Įkraunama...
Įkraunama...

 Turim bendrą šypseną :)

Elvita, ka parasei del sporto, as pati ta pati galvojau, kad pirma reikia aplamai kad ten raumenukai susiformuotu, prisiminiau, kad ir kai su asmenine trenere sportavau, o ji juk savo amziaus fitneso varzybas yra laimejusi, tai gal turi supratima, dar ir kitas merginas varzyboms ruosia....tai ji man irgi daznai duodavo tokius su normaliu svoriu pratimus, darydavau kelis priejimus, o paskui dar paskutini maximuma, kol jau nebegali ne vieno padaryti. Aisku labai daug pratimu budavo ir be jokiu treniruokliu, laipiojimai ant platformos, su kamuoliu, presui...
Atsakyti
Sveikos, gal kas kavos?

QUOTE(sposa @ 2013 09 18, 07:32)
jei turejai klubus 92 cm, vadinasi yra ka mesti  smile.gif

drinks_cheers.gif Tai cia faktas. Ale tu ir sportininke kartu su Elvita bigsmile.gif As kai nieko neismanau apie svorius, man skamba ziauriai blush2.gif Nu kaip tokios mazytes smulkutes moterys ir tokie svoriai dera?

QUOTE(Agnestar @ 2013 09 18, 07:55)
Katrix, bet tai gal pas tave nera platus sikniukas, tik riestas?  g.gif pas mane pvz 98, ir ka zinau..pusseseres sikna irgi tokia pati, bet mano atrodo daug mazesne  biggrin.gif nes ji platesniu klubu, o as siauresniu.
Pas mane abu gimdymai CP, nes dubens kaulai per siauri buvo mano vaikams gimti  doh.gif juokiausi tada vyrui, dupce 100 o vaiku gimdyti negaliu  smile.gif

Taip taip, as irgi save guodziu kad jis tiesiog riestas lotuliukas.gif Juokas juokais, bet as nepagaunu vieno dalyko.. Kaip as su tokia dupce issispradziu i 36 dydi? Neturiu didesniu drabuziu g.gif Gal jis toks minkstas ir beformis, kad bet kur galima ji ikist? biggrin.gif

QUOTE(Elvita @ 2013 09 18, 07:57)
Tai dabar sveri kiek, kad ruriukas iki 100cm daaugo?

Pasimatavau savo vargsa uzpakali, 98 cm 4u.gif O sveriu dabar 54 4u.gif Reikia eit i rolikus, labai gerai tarkuoja mano subiniuka blush2.gif Tu uzbaigei savo kursa?

Perskaiciau Elvitos scenariju, kaip man patiko... O mano mazius dar nekrikstytas blush2.gif Krikstateviu neissirenkam doh.gif

MB paskambino, kad spalio 4-6 varysim i Druskininkus bigsmile.gif Be vaiku, aisku
yahoo.gif
Atsakyti
Labukas

Sergu jau ketvirta diena, fu. Ausys uzkritusios ir paskauda dar po lektuvo,manau, turesiu fobija skrydziams dabar doh.gif Maziai irgi jau ima snargliuotis, zodziu, tikras ruduo.

Mes panasias krikstynas apturejom kaip Elvita rase, pasistenge kumyte musu labai wub.gif O va antras dar nekrikstytas ir nezinau, kada ta ir ar aplamai darysim. Ir kazkoks keistas jausmas, norisi kazko visai kito. Nors, gal gausis dvigubos krikstynos, nes laukiam lapkriti vaiku pusbroliuko gimimo, tai gal vasara ka nors sumastysim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sposa @ 2013 09 20, 07:55)
Elvita, ka parasei del sporto, as pati ta pati galvojau

drinks_cheers.gif

QUOTE(Katrix @ 2013 09 20, 08:58)
Sveikos, gal kas kavos?

Gal jis toks minkstas ir beformis, kad bet kur galima ji ikist? biggrin.gif

Reikia eit i rolikus, labai gerai tarkuoja mano subiniuka blush2.gif Tu uzbaigei savo kursa?

Perskaiciau Elvitos scenariju, kaip man patiko...

MB paskambino, kad spalio 4-6 varysim i Druskininkus bigsmile.gif Be vaiku, aisku
yahoo.gif


As kaip tik pasidariau kavos smile.gif

hihihi.gif

Aha, uzbaigiau. Bet mastau, gal reiktu viena diena i rolikus, kita - i sporto sale. Sako tada, tai dvigubas efektas g.gif Bet nuo rugsejo 30d. uzsirasiau masazams, tai tegul pirma rankom nutarkuos, tada gal ir i rolikus uzsirasysiu.

As irgi buvau labai patenkinta, nes maciau, kad visiems patiko. Subtilu, neilgai ir vis ne tik balius smile.gif Idesiu dar foto veliau.

