Įkraunama...
Įkraunama...

 Turim bendrą šypseną :)

QUOTE(Elvita @ 2013 09 17, 15:27)
As neturiu del ko mastyti. Aciu dievui, musu imonese nera nei triniku, nei verkslenanciu. Zmoniu kaitos taip pat nera, nes jie gerbia savo darba. Kai zmones dirba, tuomet ir uzdirba...
Taciau kiek tenka skaityti, siais laikais yra daugiau verkianciu, nei norinciu dirbti.


Taip, yra ir tokių, kurie nenori dirbti ir algą gauna, o ne uždirba. Esu susidūrus su tokiais. Ir beja neverkšlenu, tiesiog nedirbu tiems, kurie nevertina...Džiaugiuosi, kad dėl pasiektų darbo rezultatų galiu rinktis. Ir kad niekas negelėtų manęs pavadinti trinike, nesugebančia pajudinti smegenų ir subinės. Tik gaila, kad mūsų darbdaviai yra labai godūs, linkę tik imti, o ne duoti, todėl tavo vadinama vidurinioji klasė negali sau leisti kaip reikiant bent paatostogauti. Mūsų vidurinioji klasė kitose šalyse būtų žemiau skurdo ribos.
Atsakyti
QUOTE(**Leila** @ 2013 09 17, 14:40)
Ir beja neverkšlenu, tiesiog nedirbu tiems, kurie nevertina...Džiaugiuosi, kad dėl pasiektų darbo rezultatų galiu rinktis.


Tai, kad praeitame savo poste rasei kitaip g.gif

Nebesigilinkim daugiau, kiekvienas renkasi savo kelia...

Anila, visiskai sutinku su tavo mintimis, manau, laikui begant zmoniu mastysena keisis. O pagiezingu zmoniu visada buvo ir bus smile.gif
Atsakyti
nu va, susikot visa tema su tais pinigais, butumem papliotkine apie vyrus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2013 09 17, 15:15)
nu va, susikot visa tema su tais pinigais, butumem papliotkine apie vyrus smile.gif


biggrin.gif, tai jau tikrai.

Isveziojau vaikus po burelius, ramuma namie. Einu kavos pasidarysiu, gal kuri kartu?
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 09 17, 16:16)
biggrin.gif, tai jau tikrai.

Isveziojau vaikus po burelius, ramuma namie. Einu kavos pasidarysiu, gal kuri kartu?

kaip tik su puodu kavos sedziu smile.gif priguliau kol mikdziau maziuka, tai uzsnudau. salta dabar. nekenciu kol sildymo neijunge.
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2013 09 17, 15:21)
kaip tik su puodu kavos sedziu smile.gif priguliau kol mikdziau maziuka, tai uzsnudau. salta dabar. nekenciu kol sildymo neijunge.


As ir jau pasidariau. Kiek tavo maziukui?
Jau paziurejau profilyje. Zirniuks dar smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 17 rugsėjo 2013 - 15:25
*** Visada verslininkai į kritiką reaguoja taip pat: ai pavyduoliai, pagiežingi ir t.t. Nė velnio. Va į tavo žemiau išsakyta pagiežą aš sureagavau. 4u.gif Nereikia taip susireikšminti, kad visi čia miršta iš pavydo ir pan. Faktai kalba patys už save.

QUOTE(Elvita @ 2013 09 17, 14:19)

Man is tiesu, pikta skaityti, tokius postus, kai vidurinioji klase, liaupsina savo vyrus, kurie trina kedes nuo 8 iki 17val., vietoj to, kad pasuktu savo smegenine, pajudintu savo uzpakalius ir uzdirbtu savo seimoms geresni gerbuvi. Bet ne, pas mus LT arba verkslena, kad neturi pinigu, arba gyvena is pasalpu ir paskolu.




QUOTE(Elvita @ 2013 09 17, 16:07)
*Tai, kad praeitame savo poste rasei kitaip  g.gif

**Nebesigilinkim daugiau, kiekvienas renkasi savo kelia...

***Anila, visiskai sutinku su tavo mintimis, manau, laikui begant zmoniu mastysena keisis. O pagiezingu zmoniu visada buvo ir bus  smile.gif

* Elvita, juk aiškiai rašiau kad tai buvusi mano darbovietė. Savo pavyzdį aprašiau ne dėl verkšlenimo. Tiesiog iš savo patirties pateikiau pvz...
** Būtent. Gerbkime vieni kitus, nes be mūsų nebūtų jūsų ir atvirkščiai.
Papildyta:
QUOTE(dija @ 2013 09 17, 16:21)
kaip tik su puodu kavos sedziu smile.gif priguliau kol mikdziau maziuka, tai uzsnudau. salta dabar. nekenciu kol sildymo neijunge.

Neina mažius į daržą?
Maniškiai apsirgo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(**Leila** @ 2013 09 17, 15:32)
*** Visada verslininkai į kritiką reaguoja taip pat: ai pavyduoliai, pagiežingi ir t.t. Nė velnio. Va į tavo žemiau išsakyta pagiežą aš sureagavau.  4u.gif Nereikia taip susireikšminti, kad visi čia miršta iš pavydo ir pan. Faktai kalba patys už save.
* Elvita, juk aiškiai rašiau kad tai buvusi mano darbovietė. Savo pavyzdį aprašiau ne dėl verkšlenimo. Tiesiog iš savo patirties pateikiau pvz...
** Būtent. Gerbkime vieni kitus, nes be mūsų nebūtų jūsų ir atvirkščiai.
Papildyta:

