Įkraunama...
Įkraunama...

 Turim bendrą šypseną :)

QUOTE(mykolaika @ 2013 09 17, 09:45)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
turėjau vieną draugę, kuri pirkdavo tik vardinius rūbus, o valgydavo ryžius, nes nebelikdavo pinigų  doh.gif  doh.gif  doh.gif


drinks_cheers.gif ir tokiu pvz. begale musu visuomeneje.
Atsakyti
Man irgi neteko gyvenime vargti, bet tai nieko nekeicia. Man daiktai nera vertybe. Daiktai dazniausiai tik dangsto dvasine tustuma. Niekada apie zmogu nesprendziu vien pamaciusi kokia masina vazineja ar kaip rengiasi.
Pabandykite bile kaip apsirengusios nueiti i kokia prabangia parduotuve, prie jusu greiciausiai niekas net neprieis, apsimes, kad esate nematoma biggrin.gif Bet kaip smagu buna, kai pardavejos ispucia akis, kad nori kazka pirkti...mazdaug is kur ta vargse pinigus pavoge lotuliukas.gif
Kita vertus, tam kas pazines visas gyvenimo puses, kas benutiktu prisitaikys. Turiu gyvu pavyzdziu kam zlugo bizniai, baigesi pinigai, kaip sakoma prie turtingo gyvenimo iprantama greit, o paskui zmones kankinasi, depresuoja, skiriasi...lyg tai jau butu pasaulio pabaiga.

Mykolaika, reiskia pasirinkiai tinkama zmogu 4u.gif Tikrai, kaip sako Elvita, priesingu variantu yra apstu, isivaizduoju ka tenka iskesti moteriai, kai vyras tave palieka viena tokioje situacijoje unsure.gif

Del tu ryziu lotuliukas.gif mano viena drauge (seima meninkai), uz paskutinius pinigus nusiperka koki vazona, paskui sedi namuose, krapsto galva, ka cia vyrui paruosti uzkasti, kai grys is darbo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sposa: 17 rugsėjo 2013 - 10:25
o as noreciau tureti tiek daug pinigu, kad galeciau sau leisti ziemoti kurnors siltuose krastuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sposa @ 2013 09 17, 10:22)
Man irgi neteko gyvenime vargti, bet tai nieko nekeicia. Man daiktai nera vertybe. Daiktai dazniausiai tik dangsto dvasine tustuma. Niekada apie zmogu nesprendziu vien pamaciusi kokia masina vazineja ar kaip rengiasi.


Tai apie tai mes jau keliuose postuose kalbame. Kad daiktai, brangios masinos yra vertybe tiems, kurie realiai ju isigyti negali. Todel isigyja lizingu ir jiems atrodo, kad va, as turtingas. Taip, tokiu budu yra dangstoma dvasine tustuma. Todel, naturalu, kad apie zmogu is jo apsirengimo, ar tai su kuo jis vazineja spresti negali. Bet kazkam yra svarbiau deveti brangu ruba ir misti ryziais, tai jo pasirinkimo galimybe.
O kam tai naturalu, tai gyvenimas teka sava vaga ir tiek. Zmones, kurie turi pinigu, juos vertina kitaip.
Papildyta:
QUOTE(dija @ 2013 09 17, 10:37)
o as noreciau tureti tiek daug pinigu, kad galeciau sau leisti ziemoti kurnors siltuose krastuose smile.gif


As tau galiu pasakyti, kad pvz. ziemoti Kanaruose yra kur kas pigiau, nei islaikyti senos statybos busta ziema. Kai girdejau, kad per menesi vos ne 1000lt moka, tai tikrai pigiau Kanaruose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 09 17, 11:54)
As tau galiu pasakyti, kad pvz. ziemoti Kanaruose yra kur kas pigiau, nei islaikyti senos statybos busta ziema. Kai girdejau, kad per menesi vos ne 1000lt moka, tai tikrai pigiau Kanaruose smile.gif

