Įkraunama...
Įkraunama...

 Turim bendrą šypseną :)

QUOTE(Elvita @ 2013 09 17, 16:42)
negyvenu turtingai vyro deka. Man nera del ko reiksmintis  smile.gif

Beje, rasei, kad jautiesi laiminga? Is tavo postu, kazkodel abejoju...

O kieno dėka gyveni? Iš medikės algos? Tuomet sveikinu 4u.gif
Esu laiminga ir labai. Tau to nesuprast, nes kaip pati sakiai visada gyvenai prabangoje. O mano vaikystėje buvo ir skurdo ir prabangos, ir vėl skurdo. Išgyvenau įvairius etapus, todėl galiu drąsiai sakyt, kad esu laiminga. Nes man laimė ne mašinos, šmutkės ir namai...Jei visa tai galėčiau sau leisti - džiaugčiausi, bet tai toli gražu nėra laimė.
Džiaugiuosi už kiekvieną žmogų, kuris šiame trumpame gyvenime gali gyventi be rūpesčių, bet negaliu ramiai reaguoti, kai yra žeminami "vidutiniokai"...Beja, kuriems patys algas mokat...
Papildyta:
QUOTE(Elvita @ 2013 09 17, 17:00)
Jei jau tavo brolis turi versla, tai labai puikiai turi zinoti, kad verslo srityje dirbantys zmones, nuo 8 iki 17val. NEDIRBA!!! Tokiomis valandomis dirba dazniausiai biudzetininkai, kurie tikraja ta zodzio prasme trina kedes, nes vis tiek atlyginima gaus toki pati, bet kokiu atveju. Ir turim tokiu pazistamu, kurie sako, oj kiek mazai gaunu algos... Bet, kai vyras sako, tai ateik pas mane, tada netinka, nes reiks dirbti... Beje, moteru, apskritai omenyje neturejau. Tik vyrus.
Versle, trintukai ar besmegeniai, anot taves, apskritai nedirba, tad ir vadinti nera ka smile.gif

Mano brolis dirba kiaurą parą, vadovai irgi, o techniniai darbuotojai dirba 8 val. per dieną. Jei kalbėjai apie biudžetininkus, tai reikėjo taip ir sakyt. Aš visiškai tau pritariu. Bet tavo postas buvo apie vid.klasę...

O ką apie tuos vyrus? Laukiu saviškio, labai pasiilgau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(**Leila** @ 2013 09 17, 16:02)
O kieno dėka gyveni? Iš medikės algos? Tuomet sveikinu 4u.gif
Džiaugiuosi už kiekvieną žmogų, kuris šiame trumpame gyvenime gali gyventi be rūpesčių, bet negaliu ramiai reaguoti, kai yra žeminami "vidutiniokai"...Beja, kuriems patys algas mokat...


Tu manai, kad vyras mane islaiko? lotuliukas.gif Tada turiu tave nuvilti, nes tavo prognozes "del vargses turtingo vyro zmonos" nepasitvirtino smile.gif

Leila, tai cia tu susireiksminai ir suasmeninai viska sau. Visai be reikalo tapai, kaip tu sakai "vidutinioku" gyneja, bet jei tau taip norisi, tebunie... Nei as zeminu prasciau gyvenancius zmones, nei ka. As pati sukuosi mediku pasaulyje, kur tikrai zmones turtais neperteke. Esu paprasta, normali moteris, bendraujanti su visais, neskirstydama zmoniu i turtingus ir vargsus.
Papildyta:
QUOTE(**Leila** @ 2013 09 17, 16:08)
Mano brolis dirba kiaurą parą, vadovai irgi, o techniniai darbuotojai dirba 8 val. per dieną. Jei kalbėjai apie biudžetininkus, tai reikėjo taip ir sakyt. Aš visiškai tau pritariu. Bet tavo postas buvo apie vid.klasę...


