Įkraunama...
Įkraunama...

 Turim bendrą šypseną :)

QUOTE(sposa @ 2013 09 17, 13:23)
  visi isivaizduoja, kad tau kazkas viska paduoda ant lekstutes, o ne pats uzsidirbi.


Butent drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 09 17, 13:36)
Gal domejaisi kainomis ir kur gerai atlieka?

Kadangi yra galimybe pasidaryt nemokant tiesiogiai is savo kisenes, tai bandysiu kaune biofirst'a. Kaip daro? Ar gerai daro ir pan kl neatsakysiu, kol neisbandysiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(anila:) @ 2013 09 17, 13:26)
Kadangi yra galimybe pasidaryt nemokant tiesiogiai is savo kisenes, tai bandysiu kaune biofirst'a. Kaip daro? Ar gerai daro ir pan kl neatsakysiu, kol neisbandysiu wink.gif


O kada darysies?
Atsakyti
rasykit visa info, aktualu...norisi kuo greiciau ta randa blyskinti, gal kam tas pats, o jis mane veikia negerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sposa @ 2013 09 17, 13:29)
rasykit visa info, aktualu...norisi kuo greiciau ta randa blyskinti, gal kam tas pats, o jis mane veikia negerai  biggrin.gif


O jis pas tave visas ryskus?
Atsakyti
QUOTE(sposa @ 2013 09 17, 14:29)
rasykit visa info, aktualu...norisi kuo greiciau ta randa blyskinti, gal kam tas pats, o jis mane veikia negerai  biggrin.gif

Kiek tau laiko praeje?

Man tai beveik 1m 4 men, ir vienoj vietoj kur paislepia po kelnaitem, yra toks ryskesnis parandejimas, del finansu jei ten reiktu keliu proceduru tos vietos neliesciau, bet vat sonus tai imciau kiek negaila, nes tas mano randas toks siulas, kad as mielai ji nublukinciau ir nebutu to diskomforto del uzkeltu krastu smile.gif
Papildyta:
Procedura graziai aprasyta cionai
reiktu realiu kokiu komentaru g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 09 17, 13:55)
*Pati ir argumentavai  biggrin.gif

**Koks idomus poziuris i turtingus vyrus  g.gif Tai manai, kad jei vyras neturtingas, tai zmona laiminga,  o su turciais tai - laiminga buti negali. Juk priklauso nuo zmogaus, nuo jo issiauklejimo... As turiu daug pvz, kai moterys yra laimingos ir nelaimingos, turedamos turtingus vyrus ir lygiai tas pats su neturtingais. Pirmiausia moteriai reikia gerbti ir myleti save  smile.gif
*** O as galiu tau papriestarauti, todel, kad esame paaukoje didele dali pinigu ir isgelbeje ne viena ligoni. Todel drasiai teigiu, kad inigai ligoje taip pat svarbus.

*Tai jeigu tokie argumentai, reiškia nepasitiki tavim.
**Na manau niekam nepaslaptis, turtingų vyrų elgesys...Žmonos sėdi kaip pelės, nes bijo netekti pinigų, o jie net jų panosėj kabina kitas, negrįžta naktim ir pan...Tokių pvz n, nes būdami turtingi, jie jaučiasi visagaliai ir žino, kad žmonos niekur nepabėgs...Nesakau Elvita, kad būtent tavo vyras toks, bet tiek kiek aš jų mačiau, galėčiau skelbt 100 procentinę statistiką. Kita vertus, nemaža kaltė ir žmonų, nes iš baimės prarastį pinigą, praranda savo išdidumą. Dėl to turingam vyrui nereikia stengtis būt dėmesingu, švelniu savo žmonai. Nes ji čia ir ką jis bedarytų, ji ir liks čia. O vat prieš meilužes reikia pasirodyt, reikia pasistengt, nes jos gali rinktis ir keisti vieną turtuolį į kitą. Todėl manau, kad turtuolio meiluže būt geriau nei žmona ir mėgautis dėmesiu, pinigais ir t.t., Nereikia skalbti jo nešvarių apatinių, kęsti blogos nuotaikos ir pan...Praeitam poste rašiau, kad man gaila jų žmonų, ištikro negaila, jos pačios kaltos.
Tikiu, kad yra išimčių, tiesiog man neteko sutikti turtuolio, kuris neturi meilužės.
***Sposa rašė apie onko ligą, taigi pinigai dažniausiai nieko nelemia.

