Įkraunama...
Įkraunama...

 Turim bendrą šypseną :)

QUOTE(dija @ 2013 09 17, 18:23)
jo smile.gif visi su gimtadieniu eilerastukai grieztai nepatiko vaikui, o sitas lipo prie dusios smile.gif teks improvizuoti, kad i sveikinimo eilerasti butu panasus smile.gif
GĖLĖ IR VĖJAS

Gėlė pasakė vėjui, kad ji pražys rytoj,
O vėjui pasigirdo, kad ji pasakė “tuoj”,-
Tas pakuždėjo broliui, o brolis dar kitam,
Jauniausiam ir linksmiausiam, kvailam ir nerimtam.

Ir tas atvarė debesį ir ėmė pilti lietų,
Ir saulės krosnį išpūtė, kad ji karščiau spindėtų.
Ir visą kaimą sujaukė ir dūko be galvos,
Ir trankės, klausinėdamas, kokios ji bus spalvos.

Ir nutarė nelaukusi pražyst gėlė gera,
Ir plyšo drėgno pumpuro žalia skara, -
Gėlė baltai pražydo ir baltą gėlę tą
Lingavo vėjas šaukdamas: “Balta, balta, balta!”

Man graziausias eilerastis is mokyklos laiku smile.gif wub.gif
Ir kaip ji interpretuoti galima ..ech ..grazu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 09 17, 19:07)
Sposa, o tu geri koki pvz. baltymini kokteili po treniruotes? As tai tik vandeni. Bet dabar paskaiciau, kad panos geria baltyminius kokteilius, nes 2val. po sporto organizmas geriausia isisavina baltymus ir degina riebalus  g.gif


Nieko negeriu, bet jei kas protingas kazka gero parekomenduotu, tikrai nespjauciau. Pati bandziau kapstytis informacijoje, bet tiek visko daug, kad pasimeciau biggrin.gif
Kazkada trenere buvo parupinusi tokio fat burning-L Karnitinas su vitaminu C, bet ji pries treniruote reikdavo gerti, jausdavosi, kad kunas uzkaista, bet buvau nedrausminga ir vis pamirsdavau ji panaudoti, tai ir nezinau ar geras daiktas biggrin.gif Taip ir stovi butelis pilnas. Gal jau ir paseno smile.gif
Jei ka suzinosi, sakyk, man irgi reik buti graziai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sposa @ 2013 09 17, 20:54)

Kazkada trenere buvo parupinusi tokio fat burning-L Karnitinas su vitaminu C, bet ji pries treniruote reikdavo gerti, jausdavosi, kad kunas uzkaista, bet buvau nedrausminga ir vis pamirsdavau ji panaudoti, tai ir nezinau ar geras daiktas  biggrin.gif Taip ir stovi butelis pilnas. Gal jau ir paseno  smile.gif
Jei ka suzinosi, sakyk, man irgi reik buti graziai  biggrin.gif

L karnitinas vartojamas prieš treniruote. Padeda deginti riebalus 4u.gif Jei sportuoji būinai vartok 4u.gif
Atsakyti
Sposa, as pries treniruote geriu L-carnitina. Nzn, kiek is jo naudos, bet geriu. Dabar ziuriu treneris po programa parases L-carnitin hy pro shake, L-glutamin.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Is visu jusu diskusiju labiausiai istrigo mykolaikos pasisakymas. Saunuoliai jusu seima, tavo vyras koks nerealus thumbup.gif Ir kaip graziai apie vaikui savo parasei, tiek meiles, tiek silumos wub.gif

As del babkiu nepavydziu, as Agnei del kilu pamest pavydziu. JUODAI blush2.gif Kazkaip nesiseka man. Vis stumdausi su savo dviem kilais doh.gif Buvau siandien pas siuveja, issimatavo ji mano klubus, as vos nenumiriau. 100cm umn.gif Pliam, susinervinau kaip... Vis guodziu save, kad su dzinsais buvau, kai jie stori labai lotuliukas.gif

O del visu geroviu, man labai daug visko reikia. Ir masinos, ir busto, ir kelioniu, o jau smotkiu kiek bigsmile.gif
O va vyras sako, jam uztenka zinojimo, kad jis gali nusipirkti. Va sitoj vietoj man labai pasiseke, manau. Pinigu yra, o jam nieko nerikia lotuliukas.gif Ne propadat ze dobru hihihi.gif


