Įkraunama...
Įkraunama...

 Turim bendrą šypseną :)

QUOTE(EXTRAA @ 2013 08 14, 19:11)
O gal tau tik koks pora kilu uzaugtu ir toliau nebeaugtu, nepaisant kiek valgytum? Kiek daugiausia esi priaugusi ir paskui numetusi?


Augtu zinok doh.gif Buvau priaugus iki 58kg, numeciau iki 50kg. Bet, jei buciau toliau vakarojus, tai ir toliau butu auges svoris. Mano didziausia beda yra ta, kad as galiu visa diena buti nevalgius, bet vakare, grizus vyrui prasideda maratonas doh.gif
Atsakyti
Nu su vyrais tai daugeliui cia, manau, tas pats scenarijus. Kartu viskas daug skaniau, o dar jei vaikai uzmigdyti, tada ramiai sau sluojam maista biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2013 08 14, 19:28)
Nesijuoksiu smile.gif Man tik keista, kad taip greitai galima "privalgyti" svorio g.gif  Nu as kad ir po dvieju savaiciu saslu, bulviu su lasinukais ir suriu, bei alko vartojimo stabiliai 50. Nu nors kilas koks galejo prikibti...

Serga mano abu zuikiai, pirma dukra pradejo nuo pirmadienio, o vakar jauir mazius su 39 bei laringito pozymiais unsure.gif

Pas tave medziagu apykaita gal greita labai smile.gif mano brolis, gali kimsti i save kiek nori, bet svoris neauga nors tu ka. Intensyviai sportuoja, kad priaugtu svorio, laikosi dietu, ir tik grizta atostogu i lt, pamirsta porai sav dietas visas, sportus iskato krenta kokie 3kg doh.gif kad man taip...

QUOTE(Elvita @ 2013 08 14, 21:13)
Augtu zinok  doh.gif Buvau priaugus iki 58kg, numeciau iki 50kg. Bet, jei buciau toliau vakarojus, tai ir toliau butu auges svoris. Mano didziausia beda yra ta, kad as galiu visa diena buti nevalgius, bet vakare, grizus vyrui prasideda maratonas  doh.gif

drinks_cheers.gif doh.gif
Atsakyti
Kaip laika leidziat? Taip noreciau pagrybauti, bet vaikai visus planus koreguoja. Drauge imete I fb savo laimiki, tai man net silpna pasidare lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EXTRAA: 16 rugpjūčio 2013 - 18:30
QUOTE(EXTRAA @ 2013 08 16, 19:28)
Kaip laika leidziat? Taip noreciau pagrybauti, bet vaikai visus planus koreguoja. Drauge imete I fb savo laimiki, tai man net silpna pasidare lotuliukas.gif

as irgi noreciau...bet neturiu kur ryte vaiku palikti..viena nevaziuosiu, tik su vyru biggrin.gif
mhm, mes pernai berods baravykus tempem krepsais biggrin.gif
As ruosiuosi baliui, neturiu ka rengtis. stora karve, zodziuuuu biggrin.gif Kaip visada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2013 08 17, 11:00)
as irgi noreciau...bet neturiu kur ryte vaiku palikti..viena nevaziuosiu, tik su vyru biggrin.gif
mhm, mes pernai berods baravykus tempem krepsais biggrin.gif
As ruosiuosi baliui, neturiu ka rengtis. stora karve, zodziuuuu :D Kaip visada smile.gif


Man ir vis mintis kyla kad visai butu smagu pagrybaut smile.gif
Nebejuokaujam apie storumus:D biggrin.gif biggrin.gif O su problema ka rengtis tai faktas visom tas pats smile.gif O ypac kuo daugiau tu rubu tuo labiau ner ko rengtis biggrin.gif

EXTRAA o kaip tavo randas dabar? Man albume kur yra fotke toks grazus tavo randukas. Ar ir liko toks tiesus grazus?

Ir Elvita galetum pasirodyt kaip tavo grazuolis pilvukas laikosi biggrin.gif
Atsakyti
Montera, reiktu kada prisiruosti ir ideti nufotkinus. Tiesumas tai liko, niekas neissikreivaliavo, bet sonuose gerokai praplatejo (didziausias tempimas buvo). Pati dabar idegus ruda visa, tai randas nubaltaves ir praplatejes kontrastuoja, ir dar aplink bamba sviesesnis rutulys (persistengiau su kremu, ne tik pacia bamba , bet ir aplink tepiau lotuliukas.gif doh.gif ) Po Turkijos dar "geriau", itariu, atrodysiu, kaip velykinis margutis biggrin.gif

Ech, siandien musu mestuviu metines, bet nieko doro nesugalvojom, amzinai pavarge, kazkaip visai neidomu... Romantikos noriu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EXTRAA: 18 rugpjūčio 2013 - 12:02
QUOTE(EXTRAA @ 2013 08 18, 12:55)
Montera, reiktu kada prisiruosti ir ideti nufotkinus. Tiesumas tai liko, niekas neissikreivaliavo, bet sonuose gerokai praplatejo (didziausias tempimas buvo). Pati dabar idegus ruda visa, tai randas nubaltaves ir praplatejes  kontrastuoja, ir dar aplink bamba sviesesnis rutulys (persistengiau su kremu, ne tik pacia bamba , bet ir aplink tepiau lotuliukas.gif  doh.gif ) Po Turkijos dar "geriau", itariu, atrodysiu, kaip velykinis margutis biggrin.gif

Ech, siandien musu mestuviu metines, bet nieko doro nesugalvojom, amzinai pavarge, kazkaip visai neidomu... Romantikos noriu lotuliukas.gif


Nu lauksim vaizdeliu wub.gif

SVEIKINIMAI su metinem 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Extra, sveikinu 4u.gif
Atsakyti
https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!...e=1&theater
nuo ryto kai perskaiciau, taip ir kikenu iki siol smile.gif nrealus juodas humoras smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Gal kas kavos?
Dija, perskaiciau thumbup.gif Жрица ночи kuo puikiausiai apibudina mane siuo metu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Montera @ 2013 08 18, 09:26)

Ir Elvita galetum pasirodyt kaip tavo grazuolis pilvukas laikosi  biggrin.gif


Tai, kad nera kur rodytis, i albuma nedesiu, cia juolab g.gif

QUOTE(EXTRAA @ 2013 08 18, 11:55)

Ech, siandien musu mestuviu metines, bet nieko doro nesugalvojom, amzinai pavarge, kazkaip visai neidomu... Romantikos noriu lotuliukas.gif


Nors ir paveluotai, bet vis tiek sveikinu. Meiles, laimes, kantrybes kurstant seimos zidini wub.gif

QUOTE(Katrix @ 2013 08 20, 11:10)
Labas rytas 4u.gif Gal kas kavos?


Nugis labas, kaip turkistanas?
Atsakyti