QUOTE(Elvita @ 2013 09 17, 14:19)
Viskas paskutinis postas sia tema, nes jau  doh.gif

*Man is tiesu, pikta skaityti, tokius postus, kai vidurinioji klase, liaupsina savo vyrus, kurie trina kedes nuo 8 iki 17val., vietoj to, kad pasuktu savo smegenine, pajudintu savo uzpakalius ir uzdirbtu savo seimoms geresni gerbuvi. Bet ne, pas mus LT arba verkslena, kad neturi pinigu, arba gyvena is pasalpu ir paskolu. O vat matai, turciai, tai vajej koks blogis.  Tai, kad musu teciai sukure gerbuvi savo zmonoms ir vaikams, suteike simtus darbo vietu zmonems, tai jie blogi zmones ir reikia gailetis ju zmonu. As pvz. didziuojuosi, tiek savo teciu, tiek uosviu, tiek savo vyru. Ir niekada nejauciau, kad mano tetis nemyletu, negerbtu mano mamos, ar tas pats butu vyro ar musu seimoje.
**Todel Leila, nereikia visu turtingu ar neturtingu zmoniu mauti ant vieno kurpaliaus...


* Elvita, jei visi galėtų būti verslininkais, tai nebūtų kam dirbti, kad jūs verslininkai taip puikiai gyventumėt, todėl nereikia mėtyti strėlių į tuos, kurie kaip tu sakai trina subines, nes dėl tokių trinikų, kuriems mokat tokią algą, dėl kurios juos vadinat viduriniaja klase jūs išsimokat milžiniškus dividendus...Turėtumėt labiau gerbti savo darbuotojus "trinikus", nes jei ne jie, tai dabar nesimaudytumėt prabangoje. Ir jei verslininkai mokėtų dalintis, tai yra mokėtų normalias algas, tai viduriniosios klasės nebūtų, arba ji būtų kur kas aukštesniame pragyvenimo lygije. Ačiū už sukurtas darbo vietas, bet nereikia to deklaruoti taip, kad čia tik mums gerą darot. Kurdami darbo vietas, pirmiausia galvojat apie save. O apie uždirbamų algų dydį, galima spręsti kiek gerbiat tą, kuris jums dirba ir neša pelną...
Visuomet verslininkų vaikams tapti verslininkais yra žymiai papraščiau...Jie eina jau seniai pramintais keliais, nebedaro klaidų, nes turėjo kas jiems patarė. O apie ryšius su verslo pasauliu jau nekalbu, todėl nereikia sakyti, kad TB pradėjo nuo nulio. Nė velnio...
**Nemaunu ant vieno kurpaliaus, visur yra išimčių.
Atsakyti
QUOTE(**Leila** @ 2013 09 17, 14:05)
*Tai jeigu tokie argumentai, reiškia nepasitiki tavim.
**Na manau niekam nepaslaptis, turtingų vyrų elgesys...Žmonos sėdi kaip pelės, nes bijo netekti pinigų, o jie net jų panosėj kabina kitas, negrįžta naktim ir pan...Tokių pvz n, nes būdami turtingi, jie jaučiasi visagaliai ir žino, kad žmonos niekur nepabėgs...Nesakau Elvita, kad būtent tavo vyras toks, bet tiek kiek aš jų mačiau, galėčiau skelbt 100 procentinę statistiką. Kita vertus, nemaža kaltė ir žmonų, nes iš baimės prarastį pinigą, praranda savo išdidumą. Dėl to turingam vyrui nereikia stengtis būt dėmesingu, švelniu savo žmonai. Nes ji čia ir ką jis bedarytų, ji ir liks čia. O vat prieš meilužes reikia pasirodyt, reikia pasistengt, nes jos gali rinktis ir keisti vieną turtuolį į kitą. Todėl manau, kad turtuolio meiluže būt geriau nei žmona ir mėgautis dėmesiu, pinigais ir t.t., Nereikia skalbti jo nešvarių apatinių, kęsti blogos nuotaikos ir pan...Praeitam poste rašiau, kad man gaila jų žmonų, ištikro negaila, jos pačios kaltos.
Tikiu, kad yra išimčių, tiesiog man neteko sutikti turtuolio, kuris neturi meilužės.
***Sposa rašė apie onko ligą, taigi pinigai dažniausiai nieko nelemia.
* Elvita, jei visi galėtų būti verslininkais, tai nebūtų kam dirbti, kad jūs verslininkai taip puikiai gyventumėt, todėl nereikia mėtyti strėlių į tuos, kurie kaip tu sakai trina subines, nes dėl tokių trinikų, kuriems mokat tokią algą, dėl kurios juos vadinat viduriniaja klase jūs išsimokat milžiniškus dividendus...Turėtumėt labiau gerbti savo darbuotojus "trinikus", nes jei ne jie, tai dabar nesimaudytumėt prabangoje. Ir jei verslininkai mokėtų dalintis, tai yra mokėtų normalias algas, tai  viduriniosios klasės nebūtų, arba ji būtų kur kas aukštesniame pragyvenimo lygije. Ačiū už sukurtas darbo vietas, bet nereikia to deklaruoti taip, kad čia tik mums gerą darot. Kurdami darbo vietas, pirmiausia galvojat apie save. O apie uždirbamų algų dydį, galima  spręsti kiek gerbiat tą, kuris jums dirba ir neša pelną...
Visuomet verslininkų vaikams tapti verslininkais yra žymiai papraščiau...Jie eina jau seniai pramintais keliais,  nebedaro klaidų, nes turėjo kas jiems patarė. O apie ryšius su verslo pasauliu jau nekalbu, todėl nereikia sakyti, kad TB pradėjo nuo nulio. Nė velnio...
**Nemaunu ant vieno kurpaliaus, visur yra išimčių.


