Įkraunama...
Įkraunama...

 Turim bendrą šypseną :)

QUOTE(**Leila** @ 2013 09 18, 11:41)
O tie 12-15 kartų yra tai, kad daugiau nebegali, ar tiesiog taip nusprendei? Ir su kokiu svoriu?
Visada treniruodavomės po vieną raumenų grupę, negrįždavom prie to paties. Man atrodo tai logiška,iškart priverst raumenį degint riebalus pilnu krūviu. Bet gal tu Elvita palaikai formą o ne modeliuoji kūną?


Svoris skirtingas, nuo 7,5kg iki 15kg berods, reikia programoje paziureti, nepamenu jau. Darau pagal trenerio nurodymus, jis parases prie kiekvieno pratimo svori ir kartus.
Nzn ka as ten darau, pagal programa, tai gal modeliuoju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 09 18, 12:49)
Svoris skirtingas, nuo 7,5kg iki 15kg berods, reikia programoje paziureti, nepamenu jau. Darau pagal trenerio nurodymus, jis parases prie kiekvieno pratimo svori ir kartus.
Nzn ka as ten darau, pagal programa, tai gal modeliuoju  blush2.gif

Oho svoriai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(**Leila** @ 2013 09 18, 11:56)
Oho svoriai blink.gif

Kaip suprantu, cia jau raumenu auginimui, ane? Reikia mazesniais dirbti?
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 09 18, 13:22)
Kaip suprantu, cia jau raumenu auginimui, ane? Reikia mazesniais dirbti?

Kiek plyta sveria?
Atsakyti
QUOTE(**Leila** @ 2013 09 18, 13:13)
Kiek plyta sveria?


Ka zinau g.gif Plytu nekilnoju biggrin.gif
O siaip, treneris ne is lempos tuos svorius man parinko, prie kiekvieno pratimo stovejo ir ziurejo, kaip galiu dirbti su ivairiais svoriais. Tada parinko optimaliausia varianta.
Bet kokiu atveju, si programa buvo sudaryta dar pries op, tai reiks kalbetis, gal nauja sudarys. Nes ir svoris nebe tas, ir apimtys.
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 09 18, 14:40)
Ka zinau  g.gif Plytu nekilnoju  biggrin.gif
O siaip, treneris ne is lempos tuos svorius man parinko, prie kiekvieno pratimo stovejo ir ziurejo, kaip galiu dirbti su ivairiais svoriais. Tada parinko optimaliausia varianta.
Bet kokiu atveju, si programa buvo sudaryta dar pries op, tai reiks kalbetis, gal nauja sudarys. Nes ir svoris nebe tas, ir apimtys.

Tai aš tik iš savo ilgametės patirties galiu sakyt, aš nebrokyju tavo trenerio...Tiesiog 7kg jau yra daug. Net patys kultūristai prieš varžybas varo mažais svoriais ir kol gali.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo **Leila**: 18 rugsėjo 2013 - 13:54
QUOTE(**Leila** @ 2013 09 18, 13:52)
Tai aš tik iš savo ilgametės patirties galiu sakyt, aš nebrokyju tavo trenerio...Tiesiog 7kg jau yra  daug. Net patys kultūristai prieš varžybas varo mažais svoriais ir kol gali.


Bandysiu daryti su mazesniais svoriais ir daugiau kartu. Ziuresiu kas darysis smile.gif
Atsakyti
Na del svoriu nezinau....kazkaip man tas darbas su visai lengvais tai kazkokia nesamone, darai ir po treniruotes nejauti jokio nuovargio.
As pvz noriu nugara paryskinti, nzn kaip pasakyti, bet pvz darau trauka kaip ji ten vadinasi-vertikalia g.gif su 20 kg....bet siaip jei su treniruokliu ar slaunu vidine puse ar isorine, ne maziau 15kg deduosi...tarkime su tokiu svoriu pirma priejima galeciau kokiu 40 padaryti judesiu, darau po kokiu 15x3.
Antras menuo, bet jau matau kaip koju forma keiciasi.
Del svorio zinau, kad raumuo daugiau nei riebalai sveria smile.gif ziuriu i apimtis, o jos mazeja thumbup.gif svoris kol kas mazdaug tas pats laikosi, bet nedideja.

Nesu visai naujoke, sportavau kazkada minimum 3 kart savaiteje, po puses metu jau buvau patenkinta savimi, visa grazi biggrin.gif bet kaitaliodavau visokius variantus, aerobika variau, po jos dar su svarmenimis padirbdavau. Pradzia dariau pagal sustatyta programa, o veliau tiesiog ziuredavau pati ka noriu tobulinti ir darydavau daugiau pratimu tai kuno daliai. Vat papildu tai niekada nevartojau smile.gif

Siaip galvojau ko as labiau noriu, tai visgi nutariau, kad ne pacios apimtys mane labiausiai jaudina, tiesiog noreciau grazaus, tvirto kuno. Tai ir bandau riebaliukus i raumenis versti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sposa: 18 rugsėjo 2013 - 14:28
Megstu pasiknaisioti po bodybuilding puslapiuka, cia galima rasti ko tik nori smile.gif
Karta isbandziau sia treniruote, viska nuo iki, tiesa simuliavau tuos kardio, dariau paprastesnius:
http://www.bodybuild...-episode-3.html
nepatikesite, bet taip dejo per raumenis, pora dienu vais paejau biggrin.gif
Rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
Nugarai ir man 20kg, pilvo presui ir sonams 30kg.
Papildyta:
Tiesa, treneris sake, kad treniruote su TRX dirzais superine visam kunui. Reiks prisiruosti kuri vakara nueiti. Jei patiks, gal bandysiu viena vakara treniruokliai, kita- dirzai g.gif
Atsakyti
Maciau ir oze yra su dirzais treniruotes, nebuvau.
Gal pabandysiu ir as siandien mazu svoriu ir daug daryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(sposa @ 2013 09 18, 16:57)
Maciau ir oze yra su dirzais treniruotes, nebuvau.
Gal pabandysiu ir as siandien mazu svoriu ir daug daryti  g.gif


Pabandom siandien, parasysim ispudzius biggrin.gif
Atsakyti