Įkraunama...
Įkraunama...

 Turim bendrą šypseną :)

QUOTE(Elvita @ 2013 09 16, 14:45)
O jei pas moteri, tai viskas ok? Cia, jau net ne pagarba, cia tolerancija sakyciau  smile.gif

P.s. tikrai nereaguoju asmeniskai, zinau, savo seima, zinau savo verte joje. Man tiesiog, keista, kokiu naiviu moteriskiu buna smile.gif Smagu, kad jums tinka ir patinka toks seimos gyvenimo modelis, as taip nenoreciau... matyt abu su vyru esame uzauge tokiose seimose, kuriose tevaliams smagiau buti kartu, nei skyrium ir aciu jiems uz tai, kad iskiepijo sias vertybes puoseleti savo seimoje smile.gif



Jei iseitu pas kita moteri man asmeniskai butu mazesne trauma nei pas vyra smile.gif Gal bandyciau suprasti kurioje vietoje buvau prastesne uz ta naujai atrasta...na bet jei iseitu pas vyra, tai jau cia be konkurencijos biggrin.gif butu ziauru, kad tiek metu kartu pragyventa, o pasirodo ne trupucio to sav biggrin.gif o zmogaus ir nepazinojai.

Ir nesupratau koks ten seimos modelis pas mane, kurio tu nenoretum? g.gif Mes lygiai taip pat visur keliaujame kartu, viena net nenoreciau, esu kvieciama i visus vyro kompanijos renginius, jei tik buna noras-dalyvauju, taciau po pardes netampau vyro su savimi, nes mums abiems taip geriau smile.gif O kas liecia darbo reikalus, jei yra komandiruote-vaziuoji, dirbi...galu gale kazkas turi ir vaikais pasirupinti. Tai esminis skirtumas tarp musu seimu modeliu bene bus tas, kad mane isleidzia sportuoti ir viena biggrin.gif Nesusikalbejimas matyt, nes mes irgi kur imanoma kartu buname smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sposa @ 2013 09 16, 17:11)
  Nesusikalbejimas matyt, nes mes irgi kur imanoma kartu buname  smile.gif


Taip iseitu smile.gif
Aha, prisiminiau, jei noreciau "nubausti" vyra, tada prasyciau, kad eitu su manimi po pardes biggrin.gif

P.s. dar noriu pasakyti del tu pasitikejimu. Na, mes irgi pasitikim vienas kitu, nes skrendam darbo reikalais, kaip zinia, atskirai. Darbai musu irgi visai nesusije... Bet...
Esu turejus ne viena atveji, tiek paciame sporto klube, tiek komandiruociu metu, kad vede vyrai, kai kurie net pleistru uzsiklijave vestuvini zieda biggrin.gif , siule ir kavos isgerti, ir pavakarieniauti... Tai norit pasakyti, kad ju zmonos jais nepasitiki...Manau, kad pasitiki. Tai gerai, kad siule man, o yra ir tokiu, kurios eina ne tik vakarieniauti. Tada ir prasideda romanai, tarnybiniai ir ne tik...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 16 rugsėjo 2013 - 17:29
QUOTE(dija @ 2013 09 16, 09:25)
Sveikos, nu idomia cia diskusija uzvedete smile.gif as paklausiau vyro, kas blogai jei moteris eina viena i sporto kluba, tas net nesuprato kausimo smile.gif sako, o kas turi buti blogai? tik pagirtina, kad eina, kame problema? 

thumbup.gif Lyg apie maniškį pasakotum.

QUOTE(Elvita @ 2013 09 16, 10:01)
drinks_cheers.gif Is tiesu, uzpernai visus metus pralankiau sporto kluba viena, nes vyras visiskai neturejo kada. Paskui prisijunge ir jis, pamaciau, kad dviese sportuoti daug smagiau, nes po sporto baseinas, pirtele, jakuzi.


Va čia ir esmė, kad MB niekaip nepasirašo į naktinį klubą eit...Jis sako, kad nuo tos muzikos išprotės biggrin.gif Todėl džiaugiuosi, kad mane su draugėm išleidžia, nes man patinka tokia muzika, šokti ir atsipalaiduoti. Ir apskritai, tikrai faina ir be vyrų su draugėm pasiaust, jiems taip pat be mūsų. Nesakau, kad tai turi būt dažnai, bet kartą per pusmetį tikrai.
QUOTE(dija @ 2013 09 16, 10:40)
greiciau tie mano vaikai uzaugtu smile.gif nera kam ju priziureti, tai mes su vyru niekur ir neinam. apie klubus ne kalbos nera. mociute gyvena 2 stoteles nuo musu, tai vaiku 3 men. ne nemate per vasara.

3 men. niekis palyginus su mano anytos vaikų nematymo stažu: jau 2,5 m. doh.gif Mažiukas jos net nuotraukose nepažįsta, nesupranta, kai sakau, kad čia močiutė. Nei su šventėm, nei su gimtadieniais vaikų nesveikina...Turbūt ir gatvėj nepažintų.

QUOTE(Agnestar @ 2013 09 16, 11:19)
as tai apie tokias atostogas svajoju, tiksliau su drauge abi smile.gif ir vyrai jau palaimine sita reikala, sake jie pasiliks su vaikais, mus isleis, o poto jau mes juos i zvejyba biggrin.gif

Užsiminiau vyrui, kad norėčiau kada atostogų su draugėm Turkijoj...Šį kartą jam net nereikėjo nieko sakyt, užteko jo žvilgsnio, kad palaidočiau šią svajonę...