Leila, jau rasiau, nekomentuosiu smile.gif Tu viena is daugelio taip mastanciu apie verslo zmones, manes tai nei kiek nestebina. Pakeisti tokiu zmoniu mastysenos - neimanoma. Tad gyvenk ir dziaukis tuo ka turi, neskaiciuodama svetimu pinigu smile.gif
Sposa, labai taikliai praeitame poste apibudino, ka reiskia tureti savo versla, labai su ja sutinku smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 17 rugsėjo 2013 - 14:22
QUOTE(Elvita @ 2013 09 17, 15:11)
Leila, jau rasiau, nekomentuosiu  smile.gif Tu viena is daugelio taip mastanciu, manes tai nei kiek nestebina. Tad gyvenk ir dziaukis tuo ka turi, neskaiciuodama svetimu pinigu  smile.gif

O aš ir neskaičiuoju... bigsmile.gif
O jeigu esu viena iš daugelio, tai gal vertėtų susimastyt?
Buvusiai savo darbovietei bala žino kiek šimtų klientų pririšau 40 dešimčiai metų, o kiek dar prie to paties paslaugų doh.gif Tai milžiniški pinigai...O kiek viršvalandžių pradirbta nemokamai...Nieks neskaičiuoja...Ir kai reikia pagerbt darbuotoją, tai gauni kokią dovanėlę smulkmeną, vietoje to, kad algą pakeltų, kad proporcingai paskaičiuotų kokį indėlį įnešiau į bendrovės pelną...
Joks bendrovės akcininkas to nepadarė, kiek padariau aš ir kiti, tavo vadinamieji trinikai, kurie nepajudina smegenų ir subinės.
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 09 17, 14:32)
O jis pas tave visas ryskus?


man dar 6 men nesuejo, tai manau normalu, kad jis raudonas. Nusifotkinsiu kuria diena. Bet norisi kad greiciau kazkaip isbluktu smile.gif