Turejau omenyje butent juos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 17 rugsėjo 2013 - 16:15
QUOTE(Elvita @ 2013 09 17, 17:09)
Tu manai, kad vyras mane islaiko?  lotuliukas.gif 

Leila, tai cia tu susireiksminai ir suasmeninai viska sau. Visai be reikalo tapai, kaip tu sakai "vidutinioku" gyneja, bet jei tau taip norisi, tebunie...  Nei as zeminu prasciau gyvenancius zmones, nei ka. As pati sukuosi mediku pasaulyje, kur tikrai zmones turtais neperteke. Esu paprasta, normali moteris, bendraujanti su visais, neskirstydama zmoniu i turtingus ir vargsus.

Aš nežinau kas tave išlaiko, bet manau iš medikės algos naujausiu BMW nevažinėtum. Nors ką gali žinot. Kaip bebūtų, kalba buvo apie tavo nuomonę kurią citavau...Jei sunku suprasti, tai tiek to, nes jau pradedu kartotis, o tu vistiek kaip užsivedus laikai mane kažkokia pavyduole, gynėja ir pan...Nors apie tai net nekalbėjau...
Atsakyti
QUOTE(**Leila** @ 2013 09 17, 16:17)
Aš nežinau kas tave išlaiko, bet manau iš medikės algos naujausiu BMW nevažinėtum.


BMW yra vyro dovana mano 35-ojo gimtadienio proga.

O del viso kito, as jau issakiau savo nuomone, nesikartosiu. Tavo teise galvoti, kaip tau labiau patinka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 17 rugsėjo 2013 - 16:21
QUOTE(anila:) @ 2013 09 17, 15:31)
o jusu diskusija del finansines padeties ir vyru moteru santykiu, nu net nzn smile.gif

Suprantu verslininkus, darbas kiaura para, nervas, stresas ir pan.
Pritariu Elvitai, neturi minciu, savo ideju ir pan. dalyku kad uzdirbt milijona, lieka tenkintis padetimi kuria turi, tik kad tokie jau individai esam, kad nemokam taip gyvent, geriau lot viens ant kito ir kaimyno wink.gif
Pritariu Leilai del zmonu, kurios kaip peles tyli, taikliai apie meiluzes issakyta, bet cia manau skirtingi sluoksniai susitike.

Vat kaip Elvita is kartos i karta gyvena versle, ir ji ir vyras, na tai ir seimos supratimas toks pats, ta pati mate nuo mazu dienu, to paties nori ir pan. O vat kur vyras versle auges ir gyvenes ir pats tuom gyvena, o zmona paeme is vidutinioku, tad ta zmona gal ir palenkus galva, nes nesijaucia pilnaverte, bet kaip sakant pacios zmonos jei saves nevertina ar vyras ja paemes nevertina joios turbut problema, kad ta pilnaverte nesijaucia, nereikia kist nagu i tokia pekla smile.gif

Ai zodziu, opi tema paliesta wink.gif Apie pinigus, politika ir religija gi temu reikia vengti. Sena tiesa ar patarle cionai tongue.gif

drinks_cheers.gif
karsta cia bigsmile.gif
As manau, kad kiekvienoj situacijoje turi kiekvienas gerbti kita, ir darbuotojas sefa, ir sefas darbuotoja. Jei taip yra, kompanijoje vyrauja darna ir supratimas, tokiu atveju pasiekiami geriausi rezultatai. Ir patenkinti buna visi.
Del turtingu vyru biggrin.gif Kai[ ir rase, jei susitinka lygiaverciai partneriai tai viskas ok, bet jei vat moteris ne is to soc. sluoksnio tuomet, gal ir tiesa, kad sedi galva panarinusi...
Kas dar biggrin.gif Daug cia biggrin.gif
Kavos?
lasisos kepsni suvalgiau..ir nusprendziau kad daugiau nenoriu, per riebi kazi kokia man g.gif as namie jos niekada nekepdavau g.gif
O as kartais noreciau kad mano vyras galetu dirbti nuo 8iki 17val, kad grizes namo galvos nesuktu ir pan...O dbr...ne tik uz save, bet kaip ir minejo, uz kitus esi atsakingas. Zodz... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(**Leila** @ 2013 09 17, 16:17)
o tu vistiek kaip užsivedus laikai mane kažkokia pavyduole