ale darbo vietos niekas nelaikys smile.gif nebus ir i tuos kanarus uz ka vaziuot smile.gif
man apie pinigus tai tuscias pokalbis smile.gif kiekvienas zmogus su niuansais. vieniem 10 lt pinigas, kitas net neziuri i ji smile.gif nors is kitos puses, kiek turtingu poniuciu skudurynuose apsipirkineja, turbut ne delto, kad neturi pinigu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sposa @ 2013 09 17, 08:46)
Merginos, kaip jusu randukai? Ar blunka? Elvita, tau jau metai, kaip atrodo? Man vienoje puseje lyg norisi korekcijos, bet dar diskutuotinas reikalas...bet galvoju paskui vel visas procesas is naujo, gijimas ir panasiai...ar po korekcijos greiciau ten viskas tvarkosi? Tik vienareiksmiskai, ten kur lindo siuliukai, visur praplatejo randas  mad.gif

Na man mano randukas visai patiktu, jei ne tie krastai, kurie butent lenda ir yra surandeje sad.gif bandysiu simet lazeriu pasinaudot ir ziuret koks rezultatas
Atsakyti
QUOTE(anila:) @ 2013 09 17, 11:25)
Na man mano randukas visai patiktu, jei ne tie krastai, kurie butent lenda ir yra surandeje sad.gif bandysiu simet lazeriu pasinaudot ir ziuret koks rezultatas


Gal domejaisi kainomis ir kur gerai atlieka?
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 09 17, 07:59)
* Tiesiog, jis ne tai, kad draudzia ar neisleidzia, jokiu budu, jis tiesiog nenori, kad eiciau viena. Ir as nematau tame nieko negerbtino ir t.t. Kaip jis gerbia mano norus, lygiai taip jo norus gerbiu ir as.
**Del masinos... Del demesio traukos jis ir nenorejo man pirkti BMW, bet nupirko ir labai dziaugiuosi tuo smile.gif
***Klubu nemegstu, matyt isaugau is to amziaus, tai del ju bedu nekyla  biggrin.gif

Visi norai, poreikiai turi būti pagrįsti argumentais. O ne tiesiog "aš taip noriu ir taškas". Taigi, kokie tokio jo nenoro argumentai? Bijo, kad tave nuvilios? O gal, kad pati į kažką įsižiūrėsi? Kvepia nepasitikėjimu...
**Parodyk bigsmile.gif
***Aš turbūt niekada neišaugsiu iš to amžiaus doh.gif

QUOTE(sposa @ 2013 09 17, 08:46)

Pabaigai linksma istorija apie viena mano pazistama. Is tu ryskiu blondiniu, kuriu vyrai tenkina ju uzgaidas  biggrin.gif

Ir aš žinau viena. Vieno banko padalinio vadovei, gražiai blondinei vyras pakeitė mašiną ir šį kartą nupirko automatą...Pavažinėjo gražuolė visą dieną ir vakare grįžus vyrui namo pareiškė, kad mašina yra paskutinis šlamštas ir jei ne diržai, tai ji kelis kartus jau būtų pro priekinį stiklą išlėkus doh.gif Pasirodo damutė su kaire koją stabdį spaudė lotuliukas.gif Visa tai ji man pasakojo rimtu veidu lotuliukas.gif

QUOTE(sposa @ 2013 09 17, 09:40)

Zodziu reik dziaugtis kiekviena diena, galbut tinka viskas, vienam dziaugsmo suteiks naujai isigyta rankine, kitam nauja knyga, kelione ir panasiai. Kiekvienam savi poreikiai ir savi dziaugsmai....parasiau bile ka, bet daznai liudna paskutiniu metu.



Kalbant apie materialinę gerovę, tai nesam mes turtingi, neturim super duper mašinų, esam užsikrovę paskolą iki pensijos už butą, kuris nėra prestižiniam rajone. Nesirengiu vardiniais rūbais (tiesą sakant nepastebiu net ant kitų ar tai brandas ar ne) ir etc. Vyras dirba No, kad mus išlaikytų...Ar esu dėl to nelaiminga? Tikrai ne. Galėjau gyventi prabangoj, bet esu dėkinga broliui, kad imdavo mane į vakarėlius su savo turtuoliais draugais. Man to užteko, jog nebesižavėčiau turtingais vyras. Visada buvo gaila jų žmonų. Ir gal kažkam bus keista, bet esu išties laiminga ir turtinga, tik kita prasme 4u.gif

QUOTE(Elvita @ 2013 09 17, 10:12)

Kai susiduri su liga, tuomet jau negaleciau taip drasiai teigti, kad pinigai neturi jokios reiksmes. Sakyciau, tuomet jie ypatingai reikalingi.

