Įkraunama...
Įkraunama...

 Turim bendrą šypseną :)

QUOTE(Katrix @ 2013 09 18, 08:24)
Aisku esu turejus mazesne sike, ar tu galvoji kad tokia gimiau?? lotuliukas.gif Kai sveriau 48, klubai buvo 92. Visad turejau uzpakaliuka, bet ne SIKNA gi doh.gif  biggrin.gif
Vsio, kiausiniai eis i trasa biggrin.gif Milijonini karta doh.gif
Geros dieneles visoms grazuolems 4u.gif  4u.gif

jei turejai klubus 92 cm, vadinasi yra ka mesti smile.gif As ir sverdama 45 kg neturejau siauresniu klubu nei 88-89...pas mane dubens kaulai platus.

Atsiribojau nuo dietu, bandau sportu grazintis, bet kaip po sporto saldytuva svarinu biggrin.gif Tikrai, gal pats laikas koki baltymu kokteiliuka isigyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sposa: 18 rugsėjo 2013 - 07:32
QUOTE(dija @ 2013 09 17, 22:35)
tai visai visai jokio saldumo nevalgai? eina sau, negaleciau as taip.

valgau tai, ka pasigaminu is leistinu prduktu wink.gif triufelius dariau , seimyna surijo biggrin.gif
Vakar ale kursenu vyniotini dariau-uzskaitau smile.gif
elementari varske su saldikliu-labai skanu biggrin.gif

QUOTE(Elvita @ 2013 09 18, 07:59)
Tai, kad turbut retam vyrui reikia smutkiu. Jei jis normalios oreantacijos  biggrin.gif
Labas rytas, prisedau su kavuku ir leksiu i darba  smile.gif

TAI smutkes smulkme cia lotuliukas.gif
Labas rytas smile.gif
Katrix, bet tai gal pas tave nera platus sikniukas, tik riestas? g.gif pas mane pvz 98, ir ka zinau..pusseseres sikna irgi tokia pati, bet mano atrodo daug mazesne biggrin.gif nes ji platesniu klubu, o as siauresniu.
Pas mane abu gimdymai CP, nes dubens kaulai per siauri buvo mano vaikams gimti doh.gif juokiausi tada vyrui, dupce 100 o vaiku gimdyti negaliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sposa @ 2013 09 18, 07:02)
Elvita, cia tas hy pro shake regis raumenuku ryskinimui  g.gif tiksliai nepamenu.
Na ir L-glutaminas rodos raumenu mases auginimui....ar tu nori augintis raumenis?
As noriu deginti riebalus ir paryskinti raumenis, tik nezinau protingiausio varianto, o tie treneriai kai kada nesamones pataria. Pries n metu kai pasportavau saziningai pagal vieno trenerio programa, tai uzsiauginau raumenu mase kaip kokia durne, o zinia, kad metus sportuoti visa ta mase i riebalus virsta  doh.gif

Ne ne, mano tikslas riebalu deginimas su minimaliu raumenuku paryskinimu. Zinok, as dabar jau mastau, kad treneris man irgi bus tokia programa sudares, kaip taviskis g.gif Gerai, kad tik minimaliai pagal ja sportuoju, visa kita kardio.

QUOTE(sposa @ 2013 09 18, 07:20)
Elvita, pasiskaiciau, regis sitas populiarus, bet idomu butu kazkokiu nuomoniu isgirsti. Siaip juk ir klube tuos kokteiliukus maiso, galima butu nusipirkti ir isgerti po treniruotes.
http://www.maistassp....lt/lt?cid=1229
tik raso, kad saldus, o as nemegstu jokiu saldziu gerimu  schmoll.gif


Einu pasiskaityti smile.gif

QUOTE(Katrix @ 2013 09 18, 07:24)
Brangioji, kokie cia juokai? Vadinkim savo zodziais, storasikne doh.gif As nei kiek neisizeidziu, verkdama zvelgiu tiesai i akis.
Aisku esu turejus mazesne sike, ar tu galvoji kad tokia gimiau?? lotuliukas.gif Kai sveriau 48, klubai buvo 92. Visad turejau uzpakaliuka, bet ne SIKNA gi doh.gif  biggrin.gif
Vsio, kiausiniai eis i trasa biggrin.gif Milijonini karta doh.gif
Geros dieneles visoms grazuolems 4u.gif  4u.gif

Nu ne, galvoju, kad gimei su mazesne biggrin.gif Tai dabar sveri kiek, kad ruriukas iki 100cm daaugo?

QUOTE(sposa @ 2013 09 18, 07:32)

Atsiribojau nuo dietu, bandau sportu grazintis, bet kaip po sporto saldytuva svarinu  biggrin.gif Tikrai, gal pats laikas koki baltymu kokteiliuka isigyti.

