Įkraunama...
Įkraunama...

 Turim bendrą šypseną :)

QUOTE(Agnestar @ 2013 09 17, 17:02)
Aciu, merginos, ka as be jusu biggrin.gif Aiskiu, akd apsieisiu biggrin.gif 2KG 2KG 2KG  lotuliukas.gif


Saunuole, pirmyn lithuania.gif bigsmile.gif
Atsakyti
nu viskas, mano minija prie kompo baigta, pagaliau mano ponas eilerasti issirinko. kokius 15 aptarem. dabar ta proga balta gele turesiu pirkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2013 09 17, 17:12)
nu viskas, mano minija prie kompo baigta, pagaliau mano ponas eilerasti issirinko. kokius 15 aptarem. dabar ta proga balta gele turesiu pirkti smile.gif


Tikras dzentelmenas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 09 17, 18:14)
Tikras dzentelmenas  thumbup.gif

jo smile.gif visi su gimtadieniu eilerastukai grieztai nepatiko vaikui, o sitas lipo prie dusios smile.gif teks improvizuoti, kad i sveikinimo eilerasti butu panasus smile.gif
GĖLĖ IR VĖJAS

Gėlė pasakė vėjui, kad ji pražys rytoj,
O vėjui pasigirdo, kad ji pasakė “tuoj”,-
Tas pakuždėjo broliui, o brolis dar kitam,
Jauniausiam ir linksmiausiam, kvailam ir nerimtam.

Ir tas atvarė debesį ir ėmė pilti lietų,
Ir saulės krosnį išpūtė, kad ji karščiau spindėtų.
Ir visą kaimą sujaukė ir dūko be galvos,
Ir trankės, klausinėdamas, kokios ji bus spalvos.

Ir nutarė nelaukusi pražyst gėlė gera,
Ir plyšo drėgno pumpuro žalia skara, -
Gėlė baltai pražydo ir baltą gėlę tą
Lingavo vėjas šaukdamas: “Balta, balta, balta!”
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2013 09 17, 17:23)
jo smile.gif visi su gimtadieniu eilerastukai grieztai nepatiko vaikui, o sitas lipo prie dusios smile.gif teks improvizuoti, kad i sveikinimo eilerasti butu panasus smile.gif
GĖLĖ IR VĖJAS

Gėlė pasakė vėjui, kad ji pražys rytoj,
O vėjui pasigirdo, kad ji pasakė “tuoj”,-
Tas pakuždėjo broliui, o brolis dar kitam,
Jauniausiam ir linksmiausiam, kvailam ir nerimtam.

Ir tas atvarė debesį ir ėmė pilti lietų,
Ir saulės krosnį išpūtė, kad ji karščiau spindėtų.
Ir visą kaimą sujaukė ir dūko be galvos,
Ir trankės, klausinėdamas, kokios ji bus spalvos.

Ir nutarė nelaukusi pražyst gėlė gera,
Ir plyšo drėgno pumpuro žalia skara, -
Gėlė baltai pražydo ir baltą gėlę tą
Lingavo vėjas šaukdamas: “Balta, balta, balta!”


Nelengvas eilerastis, bet tiktu ir mano dusiai biggrin.gif Mokinsis atmintinai?
Atsakyti
Labukas 4u.gif

Nesipykit pupos!!!! Tokios grazios tiuninguotos!!!! As tai dziaugiuos uz tuos kurie moka verslus daryti ... nes is manes ne kokia butu verslinike smile.gif Man reikia, kad vadovautu biggrin.gif O dirbti man patinka galiu ir per naktis arti jei man darbas mielas.
Kiekvienas uzdirba kaip moka, kaip patinka ar kaip sugeba.... cia vieningos nuomones ir negali but, juk mes visi skirtingi 4u.gif

Va jums prizas kas grozio chirurgijoj lankosi biggrin.gif 4u.gif
http://www.groziochi...t/gauk-nuolaida



QUOTE(Agnestar @ 2013 09 17, 18:02)
Aciu, merginos, ka as be jusu biggrin.gif Aiskiu, akd apsieisiu biggrin.gif 2KG 2KG 2KG  lotuliukas.gif


Saunuole tu!!!!! Laikykis ne daug liko iki norimo svorio 4u.gif Ir nepasiduok pagundom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2013 09 17, 17:21)

*As manau, kad kiekvienoj situacijoje turi kiekvienas gerbti kita, ir darbuotojas sefa, ir sefas darbuotoja. Jei taip yra, kompanijoje vyrauja darna ir supratimas, tokiu atveju pasiekiami geriausi rezultatai. Ir patenkinti buna visi.
**Del turtingu vyru  biggrin.gif Kai[ ir rase, jei susitinka lygiaverciai partneriai tai viskas ok, bet jei vat moteris ne is to soc. sluoksnio tuomet, gal ir tiesa, kad sedi galva panarinusi...


