biggrin.gif


Man yra skambines viena karta, kai nenuvaziavau pasirodyti po korekcijos. Bet siaip as su juo bendravau emeilais biggrin.gif
Atsakyti
Va va, kazkaip taip ir maniau, kad Elvita kvietesi asmeniskai lotuliukas.gif

Ech, mazas pas uosviene, tai po vakarykstes pirties su dukra isparpem iki 11 thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2013 08 22, 11:41)
Va va, kazkaip taip ir maniau, kad Elvita kvietesi asmeniskai lotuliukas.gif




irnesakyk.gif biggrin.gif
Atsakyti
As su M irgi emailu bendrauju jei ka...jis labai daznai "ant rysio", tik parasai ir jau ziurek atsakymas smile.gif
blink.gif
Elvita, o korekcija dare su daline narkoze? Nes as gal darysiu viena soniuka, o gal ir nedarysiu, yra labai nezymi ausyte, sake nuimtu. Tik jei nemesiu sportu, svoris turetu pakristi, apimtys sumazeti, tai noriu matyti tikresni varianta, neskubu kol kas koreguotis.
Atsakyti
as vis neprisiruosiu M parasyti, kad nuotraukas persiustu.
Atsakyti
QUOTE(sposa @ 2013 08 22, 17:24)
Elvita, o korekcija dare su daline narkoze?


Pilna.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Atspekit, ka dabar veikiu biggrin.gif Ieskau puponautu doh.gif lotuliukas.gif SM temoj laukiu kol pasiulys reikiamus doh.gif Nekenciu Maximos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Katrix @ 2013 08 23, 10:35)
Labas rytas 4u.gif
Atspekit, ka dabar veikiu biggrin.gif Ieskau puponautu doh.gif  lotuliukas.gif SM temoj laukiu kol pasiulys reikiamus doh.gif Nekenciu Maximos biggrin.gif

haha as siandien irgi kariauju su maxima del puponautu smile.gif padariau emaximos uzsakyma ir neatveze. mano vyresnelis jau susiruose i policija eiti pasipiktino nerealiai smile.gif suderinau, kad pe sekanti uzsakyma atves smile.gif kita antradieni darysiu,prisakysiu nauju puponautisku prekiu. mane ziauriai nervina tos akcijos. vaikai isproteje del tu puponautu.
Atsakyti
O mano kazkaip abejingai I tuos puponautus ziuri. Su vienu pazaide per klaida, dabar uzmete kazkur biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Katrix @ 2013 08 23, 09:35)
Labas rytas 4u.gif
Atspekit, ka dabar veikiu biggrin.gif Ieskau puponautu doh.gif  lotuliukas.gif SM temoj laukiu kol pasiulys reikiamus doh.gif Nekenciu Maximos biggrin.gif


hihihi.gif apie viska pagalvota biggrin.gif Maniskiai irgi renka doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 23 rugpjūčio 2013 - 14:33
Maniske vargsele ubagelis...tik viena puponauta turi lotuliukas.gif nes mums Maxima visai ne pakeliui, mes Rimi lagaminus ir kuprines perkame biggrin.gif
Atsakyti