Įkraunama...
Įkraunama...

 Turim bendrą šypseną :)

Elvita, mes i Dzukija vaziuosim 4u.gif
Ruosiuosi i pasimatyma su B bigsmile.gif Isivedem tokia taisykle, kad penktadieniais eina kur nors "pasikulturinti" o po to vakariene vis naujame restoranelyje. Kaip pradejau laukti penktadieniu biggrin.gif
Atsakyti
Katrix, nu smagu girdeti, kaip viskas sauniai klostosi thumbup.gif Gerai cia su tais pasimatymais penktadieniniais sumastet.

O pailsejom mes gerai, gavom, ko norejom-tinginio atostogas, tai valgem, maudemes, sokom ir miegojom smile.gif Midiju turbut koki 10 kg busiu sunaikinusi, ilgam jau ju atsivalgiau biggrin.gif . Buvo bangos nesveikos kazkur 2-3 dienom uzkilusios, tai kol nemokejau su jom elgtis, gavau niurka gera, spranda, maniau, kad nusisukau. Laime, pagulejus skausmas praejo, bet atsirado baime, tai be vyro neidavu i ir is juros. Vyras nardydamas sugebejo peti ir galva susivaryt siek tiek, bet tai irgi niekis. Blogiau, kad paskutine diena vyras apsirgo, apkrete mane, pirma karta skridau su sloga ir patyriau toki "malonuma" leidziantis, kad iki siol ausu lasus lasinuosi, mazai girdziu ir siaip nesveikuoju.
Atsakyti
QUOTE(Katrix @ 2013 09 20, 16:05)
Elvita, mes i Dzukija vaziuosim 4u.gif
Ruosiuosi i pasimatyma su B bigsmile.gif Isivedem tokia taisykle, kad penktadieniais eina kur nors "pasikulturinti" o po to vakariene vis naujame restoranelyje. Kaip pradejau laukti penktadieniu biggrin.gif


na kaip fainai sugalvojo taviskis, kaip cia man prasisukti, turiu konkurenta stipru-futbola frusty.gif
Atsakyti
QUOTE(Katrix @ 2013 09 20, 16:05)
Elvita, mes i Dzukija vaziuosim 4u.gif
Ruosiuosi i pasimatyma su B bigsmile.gif Isivedem tokia taisykle, kad penktadieniais eina kur nors "pasikulturinti" o po to vakariene vis naujame restoranelyje. Kaip pradejau laukti penktadieniu biggrin.gif

super smile.gif mano draugu ne viena seima sitaip daro smile.gif sakem ir mes turbut pradesim vaikscioti i pasimatymus smile.gif

QUOTE(EXTRAA @ 2013 09 20, 16:40)
Katrix, nu smagu girdeti, kaip viskas sauniai klostosi thumbup.gif Gerai cia su tais pasimatymais penktadieniniais sumastet.

O pailsejom mes gerai, gavom, ko norejom-tinginio atostogas, tai valgem, maudemes, sokom ir miegojom smile.gif Midiju turbut koki 10 kg busiu sunaikinusi, ilgam jau ju atsivalgiau biggrin.gif . Buvo bangos nesveikos kazkur 2-3 dienom uzkilusios, tai kol nemokejau su jom elgtis, gavau niurka gera, spranda, maniau, kad nusisukau. Laime, pagulejus skausmas praejo, bet atsirado baime, tai be vyro neidavu i ir is juros. Vyras nardydamas sugebejo peti ir galva susivaryt siek tiek, bet tai irgi niekis. Blogiau, kad paskutine diena vyras apsirgo, apkrete mane, pirma karta skridau su sloga ir patyriau toki "malonuma" leidziantis, kad iki siol ausu lasus lasinuosi, mazai girdziu ir siaip nesveikuoju.

Mhm, as jau maciau, kad atostogos buvo fainos smile.gif ech,...noriu ir as greiciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Katrix @ 2013 09 20, 15:05)
Elvita, mes i Dzukija vaziuosim 4u.gif


Supratau. Tada as grizus papasakosiu smile.gif
Atsakyti
sveikos gyvos smile.gif siandien tvarkau antrasoles, issitraukiau savo mergautinius dzinsus smile.gif ilindau smile.gif)))) nu fantastika, net nesitikejau to. aptempti tokie, bet nuotaika pakilo nerealiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2013 09 23, 10:49)
sveikos gyvos smile.gif siandien tvarkau antrasoles, issitraukiau savo mergautinius dzinsus smile.gif ilindau smile.gif)))) nu fantastika, net nesitikejau to. aptempti tokie, bet nuotaika pakilo nerealiai smile.gif