Liuks, kaip faina. I koki viesbuti varot? Mes lapkricio 15-17d. varom i Druskininkus.
Papildyta:
Kadangi per brolio vestuves pirsliavom, tai dovanojom stai toki sampano buteli, kuri turejom atidaryti per krikstynas. Per jas ir atidarem. Tiesa saldainiai jau buvo kiek aptirpe, vis tik 3 metus laukti reikejo biggrin.gif

user posted image

Stai cia dezuciu ir korteliu rinkinys krikstukui. Kaip minejau i viena dezute susidejo kelios dezutes, tai dezute dantukui, angeliukui, pasizadejimu ir palinkejimu korteles su dezutemis ir sveikinimo atvirukas.

user posted image

10 prasymu teveliams. Idejau i baltus remelius, tai visai kitaip ziurejosi.

user posted image


Atsakyti
Labai ačiū Elvita, sposa 4u.gif

Elvita, jei modeliuoja raumenį tai tada taip...Minėjau apie proporcijas, mėgsta treneriai tokius dalykus. Aš irgi planuoju sportuot, bet nemodeliuosiu, nors tikrai nebus tų proporcijų kaip ale reikia smile.gif Man svarbiausia išnaikint riebalus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(**Leila** @ 2013 09 20, 09:56)
Labai ačiū Elvita, sposa 4u.gif

Elvita, jei modeliuoja raumenį tai tada taip...Minėjau apie proporcijas, mėgsta treneriai tokius dalykus.  Aš irgi planuoju sportuot, bet nemodeliuosiu, nors tikrai nebus tų proporcijų kaip ale reikia smile.gif Man svarbiausia išnaikint riebalus doh.gif


Nera uz ka, geru krikstynu smile.gif

Man irgi reikia riebalus naikinti doh.gif Pasistengiau per vasara unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2013 09 20, 09:36)
Labukas

Sergu jau ketvirta diena, fu. Ausys uzkritusios ir paskauda dar po lektuvo,manau, turesiu fobija skrydziams dabar doh.gif  Maziai irgi jau ima snargliuotis, zodziu, tikras ruduo.


Sveikateles tau 4u.gif Pasakok, kaip pailsejot ax.gif

Elvita, nu kaip faina bigsmile.gif O kokios dezutes fainos... Saunuole, isivaizduoju koki ispudi paliko wub.gif Ir butelka sulauke laimes valandos thumbup.gif
Mes i Grand Spa vaziuosim. B suintigavo labai, kad ten bus kazkokie prasmatnus apartamentai biggrin.gif:
Zodziu tikiuosi prabangiai pailset new_russian.gif biggrin.gif O rimtai, as pirma karta ten vaziuoju, tai smalsu kaip viskas bus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Katrix @ 2013 09 20, 10:36)
Elvita, nu kaip faina bigsmile.gif O kokios dezutes fainos... Saunuole, isivaizduoju koki ispudi paliko  wub.gif Ir butelka sulauke laimes valandos thumbup.gif

Mes i Grand Spa vaziuosim. B suintigavo labai, kad ten bus kazkokie prasmatnus apartamentai biggrin.gif:


Tikrai paliko ispudi thumbup.gif Butelka, tai joooo biggrin.gif

Mes ir i Grand Spa. Tik ju yra keli, mes i Grand Spa Druskininkai. Jame dar irgi nebuvus, tai bus visai idomu isbandyti Spa proceduras.
Atsakyti
Katrix, liuks bus, man tai visai fainai ten thumbup.gif
Elvita, labai graziai viskas padaryta, skoningai 4u.gif Aisku visi tie scenarijai vienas i kita panasus, bet kam isradineti dvirati. Kai sunu krikstijau aplamai nebuvo jokiu idomybiu, tai nera ir jokiu prisiminimu apart vienos foto iskeptos fotostudijoje.
Atsakyti
QUOTE(sposa @ 2013 09 20, 12:41)
Katrix, liuks bus, man tai visai fainai ten  thumbup.gif
Kai sunu krikstijau aplamai nebuvo jokiu idomybiu, tai nera ir jokiu prisiminimu apart vienos foto iskeptos fotostudijoje.


Sposa, tu gal grand spa druskininkai buvai? Noreciau atsiliepimu apie spa smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 09 20, 13:43)
Sposa, tu gal grand spa druskininkai buvai? Noreciau atsiliepimu apie spa smile.gif

drinks_cheers.gif


ne, tik Lietuvos, apie Druskininku nieko negaliu pasakyti.
Atsakyti
QUOTE(sposa @ 2013 09 20, 14:08)
ne, tik Lietuvos, apie Druskininku nieko negaliu pasakyti.


Supratau. Na, gal Katrix vaziuos i "GS Druskininkus", gaus uzduoti tada biggrin.gif
Atsakyti