Įkraunama...
Įkraunama...

 Turim bendrą šypseną :)

Elvita kaip orai paezeriuose buvo? As gryzau apsipatenkinusi ir nusvilusi, oras pajuryje pasitaike puikus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sposa @ 2013 08 20, 20:11)
Elvita kaip orai paezeriuose buvo? As gryzau apsipatenkinusi ir nusvilusi, oras pajuryje pasitaike puikus  thumbup.gif


Superinis thumbup.gif Vakar tik grizom smile.gif
Atsakyti
Elvita, turkistanas nerealiai patiko thumbup.gif Visu pirma ejau patikrint, ar bus sidabrines kvarbatkos ant tualetinio poperiaus. Deja deja.... Bet uztat is antklodziu viniojo gulbes kiekviena diena hihihi.gif
Kaip svoris, merginos? As va sedziu siurbiu vyna ir jai baisu man:geda2:
Sposa, o tu skvosa zaidi ir dabar? Mes apsileidom, ne tas zodis....
Extraa, nepastebejau, kas metines buvo bigsmile.gif
Prisidedu prie sveikinimu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Katrix @ 2013 08 20, 22:18)
Elvita, turkistanas nerealiai patiko thumbup.gif Visu pirma ejau patikrint, ar bus sidabrines kvarbatkos ant tualetinio poperiaus. Deja deja.... Bet uztat is antklodziu viniojo gulbes kiekviena diena  hihihi.gif
Kaip svoris, merginos? As va sedziu siurbiu vyna ir jai baisu man:geda2:
Sposa, o tu skvosa zaidi ir dabar? Mes apsileidom, ne tas zodis....
Extraa, nepastebejau, kas metines buvo bigsmile.gif
Prisidedu prie sveikinimu drinks_cheers.gif


Ech, trumpa ta vasara pas mus...ir trumpos atostogos smile.gif
Dabar jokiu dietu nesilaikau, pajuryje aisku buvo valgoma rimtai, taip pat ir alkoholio nepamazinta, bet gryzusi nustebau, tas pats svoris laikosi. Matyt kompensavo aktyvus laisvalaikis-kamuoli padauzydavome, maudynes juroje smile.gif
Skvoso dabar nezaidziu, sporto kluba lankau, bet veliau jei spesiu, manau butinai pazaisiu. Smagus zaidimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katrix @ 2013 08 20, 21:18)
Elvita, turkistanas nerealiai patiko thumbup.gif Visu pirma ejau patikrint, ar bus sidabrines kvarbatkos ant tualetinio poperiaus. Deja deja.... Bet uztat is antklodziu viniojo gulbes kiekviena diena  hihihi.gif
Kaip svoris, merginos? As va sedziu siurbiu vyna ir jai baisu man:geda2:


blink.gif nebuvo kvarbatku ant sikpopieriaus doh.gif Nu jau, brangioji, papigiaja viesbuti uzsisakei, nelygis, nelygis lotuliukas.gif
Daugumai TR patinka, nu mazu ir mums susigundyti g.gif
Mano svoris gerai, gal kokie 57kg lotuliukas.gif Jau sakiau nuo sio pirmadienio dietinsiuos, bet nusprendziau, kad vis tik nuo rugsejo pradesiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 08 21, 10:17)
Mano svoris gerai, gal kokie 57kg  lotuliukas.gif Jau sakiau nuo sio pirmadienio dietinsiuos, bet nusprendziau, kad vis tik nuo rugsejo pradesiu  ax.gif


Aisku, vasara dietoms netinkama drinks_cheers.gif Bet tai kaip del drabuziu darai? As jei sveriu 52 ir 56 jau nebetelpu i tuos pacius ax.gif Tai laikau ir mazesnius ir didesnius del visa ko, tik nervina ju kiekis.
Beje, laksciau su atskira maudymke, net medikai draugai nieko neitare apie mano op. Labai kol kas graziai ir naturaliai bamba atrodo. Klausinejo kokiais pratimais presa uzsivariau lotuliukas.gif nors aisku pasportavau juk kazkiek ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sposa: 21 rugpjūčio 2013 - 09:59
QUOTE(sposa @ 2013 08 21, 09:56)
Aisku, vasara dietoms netinkama  drinks_cheers.gif  Bet tai kaip del drabuziu darai? As jei sveriu 52 ir 56 jau nebetelpu i tuos pacius  ax.gif Tai laikau ir mazesnius ir didesnius del visa ko, tik nervina ju kiekis.


Na, i tuos, kur telpu sverdama 50kg, tai isibraskinu dar, bet patogumo nerasta. Tai pagal rubus ir matau, kad reikia mesti svori. O siaip turiu as ju sociai, visiems gyvenimo atvejams biggrin.gif
Vasario 8d. 2 savaitem skrendam i Tenerife, tai iki to laiko turesiu tiksla sverti 50kg ax.gif , startuosiu rugsejo 3d.
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 08 21, 13:08)
Na, i tuos, kur telpu sverdama 50kg, tai isibraskinu dar, bet patogumo nerasta. Tai pagal rubus ir matau, kad reikia mesti svori. O siaip turiu as ju sociai, visiems gyvenimo atvejams  biggrin.gif
Vasario 8d. 2 savaitem skrendam i Tenerife, tai iki to laiko turesiu tiksla sverti 50kg  ax.gif , startuosiu rugsejo 3d.

mhm, man irgi reiketu startuoti...Mes spalio 15panaisiai i europa isvaziuojam. O gruodzio vidury mano mamos 50m skrisim staigmena i sveicarija daryti, tai reiketu tobulai atrodyti g.gif o pavasari dar irgi kazi kur noreciau iskeliauti g.gif
Klausyk, tau metukai jau po op irgi greitai bus. Liepe pasirodyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2013 08 21, 15:12)
Klausyk, tau metukai jau po op irgi greitai bus. Liepe pasirodyti? g.gif


Aha, prase pasirodyti, bet ko gero nevaziuosiu. Viskas tvarkoje, ko ten vazineti g.gif
Atsakyti
Merginos, o kaip jums liepia ar praso K. pasirodyti? Paskambina ar kaip? As nuo op jo nei maciau, nei rodziausi. Yra man kai kuriu niuansu, kad noreciau gal ir pasirodyti, bet ir to laiko nera, ir kazka koreguoti kazin ar ryzciausi.
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2013 08 21, 16:37)
Merginos, o kaip jums liepia ar praso K. pasirodyti? Paskambina ar kaip? As nuo op jo nei maciau, nei rodziausi. Yra man kai kuriu niuansu, kad noreciau gal ir pasirodyti, bet ir to laiko nera, ir kazka koreguoti kazin ar ryzciausi.


Paskambink ir uzsirasyk i konsultacija. O gal turi jo el. pasta? Man jis yra daves savo vizitine su emeilu ir telefu, tai as su savo klausimais ji emeilu atakuodavau.
Galeciau paieskoti, jei neturi?
Atsakyti
Ne, dekui. Kontaktus turiu, tik pagalvojau, kad jis pats kai kam skambina ir domisi, kvieciasi biggrin.gif
Atsakyti