Atsakyti
Katrix, jezus marija 100cm, storulka, mars sportuoti umn.gif
Juokauju, aisku. Gal tavo toks sudejimas? Ar esi turejus mazesnius klubus?
Atsakyti
QUOTE(Katrix @ 2013 09 17, 21:42)
Sveikos 4u.gif

O del visu geroviu, man labai daug visko reikia. Ir masinos, ir busto, ir kelioniu, o jau smotkiu kiek bigsmile.gif
O va vyras sako, jam uztenka zinojimo, kad jis gali nusipirkti. Va sitoj vietoj man labai pasiseke, manau. Pinigu yra, o jam nieko nerikia lotuliukas.gif Ne propadat ze dobru hihihi.gif

oi tu cirke musu lotuliukas.gif Juokas juokais, bet maniskio panasus poziuris, jis dziaugiasi kad gali uzdirbti, kad gali didinti pelna kasmet biggrin.gif Bet kazko super duper jam nereikia...Priverciu apsipirkti, jau motyvuodama, kad solidus ukininkas neturetu sitaip atrodyti doh.gif lotuliukas.gif
Katrix, nepavydek..as kartais uz obuolius ir siaip vaisius jauciu visus kg paaukociau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2013 09 17, 22:20)
oi tu cirke musu  lotuliukas.gif Juokas juokais, bet maniskio panasus poziuris, jis dziaugiasi kad gali uzdirbti, kad gali didinti pelna kasmet biggrin.gif Bet kazko super duper jam nereikia...Priverciu apsipirkti, jau motyvuodama, kad solidus ukininkas neturetu sitaip atrodyti  doh.gif  lotuliukas.gif
Katrix, nepavydek..as kartais uz obuolius ir siaip vaisius jauciu visus kg paaukociau smile.gif

tai visai visai jokio saldumo nevalgai? eina sau, negaleciau as taip.
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2013 09 17, 21:20)
maniskio panasus poziuris


Tai, kad turbut retam vyrui reikia smutkiu. Jei jis normalios oreantacijos biggrin.gif


Labas rytas, prisedau su kavuku ir leksiu i darba smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 18 rugsėjo 2013 - 06:59
Elvita, cia tas hy pro shake regis raumenuku ryskinimui g.gif tiksliai nepamenu.
Na ir L-glutaminas rodos raumenu mases auginimui....ar tu nori augintis raumenis?
As noriu deginti riebalus ir paryskinti raumenis, tik nezinau protingiausio varianto, o tie treneriai kai kada nesamones pataria. Pries n metu kai pasportavau saziningai pagal vieno trenerio programa, tai uzsiauginau raumenu mase kaip kokia durne, o zinia, kad metus sportuoti visa ta mase i riebalus virsta doh.gif


Mano vyra irgi prekintis reik su lazda varyti...arba pati viska jam nuperku. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sposa: 18 rugsėjo 2013 - 07:04
Elvita, pasiskaiciau, regis sitas populiarus, bet idomu butu kazkokiu nuomoniu isgirsti. Siaip juk ir klube tuos kokteiliukus maiso, galima butu nusipirkti ir isgerti po treniruotes.
http://www.maistassp....lt/lt?cid=1229
tik raso, kad saldus, o as nemegstu jokiu saldziu gerimu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 09 17, 20:56)
Katrix, jezus marija 100cm, storulka, mars sportuoti umn.gif
Juokauju, aisku. Gal tavo toks sudejimas? Ar esi turejus mazesnius klubus?

Brangioji, kokie cia juokai? Vadinkim savo zodziais, storasikne doh.gif As nei kiek neisizeidziu, verkdama zvelgiu tiesai i akis.
Aisku esu turejus mazesne sike, ar tu galvoji kad tokia gimiau?? lotuliukas.gif Kai sveriau 48, klubai buvo 92. Visad turejau uzpakaliuka, bet ne SIKNA gi doh.gif biggrin.gif
Vsio, kiausiniai eis i trasa biggrin.gif Milijonini karta doh.gif
Geros dieneles visoms grazuolems 4u.gif 4u.gif
Atsakyti