As is sporto klubo griztu namo tik 21.30val., tai isgeriu metu arbatos ir viskas. Bet man labai knieti baltymini kokteili isigyti.
Sposa, o tu turi kokia programa, kad butu grynai riebalu deginimui?
Atsakyti
pasimatavau ir as savo sike smile.gif ot itaka darot, puoliau prie metro paskaicius smile.gif pas mane 93 smile.gif
siandien baisiai didziuojuosi savo vaiku smile.gif nuotaika superine man smile.gif vakar 2 kartus perskaitem kartu eilerasti. siandien eidami i darziuka 1 karta kartu perskaitem, o antra karta jis vienas. tik 2 klaideles padare. sako jis man, o kas graziau sako ar tu ar as. sakau, kad zinoma tu. is vaiko lupu eilerasciai nuostabiai graziai skamba. tas pagalvojo ir sako. kaip gera buti vaiku, iki siol to nezinojau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sposa @ 2013 09 18, 08:02)
As noriu deginti riebalus ir paryskinti raumenis, tik nezinau protingiausio varianto


Galėčiau būti patarėja šiuo klausimu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(dija @ 2013 09 18, 09:11)
pasimatavau ir as savo sike smile.gif ot itaka darot, puoliau prie metro paskaicius smile.gif pas mane 93 smile.gif
siandien baisiai didziuojuosi savo vaiku smile.gif nuotaika superine man smile.gif vakar 2 kartus perskaitem kartu eilerasti. siandien eidami i darziuka 1 karta kartu perskaitem, o antra karta jis vienas. tik 2 klaideles padare. sako jis man, o kas graziau sako ar tu ar as. sakau, kad zinoma tu. is vaiko lupu eilerasciai nuostabiai graziai skamba. tas pagalvojo ir sako. kaip gera buti vaiku, iki siol to nezinojau smile.gif

Koks šaunuolis vaikas bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo **Leila**: 18 rugsėjo 2013 - 08:16
QUOTE(dija @ 2013 09 18, 08:11)
kaip gera buti vaiku, iki siol to nezinojau smile.gif


wub.gif
Atsakyti
Elvita, metant svori aisku svarbiausia kardio nepamirsti...o taip tingisi, man bjauriausia treniruotes dalis tas begimo takelis ir visi kiti prietaisai biggrin.gif
Dabar darau toki varianta, po kurio tikrai jauciuosi gerai uzkaitusi:
20 minuciu ant begimo takelio-1 min greitas ejimas, 1 min begu, pakaitomis (tikrai geriau veikia nei monotoniskas veiksmas-ejimas ar begimas)
tada pratrimai, ka turiu susidariusi, po 3 priejimus.
Vel jei nepatingiu 10 min kardio (elipsinis, dviratis ar kas patinka)
Ir vel po 1 priejima pratimai
Po to jau jauciuosi pasportavusi ir gerai suprakaitavusi.

Cia ta kaita ne as sugalvojau, pagal treneriu rekomendacijas, norint mesti svori sugalvota.

Leila, ka patarsi? Zinios is patirties, ar turi koki profa pasoneje? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sposa @ 2013 09 18, 10:49)
Elvita, metant svori aisku svarbiausia kardio nepamirsti...o taip tingisi, man bjauriausia treniruotes dalis tas begimo takelis ir visi kiti prietaisai  biggrin.gif
Dabar darau toki varianta, po kurio tikrai jauciuosi gerai uzkaitusi:
20 minuciu ant begimo takelio-1 min greitas ejimas, 1 min begu, pakaitomis (tikrai geriau veikia nei monotoniskas veiksmas-ejimas ar begimas)
tada pratrimai, ka turiu susidariusi, po 3 priejimus.
Vel jei nepatingiu 10 min kardio (elipsinis, dviratis ar kas patinka)
Ir vel po 1 priejima pratimai
Po to jau jauciuosi pasportavusi ir gerai suprakaitavusi.

Cia ta kaita ne as sugalvojau, pagal treneriu rekomendacijas, norint mesti svori sugalvota.

Leila, ka patarsi? Zinios is patirties, ar turi koki profa pasoneje?  biggrin.gif

Kadais seniai seniai draugavau su kultūristu, visi draugai buvo sportininkai, tad ir man teko prisijungti, tik aišku ne į kultūrizmą. Sportavau 4m. kas diena, išskyrus sekmadieniais. Tris kart per savaitę šokau stepą prieš treniruotę. Tai tokia mano patirtis, o ir profai buvo pašonėje, kurie rengė sportininkus varžyboms, taip pat ir moteris.
Dėl L karnitino, tai jis pradeda veikti tuomet, kai jau labai sukaisti...Jis skirtas sausintis, tad jei griežtos baltyminės dietos nesilaikai, vargiai matysi rezultatus.
Dėl pačių treniruočių, tai nieko sudėtingo, tik reikia žinoti vieną taisyklę: jeigu nenori auginti raumenų, o tik daryti reljefą, tuomet darai 3 priėjimus su mažiausiu svoriu ir kiekvieną priėjimą varai kol gali...Jei nori didesnių raumenų, darai tris priėjimus po 8-10 kartų su žymiai didesniu svoriu. Tai yra pagrindinė taisyklė, o toliau svarbiausia taisyklingai atlikti pratimus. Kartą man nepasisekė, labai stipriai pasitempiau krūtinės raumenį doh.gif 3m. skaudėjo būten darant tą pratimą.
Tiesa, nenustebk, jei svoris padidės, o apimtys sumažės...Tai normalu.
Ir dar...Jei formuoji kūna, tai geriausi rezultatai bus jei sportuosi kasdiena be savaitgalių, o formai palaikyti užtenka 2 kartų į savaitę. Tai tiek. Tai yra pagrindas, o visa kita tik reklama.