Neina mažius į daržą?
Maniškiai apsirgo verysad.gif


Na, matai, Anila ne verslininke, kaip suprantu. As irgi. Man skaudu, kai nepelnytai purvais yra pilami zmones, kurie savo juodu darbu uzdirba pinigus. Ne karta, tiek is tecio, tiek is vyro, esu girdejus, kad jie noretu, uzverti ofiso duris ir pamirsti viska, bet deja, taip negali, nes atsakingas ne tik uz save, savo seima, bet ir zmones, kurie jiems dirba.
Be abejo yra tokiu zmoniu, kaip tamsta, kurie pagatavi uzmetyti akmenimis geriau gyvenancius, nepagalvodami, kad dauguma ju, buiti susikure "ardami". Beje, galiu tau pasakyti, kad mano vyras, pinigus verslo pradziai uzsidirbo kirsdamas eglutes Svedijoje, o ne is tecio banko saskaitos.
Apie koki susireiksminima tu kalbi, brangioji? As nepakilau is skurdo, netekejau del pinigu ir negyvenu turtingai vyro deka. Man nera del ko reiksmintis smile.gif

Beje, rasei, kad jautiesi laiminga? Is tavo postu, kazkodel abejoju...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 17 rugsėjo 2013 - 15:47
QUOTE(**Leila** @ 2013 09 17, 16:32)

Neina mažius į daržą?
Maniškiai apsirgo verysad.gif

serga. vyresni siandien isleidau, maziuka dar po sparneliu laikausi smile.gif
Papildyta:
reikia neilgo eilerascio su gimtadieniu. seimininkutes bus. julius vis koki suraito ta proga, ale nerandu, kad butu toks svelnus, kaip is vaiko lupu smile.gif
Atsakyti
Viskas, kalbam apie vyrus, gi pagaliau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 09 17, 16:42)
Na, matai, Anila ne verslininke, kaip suprantu. As irgi.  Man skaudu, kai nepelnytai purvais yra pilami zmones, kurie savo juodu darbu uzdirba pinigus. Ne karta, tiek is tecio, tiek is vyro, esu girdejus, kad jie noretu, uzverti ofiso duris ir pamirsti viska, bet deja, taip negali, nes atsakingas ne tik uz save, savo seima, bet ir zmones, kurie jiems dirba.
Be abejo yra tokiu zmoniu, kaip tamsta, kurie pagatavi uzmetyti akmenimis geriau gyvenancius, nepagalvodami, kad dauguma ju, buiti susikure "ardami". Beje, galiu tau pasakyti, kad mano vyras, pinigus verslo pradziai uzsidirbo kirsdamas eglutes Svedijoje, o ne is tecio banko saskaitos.
Apie koki susireiksminima tu kalbi, brangioji? As nepakilau is skurdo, neistekejau uz turtuolio ir negyvenu turtingai vyro deka. Man nera del ko reiksmintis  smile.gif

Elvita, pasikartosiu, kad sureagavau į tavo nuomonę apie samdomus darbuotojus, kurie dirba nuo 8 iki 17 val. Pati tokia buvau ir ariau kaip arklys, naktim nemiegojau, nes nuo manęs priklausė labai daug. Jokiu būdu nemėtau nieko akmenimis ir nesakau, kad verslininkas yra blogai. Tuo labiau nejaučiu jokio pavydo, nes prioritetai mano kiti. Pačios brolis turi savo verslą ir matau kaip aria, bet nemažiau aria ir jo darbuotojai, todėl jis niekada nepasakytų, kad jo darbuotojai yra besmegeniai trinantis šiknas. Tik šitą tavo nuomonę akcentuoju ir daugiau nieko. Visa kita yra filosofija ir faktai.

O kalbėdama apie tavo vyro verslo pradžią neturėjau mintyje pinigų...Kalbėjau apie pramintus takus ir ryšius.
Atsakyti
QUOTE(**Leila** @ 2013 09 17, 15:52)
Elvita, pasikartosiu, kad sureagavau į tavo nuomonę apie samdomus darbuotojus, kurie dirba nuo 8 iki 17 val. Pati tokia buvau ir ariau kaip arklys, naktim nemiegojau, nes nuo manęs priklausė labai daug. Jokiu būdu nemėtau nieko akmenimis ir nesakau, kad verslininkas yra blogai. Tuo labiau nejaučiu jokio pavydo, nes prioritetai mano kiti. Pačios brolis turi savo verslą ir matau kaip aria, bet nemažiau aria ir jo darbuotojai, todėl jis niekada nepasakytų, kad jo darbuotojai yra besmegeniai trinantis šiknas. Tik šitą tavo nuomonę akcentuoju ir daugiau nieko. Visa kita yra filosofija ir faktai.

O kalbėdama apie tavo vyro verslo pradžią neturėjau mintyje pinigų...Kalbėjau apie pramintus takus ir ryšius.


Jei jau tavo brolis turi versla, tai labai puikiai turi zinoti, kad verslo srityje dirbantys zmones, nuo 8 iki 17val. NEDIRBA!!! Tokiomis valandomis dirba dazniausiai biudzetininkai, kurie tikraja ta zodzio prasme trina kedes, nes vis tiek atlyginima gaus toki pati, bet kokiu atveju. Ir turim tokiu pazistamu, kurie sako, oj kiek mazai gaunu algos... Bet, kai vyras sako, tai ateik pas mane, tada netinka, nes reiks dirbti... Beje, moteru, apskritai omenyje neturejau. Tik vyrus.
Versle, trintukai ar besmegeniai, anot taves, apskritai nedirba, tad ir vadinti nera ka smile.gif
Atsakyti