Ir zmones, gerbtina kiekviena profesija, visu reikia, negali visi vadovauti, kai kas gimes tarnauti, taip jau sukurtas pasaulis. Kiekvieno indelis yra svarbus. Yra daug prestiziniu gerai apmokamu darbu kuriu as ne uz ka nesiimciau, nes tai man svetima, nepatrauklu o kai kada ir slykstu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sposa: 17 rugsėjo 2013 - 14:28
QUOTE(**Leila** @ 2013 09 17, 14:21)
O aš ir neskaičiuoju... bigsmile.gif
O jeigu esu viena iš daugelio, tai gal vertėtų susimastyt?
Buvusiai savo darbovietei bala žino kiek šimtų klientų pririšau 40 dešimčiai metų, o kiek dar prie to paties paslaugų doh.gif Tai milžiniški pinigai...O kiek viršvalandžių pradirbta nemokamai...Nieks neskaičiuoja...Ir kai reikia pagerbt darbuotoją, tai gauni kokią dovanėlę smulkmeną, vietoje to, kad algą pakeltų, kad proporcingai paskaičiuotų kokį indėlį įnešiau į bendrovės pelną...
Joks bendrovės akcininkas to nepadarė, kiek padariau aš ir kiti, tavo vadinamieji trinikai, kurie nepajudina smegenų ir subinės.


As neturiu del ko mastyti. Aciu dievui, musu imonese nera nei triniku, nei verkslenanciu. Zmoniu kaitos taip pat nera, nes jie gerbia savo darba. Kai zmones dirba, tuomet ir uzdirba...
Taciau kiek tenka skaityti, siais laikais yra daugiau verkianciu, nei norinciu dirbti.

P.s. o ko tyli, jei jautiesi daug nuveikusi? Eik, kalbekis su darbdaviu, o ne forume verkslenk, kokie blogi verslininkai ir kokie vargsai darbuotojai...
Jei jautiesi neivertina, gal vertetu pasieskoti kito darbdavio, kuris darbuotojus labiau vertina?
Papildyta:
QUOTE(sposa @ 2013 09 17, 14:24)
man dar 6 men nesuejo, tai manau normalu, kad jis raudonas. Nusifotkinsiu kuria diena. Bet norisi kad greiciau kazkaip isbluktu  smile.gif


Tai pas tave dar pats "gazas" kaip sakoma. man jau metai, tai reiktu susimastyti. Nors jis negraziausias kur linde siulai, ten ir surandejimas labai negrazus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 17 rugsėjo 2013 - 14:30
o jusu diskusija del finansines padeties ir vyru moteru santykiu, nu net nzn smile.gif

Suprantu verslininkus, darbas kiaura para, nervas, stresas ir pan.
Pritariu Elvitai, neturi minciu, savo ideju ir pan. dalyku kad uzdirbt milijona, lieka tenkintis padetimi kuria turi, tik kad tokie jau individai esam, kad nemokam taip gyvent, geriau lot viens ant kito ir kaimyno wink.gif
Pritariu Leilai del zmonu, kurios kaip peles tyli, taikliai apie meiluzes issakyta, bet cia manau skirtingi sluoksniai susitike.

Vat kaip Elvita is kartos i karta gyvena versle, ir ji ir vyras, na tai ir seimos supratimas toks pats, ta pati mate nuo mazu dienu, to paties nori ir pan. O vat kur vyras versle auges ir gyvenes ir pats tuom gyvena, o zmona paeme is vidutinioku, tad ta zmona gal ir palenkus galva, nes nesijaucia pilnaverte, bet kaip sakant pacios zmonos jei saves nevertina ar vyras ja paemes nevertina joios turbut problema, kad ta pilnaverte nesijaucia, nereikia kist nagu i tokia pekla smile.gif

Ai zodziu, opi tema paliesta wink.gif Apie pinigus, politika ir religija gi temu reikia vengti. Sena tiesa ar patarle cionai tongue.gif
Atsakyti