* drinks_cheers.gif Ir dar labai svarbu, kad šefas suvoktų, jog jis darbuotojui ne moka algą, o darbuotojas ją užsidirba. Tas pats taikoma ir darbuotojui.
** Iš savo patirties galiu pasakyti, kad tų vyrų žmonos ir gražios ir išsilavinusios ir iš to paties sluoksnio. Tiesiog, vyrai kažkodėl mano, kad turėt meilužę turtingo vyro privilegija doh.gif O kaikurie tas meilužes turi ne dėl to, kad nori, o dėl to, kad reikia...Sakau, prisižiūrėjau užtektinai. Na o žmonos savo ruožtu numoja ranka, nes turtai, padėtis visuomenėje, vaikai...Juk viską dalintis reikės.

Kalbant apie biudžetininkus...mano keli pažystami kupini idėjų ir noro dirbti labai greit nusivylė. Nes ten realiai niekam nereikia tavo pastangų ir žinių. Ar tu stengsies ir versies per galvą, ar sėdėsi ir nieko neveiksi gausi tą patį, o jei dar išsišoksi ir griausi nusistovėjusią tvarką, tai dar ir pareigose pažemins. Ten ne tinginiai atėjo dirbti, ten tokiais juos padarė. Kai kurie išėjo iš ten, o kai kurie liko įvertinę kitus duodamus privalumus.

QUOTE(Elvita @ 2013 09 17, 17:28)
*Tu surask nors viena mano posta, kuriame as tave pavadinau pavyduole ir as taves atsiprasysiu. Nematau ko man pavydeti...
Papildyta:
**As manau, kad dar priklauso ir nuo pacios moters. Jei moteris gudri, ji ta turciu apie savo mazaji pirsteli apvynios. O "aukos" vaidmeni gali prisiimti ir neturtingu vyru zmonos.

*Tie pasisakymai, kad pagatava užmėtyti akmenimis ir pan. geriau gyvenančius...Žodžiu, nesvarbu.
** Jo, įdomiausia, kad jos savęs aukomis nelaiko...Gyvena su jais toliau ir taikstosi, nes vyrai skirtis nenori, nes dalintis reiks... doh.gif Kaip bebūtų man sunku jas suprasti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo **Leila**: 17 rugsėjo 2013 - 17:36
QUOTE(Elvita @ 2013 09 17, 18:30)
Nelengvas eilerastis, bet tiktu ir mano dusiai  biggrin.gif Mokinsis atmintinai?

nu skaityt nemoka dar smile.gif cia kokiu 3 dienu reikalas. pas vaika klasiska atmintis.
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2013 09 17, 17:33)
nu skaityt nemoka dar smile.gif cia kokiu 3 dienu reikalas. pas vaika klasiska atmintis.


Smagu, auga iniciatyvus vaikinas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Montera @ 2013 09 17, 18:32)
Labukas 4u.gif

*Nesipykit pupos!!!! Tokios grazios tiuninguotos!!!!
**As tai dziaugiuos uz tuos kurie moka verslus daryti ... nes is manes ne kokia butu verslinike smile.gif Man reikia, kad vadovautu biggrin.gif O dirbti man patinka galiu ir per naktis arti jei man darbas mielas.
Kiekvienas uzdirba kaip moka, kaip patinka ar kaip sugeba.... cia vieningos nuomones ir negali but, juk mes visi skirtingi 4u.gif 



*Nesipykstam, diskutuojam mirksiukas.gif
Šiaip tai šita tema labai opi ir man asmeniškai įdomi. Susėdę prie vieno stalo verslininkai ir samdomi jų darbuotojai diskutuodami šia tema daug dalykų išspręstų...Pamenu darbe buvo tokia situacija, kad vadybininkai su asistentais nerado bendros kalbos, vieni ant kitų varė...Tai buvo suorganizuota išvyka į gamtą ir visi galėjo pasisakyt akis į akį ko vieni iš kitų nori. O neutralus žmogus viską žymėjosi. Problema dingo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Montera @ 2013 09 17, 17:32)


Va jums prizas kas grozio chirurgijoj lankosi  biggrin.gif  4u.gif 
http://www.groziochi...t/gauk-nuolaida


Aciu smile.gif
Atsakyti
Sposa, o tu geri koki pvz. baltymini kokteili po treniruotes? As tai tik vandeni. Bet dabar paskaiciau, kad panos geria baltyminius kokteilius, nes 2val. po sporto organizmas geriausia isisavina baltymus ir degina riebalus g.gif
Atsakyti