Papildyta:
Kol rašiau, kiek atsiminimų sukilo smile.gif Geras laikas buvo...
Atsakyti
QUOTE(sposa @ 2013 09 18, 09:49)
Elvita, metant svori aisku svarbiausia kardio nepamirsti...o taip tingisi, man bjauriausia treniruotes dalis tas begimo takelis ir visi kiti prietaisai  biggrin.gif
Dabar darau toki varianta, po kurio tikrai jauciuosi gerai uzkaitusi:
20 minuciu ant begimo takelio-1 min greitas ejimas, 1 min begu, pakaitomis (tikrai geriau veikia nei monotoniskas veiksmas-ejimas ar begimas)
tada pratrimai, ka turiu susidariusi, po 3 priejimus.
Vel jei nepatingiu 10 min kardio (elipsinis, dviratis ar kas patinka)
Ir vel po 1 priejima pratimai
Po to jau jauciuosi pasportavusi ir gerai suprakaitavusi.


Ai, tai tada programa mano viskas ok. Nes per viena treniruote yra 2 kardio po puse valandos ir visoms kitoms raumenu grupems po 3 kartus maziausiu svoriu. Tik yra isskisrtyta dienomis. Kardio visada, o pvz. pirmadieniais daugiausia pratimu apatinei kuno dalei, treciadieniais - nugara, rankos, penktadieniais - presas, sonai. Na, cia taip grubiai surasiau.
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 09 18, 11:36)
Ai, tai tada programa mano viskas ok. Nes per viena treniruote yra 2 kardio po puse valandos ir visoms kitoms raumenu grupems po 3 kartus maziausiu svoriu. Tik yra isskisrtyta dienomis. Kardio visada, o pvz. pirmadieniais daugiausia pratimu apatinei kuno dalei, treciadieniais - nugara, rankos, penktadieniais - presas, sonai. Na, cia taip grubiai surasiau.

Aš darydavau visas grupes kas dieną, užimdavo valandą. Dar svarbu pratimą daryt kol gali, nes pvz jei darai tik kokius 8 kart, tai ir su mažiausiu svoriu gali pūstis raumuo. Aišku tas kol gali priklauso nuo fizinės formos. Pvz aš dabar turbūt vos 10 kart padaryčiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(**Leila** @ 2013 09 18, 10:43)
Aš darydavau visas grupes kas dieną, užimdavo valandą. Dar svarbu pratimą daryt kol gali, nes pvz jei darai tik kokius 8 kart, tai ir su mažiausiu svoriu gali pūstis raumuo. Aišku tas kol gali priklauso nuo fizinės formos. Pvz aš dabar turbūt vos 10 kart padaryčiau doh.gif


Na, ziurint kam darau. Pvz. isorinei ir vidinei slaunu pusei, 3x po 40, sedmenims 3x po 15, ant 2 skirtingu treniruokliu, priekinei slaunu pusei 3xpo 12. Visom kitoms svyruoja nuo 12 iki 15 kartu.
Ir pvz. nera taip, kad vidinei slaunu pusei is karto darau su 1min. pertraukos intervalu tuos 120kartu. Darau taip, 40 kartu slaunims, tada 15 kartu sedmenims ir taip pakaitom. Taip treneris rekomendavo.
Idomu kaip kitos daro?
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 09 18, 12:02)
Na, ziurint kam darau. Pvz. isorinei ir vidinei slaunu pusei, 3x po 40, sedmenims 3x po 15, ant 2 skirtingu treniruokliu, priekinei slaunu pusei 3xpo 12. Visom kitoms svyruoja nuo 12 iki 15 kartu.
Ir pvz. nera taip, kad vidinei slaunu pusei is karto darau su 1min. pertraukos intervalu tuos 120kartu. Darau taip, 40 kartu slaunims, tada 15 kartu sedmenims ir taip pakaitom. Taip treneris rekomendavo.
Idomu kaip kitos daro?

O tie 12-15 kartų yra tai, kad daugiau nebegali, ar tiesiog taip nusprendei? Ir su kokiu svoriu?
Visada treniruodavomės po vieną raumenų grupę, negrįždavom prie to paties. Man atrodo tai logiška,iškart priverst raumenį degint riebalus pilnu krūviu. Bet gal tu Elvita palaikai formą o ne modeliuoji kūną?
Atsakyti