Nesutinku schmoll.gif mano aplinkoje šiuo metu serga trys žmonės...O, kad pinigai galėtų juos išgelbėt verysad.gif

QUOTE(mykolaika @ 2013 09 17, 10:22)
Jis gime su negalia- turim DS... Bet va po to mūsų šeima tik dar labiau sutvirtėjo (nors girdėjau iš vienos daktarės komentarą, tai tavęs vyras dar nepaliko doh.gif ), šitas mūsų vyrukas mums atnešė pradžioje daug skausmo ir klausimų, o dabar neša vient tik meilę ir tokį gerumą niu nemoku jums apsakyt  wub.gif  Bet va po tokių dalykų, performuoji visus prioritetus ir supranti kad visi materialūs dalykai yra tik daiktai, aišku jie palengvina kažkiek gyvenimą, bet....


Šaunuolis tavo vyras thumbup.gif
QUOTE(dija @ 2013 09 17, 11:37)
o as noreciau tureti tiek daug pinigu, kad galeciau sau leisti ziemoti kurnors siltuose krastuose smile.gif

O kas nenorėtų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(**Leila** @ 2013 09 17, 12:42)
Visi norai, poreikiai turi būti pagrįsti argumentais. O ne tiesiog "aš taip noriu ir taškas". Taigi, kokie tokio jo nenoro argumentai? Bijo, kad tave nuvilios? O gal, kad pati į kažką įsižiūrėsi? Kvepia nepasitikėjimu...
**Parodyk bigsmile.gif

***Man to užteko, jog nebesižavėčiau turtingais vyras. Visada buvo gaila jų žmonų.

****Nesutinku schmoll.gif mano aplinkoje šiuo metu serga trys žmonės...O, kad pinigai galėtų juos išgelbėt verysad.gif



*Pati ir argumentavai biggrin.gif
**Ka parodyt? Masina? Paprasta masina BMW X3 g.gif
***Koks idomus poziuris i turtingus vyrus g.gif Tai manai, kad jei vyras neturtingas, tai zmona laiminga, o su turciais tai - laiminga buti negali. Juk priklauso nuo zmogaus, nuo jo issiauklejimo... As turiu daug pvz, kai moterys yra laimingos ir nelaimingos, turedamos turtingus vyrus ir lygiai tas pats su neturtingais. Pirmiausia moteriai reikia gerbti ir myleti save smile.gif
**** O as galiu tau papriestarauti, todel, kad esame paaukoje didele dali pinigu ir isgelbeje ne viena ligoni. Todel drasiai teigiu, kad inigai ligoje taip pat svarbus.
Atsakyti
QUOTE(**Leila** @ 2013 09 17, 13:42)
Nesutinku schmoll.gif mano aplinkoje šiuo metu serga trys žmonės...O, kad pinigai galėtų juos išgelbėt verysad.gif


tikrai taip, gerai tiek, kad pinigu uztenka paduoti gydytojui, susimoketi slaugems ir panasiai, bet sveikatos tau tai nebesugrazins, palengvins gal būti kazkiek....kai netenki kokio organo, kuris nekeiciamas, uz jokius pinigus jo niekur nenusipirksi. Tikrai ne viska pinigai sprendzia.