Sveikinimai "Spurga" biggrin.gif , o kiek dabar sveri?
Atsakyti
QUOTE(sposa @ 2013 09 23, 11:25)
Sveikinimai "Spurga"  biggrin.gif , o kiek dabar sveri?

ai nemazai, bet matyt kuno linijos atsistato smile.gif 57.5 smile.gif dabar tikslas iki 56 numesti, kas tie dzinsai nebutu tokie aptempti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katrix @ 2013 09 20, 16:05)

Ruosiuosi i pasimatyma su B bigsmile.gif Isivedem tokia taisykle, kad penktadieniais eina kur nors "pasikulturinti" o po to vakariene vis naujame restoranelyje. Kaip pradejau laukti penktadieniu biggrin.gif

thumbup.gif Kaip faina wub.gif

QUOTE(EXTRAA @ 2013 09 20, 16:40)

O pailsejom mes gerai, gavom, ko norejom-tinginio atostogas, tai valgem, maudemes, sokom ir miegojom smile.gif Midiju turbut koki 10 kg busiu sunaikinusi, ilgam jau ju atsivalgiau biggrin.gif . Buvo bangos nesveikos kazkur 2-3 dienom uzkilusios, tai kol nemokejau su jom elgtis, gavau niurka gera, spranda, maniau, kad nusisukau. Laime, pagulejus skausmas praejo, bet atsirado baime, tai be vyro neidavu i ir is juros. Vyras nardydamas sugebejo peti ir galva susivaryt siek tiek, bet tai irgi niekis. Blogiau, kad paskutine diena vyras apsirgo, apkrete mane, pirma karta skridau su sloga ir patyriau toki "malonuma" leidziantis, kad iki siol ausu lasus lasinuosi, mazai girdziu ir siaip nesveikuoju.


Super atostogos, visko po truputį 4u.gif Svarbiausia požiūris į nesklandumus smile.gif
QUOTE(dija @ 2013 09 23, 10:49)
sveikos gyvos smile.gif siandien tvarkau antrasoles, issitraukiau savo mergautinius dzinsus smile.gif ilindau smile.gif)))) nu fantastika, net nesitikejau to. aptempti tokie, bet nuotaika pakilo nerealiai smile.gif

Man be prošvaiščių tokie pasiekimai. Nors mergautinių rūbų širdis neleidžia išmest blush2.gif

QUOTE(dija @ 2013 09 23, 11:47)
dabar tikslas iki 56 numesti

doh.gif Kas per skaičiai....
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2013 09 23, 11:47)
ai nemazai, bet matyt kuno linijos atsistato smile.gif 57.5 smile.gif dabar tikslas iki 56 numesti, kas tie dzinsai nebutu tokie aptempti smile.gif

Kaip bebutu, kai pilvo nera vaizdas vistiek kitas thumbup.gif
As nuo ruosimuosi op i tave lygiavausi, pagal tavo foto derinausi biggrin.gif pas mane juk tas pats pries op buvo, o dabar 55. I mergautinius rubus nesvajoju ilysti ir nereikia, is vaiku skyriaus reikdavo pirkti biggrin.gif tektu dar 10 kg numesti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sposa @ 2013 09 23, 14:01)
Kaip bebutu, kai pilvo nera vaizdas vistiek kitas  thumbup.gif
As nuo ruosimuosi op i tave lygiavausi, pagal tavo foto derinausi  biggrin.gif  pas mane juk tas pats pries op buvo, o dabar 55. I mergautinius rubus nesvajoju ilysti ir nereikia, is vaiku skyriaus reikdavo pirkti  biggrin.gif tektu dar 10 kg numesti  smile.gif

Tai as 55 sveriau jau nuo 28 m. iki tol budavo 48-51. paskui svoris soktelejo ir viskas. galejau ryti kaip dramblys, jis neaugo tai ir nesukau sau galvos, susitaikiau. dabar turbut kaip kasnis, taip kg papildomas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2013 09 23, 14:35)
Tai as 55 sveriau jau nuo 28 m. iki tol budavo 48-51. paskui svoris soktelejo ir viskas. galejau ryti kaip dramblys, jis neaugo tai ir nesukau sau galvos, susitaikiau. dabar turbut kaip kasnis, taip kg papildomas smile.gif


ech, amzius savo daro friends.gif dabar mes kaip voverytes uzdarame rate biggrin.gif nori buti grazi, turi suktis be sustojimo.
Bet kokiu atveju, mano tikslas yra 52 kg, kol kas bandau sportu, paskui matysime...nors aisku ne kg o apimtys yra svarbiausia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sposa: 24 rugsėjo 2013 - 08:49