Įkraunama...
Įkraunama...

 Turim bendrą šypseną :)

Ka tik nupirkau bilietukus vasaros atostogoms Corfu saloje wub.gif Skrendam birzelio 28-liepos 12d. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 10 03, 08:09)
Nea, dabar tik i Druskininkus ir tai tik lapkriti. I Tenerife vasari, o i Corfu - birzeli/liepa. Ech, kaip dar visos keliones toli...
O jums bus viskas ok, kitaip ir negali buti  mirksiukas.gif Lauksim ispudziu ir nuotrauku  smile.gif

i tenerife pirma karta? i koki viesbuti? mes irgi norim vasari kur islekti dar. bet nzn , nesugalvojam kur.
oi foto tai nelabai bus sad.gif mano meilei gyvenimo paskutiniai atodusiai... sad.gif

QUOTE(Elvita @ 2013 10 03, 11:36)
Ka tik nupirkau bilietukus vasaros atostogoms Corfu saloje  wub.gif Skrendam birzelio 28-liepos 12d.  thumbup.gif

super wink.gif belieka laukti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2013 10 03, 13:21)
i tenerife pirma karta? i koki viesbuti? mes irgi norim vasari kur islekti dar. bet nzn , nesugalvojam kur.
oi foto tai nelabai bus sad.gif mano meilei gyvenimo paskutiniai atodusiai... sad.gif
super wink.gif belieka laukti smile.gif


I Tenerife antra karta skrisim, nes per viena karta nespejom visko pamatyti. O siaip, esame buve visose didziosose Kanaru salose. Tai labiausiai patiko Gran Kanarija, antra - Tenerife, trecia - Lanzarote ir paskutine - Fuerte. I Lanzarote ir Fuerte negrisiu, I Tenerife griztam dabar, mielai grisiu ir i Gran Kanarija.

Viesbutis "Barcelo Santiago". Rezervavau Superior Sea View kambari, tai matysim vandenyna ir La Gomeros sala wub.gif

Keliones i Corfu, tai laukiu labiausiai, is foto, tai man labai grazi sala thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 03 spalio 2013 - 14:55
QUOTE(Elvita @ 2013 10 03, 15:49)
I Tenerife antra karta skrisim, nes per viena karta nespejom visko pamatyti. O siaip, esame buve visose didziosose Kanaru salose. Tai labiausiai patiko Gran Kanarija, antra - Tenerife, trecia - Lanzarote ir paskutine - Fuerte. I Lanzarote ir Fuerte negrisiu, I Tenerife griztam dabar, mielai grisiu ir i Gran Kanarija.

Viesbutis "Barcelo Santiago". Rezervavau Superior Sea View kambari, tai matysim vandenyna ir La Gomeros sala  wub.gif

Keliones i Corfu, tai laukiu labiausiai, is foto, tai man labai grazi sala  thumbup.gif

mhm, pasiziuresiu smile.gif

Atsakyti
sveikos mergai smile.gif
faina dirbti, nuo rytojaus prasideda mano didieji darbai, iki siol apsiuostinejau smile.gif apejau visus pazistamus, kavos prisigeriau sisternom, kaip faina tarp suaugusiu buti smile.gif tik darbo baze pasikeitusi, nieko nesuprantu, tai smaginsiuos smile.gif kieciausias bajeris, kad man mamadieniai priklauso smile.gif karta i menesi turesiu laisva diena smile.gif
Atsakyti
Man buna taip, kad kai ilgiau darbuose pabunu, noriu tinginiauti namie, nenoriu jokio streso...o kai namie ilgiau pabunu, tada pasiilgstu zmoniu ir bendravimo biggrin.gif Zodziu geriausia iseitis dirbti kas antra savaite, mamadienio mazai schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Ar yra kas gyvas? biggrin.gif
Kaip sekasi, braskes?
Atsakyti
QUOTE(Katrix @ 2013 10 22, 18:00)
Sveikos 4u.gif
Ar yra kas gyvas? biggrin.gif
Kaip sekasi, braskes?

sveika sveika smile.gif
as tai dirbu, vis dar kaifuoju tarp suaugusiu smile.gif vaikai namie serga, tai taip gera, kad nereikia ju ten priziureti smile.gif ot motina as, bet nors atsigavau nuo tos rutinos smile.gif
Atsakyti
LABA, SAULES 4u.gif bet tai jus ir cia apmirusios biggrin.gif Ka/ biggrin.gif Mes is keliones vakar grizom smile.gif ech...smaguma buvo..geris..kalnai...ajajaj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2013 10 23, 06:59)
sveika sveika smile.gif
as tai dirbu, vis dar kaifuoju tarp suaugusiu smile.gif vaikai namie serga, tai taip gera, kad nereikia ju ten priziureti smile.gif ot motina as, bet nors atsigavau nuo tos rutinos smile.gif

As irgi tyliai dziaugiuosi, kad vaikus i darza ir mokykla veza mb. As viena vaziuoju, muzika garsiai paleidziu ir kaifuoju thumbup.gif O jis vaziuoja, vargsiukas, su tais monstrais, o jie pesasi ir rekia visa kelione tongue.gif Negaliu patiket savo laime biggrin.gif

QUOTE(Agnestar @ 2013 10 24, 16:57)
LABA, SAULES  4u.gif bet tai jus ir cia apmirusios biggrin.gif Ka/ biggrin.gif Mes is keliones vakar grizom smile.gif ech...smaguma buvo..geris..kalnai...ajajaj  biggrin.gif

Pas mamuka savo vaziavai? Ech, pavydziu keliones.... Kaip vaikai istvere?
Atsakyti
QUOTE(Katrix @ 2013 10 25, 19:34)
As irgi tyliai dziaugiuosi, kad vaikus i darza ir mokykla veza mb. As viena vaziuoju, muzika garsiai paleidziu ir kaifuoju thumbup.gif O jis vaziuoja, vargsiukas, su tais monstrais, o jie pesasi ir rekia visa kelione  tongue.gif Negaliu patiket savo laime biggrin.gif
Pas mamuka savo vaziavai? Ech, pavydziu keliones.... Kaip vaikai istvere?

JAP JAP, IR PAS MAMA ir pas teta biggrin.gif Puikiai, vaikai tai puikiai smile.gif labai jais dziaugiames smile.gif
Panos jus daugiau keliaujat, kur geriausia kazin islekti pasikaitinti koki vasario men? ar sausio pabaig g.gif oje?
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2013 10 25, 21:37)
Panos jus daugiau keliaujat, kur geriausia kazin islekti pasikaitinti koki vasario men? ar sausio pabaig g.gif oje?


Tailandas, Kanaru salos smile.gif
Atsakyti