Tu surask nors viena mano posta, kuriame as tave pavadinau pavyduole ir as taves atsiprasysiu. Nematau ko man pavydeti...
Papildyta:
QUOTE(Agnestar @ 2013 09 17, 16:21)
Del turtingu vyru  biggrin.gif Kai[ ir rase, jei susitinka lygiaverciai partneriai tai viskas ok, bet jei vat moteris ne is to soc. sluoksnio tuomet, gal ir tiesa, kad sedi galva panarinusi...


As manau, kad dar priklauso ir nuo pacios moters. Jei moteris gudri, ji ta turciu apie savo mazaji pirsteli apvynios. O "aukos" vaidmeni gali prisiimti ir neturtingu vyru zmonos.

Atsakyti
Siandien visos rasytojos susirinko lotuliukas.gif tuoj tema privarysim.
Beskaitinedama pagalvojau, kad patys baisiausi zmones mano sutikti, kai is kokio kaimo vidurio verslininkas paima mergaite, nemaciusia gyvenime didesnio pinigo. Aprengia, papuosia...ir kaip jos greit pasikelia unsure.gif nezinau, gal man taip pasiseke, bet su tokiomis daznai neimanoma rasti bendros kalbos.
Papildyta:
QUOTE(Elvita @ 2013 09 17, 17:28)
As manau, kad dar priklauso ir nuo pacios moters. Jei moteris gudri, ji ta turciu apie savo mazaji pirsteli apvynios. O "aukos" vaidmeni gali prisiimti ir neturtingu vyru zmonos.


pritariu drinks_cheers.gif ....kaip sako auka gimusi auka ir busi
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 09 17, 17:28)

As manau, kad dar priklauso ir nuo pacios moters. Jei moteris gudri, ji ta turciu apie savo mazaji pirsteli apvynios. O "aukos" vaidmeni gali prisiimti ir neturtingu vyru zmonos.

drinks_cheers.gif
tortoooooooo noriuuuuuuuuuu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2013 09 17, 17:33)
drinks_cheers.gif
tortoooooooo noriuuuuuuuuuu doh.gif


Apsieisi, tau dar 2 kg numesti reikia hihihi.gif
Atsakyti
as pradejau taikyti reikala, kad saldainiai tik iki 12, o nevalgau po 18 smile.gif laikas moliugu sriuba pasisildyti. priviriau puoda, o niekas be manes nevalgo (smikiai) smile.gif
Atsakyti
As zuvies issikepiau.
Papildyta:
QUOTE(sposa @ 2013 09 17, 16:35)
Apsieisi, tau dar 2 kg numesti reikia  hihihi.gif


hihihi.gif norejau ta pati parasyti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(dija @ 2013 09 17, 16:38)
as pradejau taikyti reikala, kad saldainiai tik iki 12, o nevalgau po 18 smile.gif laikas moliugu sriuba pasisildyti. priviriau puoda, o niekas be manes nevalgo (smikiai) smile.gif


As irgi vaisius ir saldumynus valgau pirmoje dienos puseje, o vakare baltymini maista.
Atsakyti
QUOTE(sposa @ 2013 09 17, 17:35)
Apsieisi, tau dar 2 kg numesti reikia  hihihi.gif



QUOTE(Elvita @ 2013 09 17, 17:47)
hihihi.gif norejau ta pati parasyti  biggrin.gif

Aciu, merginos, ka as be jusu biggrin.gif Aiskiu, akd apsieisiu biggrin.gif 2KG 2KG 2KG lotuliukas.gif
Atsakyti