Mano svajone irgi saltuoju sezonu keisti aplinka biggrin.gif Oi nemegstu salcio ir dregmes...uztektu Kaledu.
Papildyta:
Gal kas lankote Victoria Gym?...ketinu ten mestis, bet dar vis abejoju.
Atsakyti
Viskas paskutinis postas sia tema, nes jau doh.gif

As gimiau turtingoje seimoje, istekejau, uz vyro, kuris uzaugo tokioje pacioje seimoje. Tiek mano tevelis, tiek vyro, visa laika dirba, tiesa savo versle, bet dirba tikrai daug. Mano vyras, taip pat sukure savo versla, todel, kad mate, jog tik dirbdamas sau ir sunkiai, gales pasiekti tai, ka pasieke musu teciai. Ant lekstutes nei pinigu, nei verslo ideju mums niekas nepadejo. As studijavau medicina lygiai tokiomis paciomis salygomis, kaip ir kiti studentai. Vyras versla pradejo taip pat nuo 0. Nes mes buvom taip aukleti, kad viska turim pasiekti patys, o ne tevu pagalba.
Man is tiesu, pikta skaityti, tokius postus, kai vidurinioji klase, liaupsina savo vyrus, kurie trina kedes nuo 8 iki 17val., vietoj to, kad pasuktu savo smegenine, pajudintu savo uzpakalius ir uzdirbtu savo seimoms geresni gerbuvi. Bet ne, pas mus LT arba verkslena, kad neturi pinigu, arba gyvena is pasalpu ir paskolu. O vat matai, turciai, tai vajej koks blogis. Tai, kad musu teciai sukure gerbuvi savo zmonoms ir vaikams, suteike simtus darbo vietu zmonems, tai jie blogi zmones ir reikia gailetis ju zmonu. As pvz. didziuojuosi, tiek savo teciu, tiek uosviu, tiek savo vyru. Ir niekada nejauciau, kad mano tetis nemyletu, negerbtu mano mamos, ar tas pats butu vyro ar musu seimoje.
Todel Leila, nereikia visu turtingu ar neturtingu zmoniu mauti ant vieno kurpaliaus...
Papildyta:
QUOTE(sposa @ 2013 09 17, 13:11)
tikrai taip, gerai tiek, kad pinigu uztenka paduoti gydytojui, susimoketi slaugems ir panasiai, bet sveikatos tau tai nebesugrazins, palengvins gal būti kazkiek....kai netenki kokio organo, kuris nekeiciamas, uz jokius pinigus jo niekur nenusipirksi. Tikrai ne viska pinigai sprendzia.


Merginos, jus puolat i krastutinumus doh.gif Be abejo, kad yra tokiu ligu, kur pinigai nereiskia nieko. Bet yra begale ligu, kurios yra isgydomos arba gali buti isgydomos, jei zmones turetu uz ka. Nesuprantu, ar jus nesuvokiat, ar jums kazkokia priestaravimo manija g.gif
Pati esu medike, patikekit, pinigai medicinoje labai svarbus, norit jus to ar ne...
Papildyta:
Nebenoriu daugiau diskutuoti sia tema, nes bendro sutarimo nerasim, o beprasmiskai diskutuoti nematau esmes. Kiekviena ziurim is savo regejimo lauko biggrin.gif

Einu geriau pasieskosiu info apie La Gomera.
Atsakyti
Elvita, man atrodo ir kvailam cia turi buti aisku, kad materialinis gerbuvis nieko nepasako apie asmenybe. Visur visokiu yra.
As puikiai zinau ka reiskia tureti savo versla, nes irgi uzaugau seimoje, kuri taip dirbo. Pinigu visada uzteko, bet koks tai darbas doh.gif ...turejau ir savo versla, nesenai pardaviau, kas nezino, nesupras, dirbdavau net tada kai mano darbuotojai pasibaigus darbo valandoms ramiai keliaudavo i namus...reikdavo, darbe ir miegodavau smile.gif Kas tame nebuvo niekada nesupras...o pavyduoliu ir priesu kiek atsiranda biggrin.gif visi isivaizduoja, kad tau kazkas viska paduoda ant lekstutes, o ne pats uzsidirbi.

Ir kur Elvita izvelgi priestaravimus g.gif Apie ta pati juk kalbame, kad pinigai daugeliu atveju palengvina situacija, bet nera visagaliai.

Gal pilnatis g.gif biggrin.gif ....gerai, peace zmones 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sposa: 17 rugsėjo 2013 - 13:26