Elvita, mes irgi visur kartu, kelionės kartu, bet yra vietų, kur einam atskirai...Nieko blogo tame nematau, o ragus įklyjuot galima bet kur ir bet kada...Žinoma, nereikia tam sudaryti sąlygų, bet ir perdėtai reaguoti taip pat...
Vistiek man nesuvokiama, kaip vyras tavęs neišleidžia sportuoti. Nesąmonė ir tiek...Juk gerbėjai atsirast gali net ant raudonos stovint! Tai kaip jis tau geras mašinas perka? Jauna graži blondinė, naujoj gražioj mašinoj...tai kur kas labiau traukia, nei prakaitas sporto klube. Apie ką mes kalbam doh.gif sporto klubas...Nupirktų geriau tau vilniečio kortelę bigsmile.gif Kur kas labiau apsisaugotų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo **Leila**: 16 rugsėjo 2013 - 21:29
Labas rytas, atejau su kavyte, junkites mirksiukas.gif

QUOTE(**Leila** @ 2013 09 16, 21:28)
Vistiek man nesuvokiama, kaip vyras tavęs neišleidžia sportuoti. Nesąmonė ir tiek...Juk gerbėjai atsirast gali net ant raudonos stovint! Tai kaip jis tau geras mašinas perka? Jauna graži blondinė, naujoj gražioj mašinoj...tai kur kas labiau traukia, nei prakaitas sporto klube. Apie ką mes kalbam doh.gif sporto klubas...Nupirktų geriau tau vilniečio kortelę bigsmile.gif Kur kas labiau apsisaugotų smile.gif


Leila, gal ne taip issireiskiau... Juk rasiau, kad ne vienus, ir ne 2 metus sportavau viena. Ir dabar sportuoju, kai vyras komandiruoteje ar motokroso varzybose. Tiesiog, jis ne tai, kad draudzia ar neisleidzia, jokiu budu, jis tiesiog nenori, kad eiciau viena. Ir as nematau tame nieko negerbtino ir t.t. Kaip jis gerbia mano norus, lygiai taip jo norus gerbiu ir as. Juolab, kad man kartu su juo daug smagiau, nepaisant to, kad saleje praktiskai nesusitinkam, bet vat dzakuzi mielai pasiburbuliuojam smile.gif
Del masinos... Del demesio traukos jis ir nenorejo man pirkti BMW, bet nupirko ir labai dziaugiuosi tuo smile.gif
Klubu nemegstu, matyt isaugau is to amziaus, tai del ju bedu nekyla biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
QUOTE(**Leila** @ 2013 09 16, 22:28)
...Nupirktų geriau tau vilniečio kortelę bigsmile.gif Kur kas labiau apsisaugotų smile.gif


lotuliukas.gif geras pastebejimas

Merginos, del vairuojamu automobiliu nereikia labai svaigti, juk ir atkreipia demesi vyrai pirma i masina, o tik paskui i vairuotoja biggrin.gif Daugiau demesio greiciau sulauksi einant per pereja, nei sedint masinoje.
Visad vairavau alle sportinius variantus, dvivietes kupe, na ir kas, spokso vyriskiai, bet man tas spoksojimas net atgrasus. Ir su amziumi keiciuosi matyt, nes man aplamai dzin ka vairuoti pasidare, aisku pageidautina ne visai griuvena, bet keiciais vertybes, nebesureiksminu jokiu materialiu dalyku.
Pabaigai linksma istorija apie viena mano pazistama. Is tu ryskiu blondiniu, kuriu vyrai tenkina ju uzgaidas biggrin.gif Islaike moteris teises, gavo prabangu automobili, ka tik buvo persikrauste is Panevezio i Vilniu. Vaziuoja visa grazi, nosi uzrietusi, aisku nesistebi, kad jai visi mirksi automobiliu sviesomis ir leidzia signalus-nes juk grozis prie vairo biggrin.gif ....kol suprato, kad jau nemazai laiko vaziuoja priespriesine juosta, na kur vienpusis judejimas lotuliukas.gif Pati tai pasakojo ir skaniai pasijuokeme.

Merginos, kaip jusu randukai? Ar blunka? Elvita, tau jau metai, kaip atrodo? Man vienoje puseje lyg norisi korekcijos, bet dar diskutuotinas reikalas...bet galvoju paskui vel visas procesas is naujo, gijimas ir panasiai...ar po korekcijos greiciau ten viskas tvarkosi? Tik vienareiksmiskai, ten kur lindo siuliukai, visur praplatejo randas mad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sposa: 17 rugsėjo 2013 - 07:52
QUOTE(sposa @ 2013 09 17, 07:46)
lotuliukas.gif geras pastebejimas

Merginos, del vairuojamu automobiliu nereikia labai svaigti, juk ir atkreipia demesi vyrai pirma i masina, o tik paskui i vairuotoja  biggrin.gif


Aha, labai geras, nes i vyrus, vaziuojancius viesuoju transportu, niekada demesio nekreipciau biggrin.gif

Be abejo, kad taip. Uz tai ir buvo pries BMW.

O man svarbu, kokia masina vairuoju, kokiame buste gyvenu, net gi kaip sutvarkyta aplinka aplink musu nama, kokiais rubais rengiuosi ar kokia kosmetika dazausi. Tiesiog esu perfekcioniste... ir amzius cia niekuo detas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(sposa @ 2013 09 17, 07:46)
....kol suprato, kad jau nemazai laiko vaziuoja priespriesine juosta, na kur vienpusis judejimas  lotuliukas.gif Pati tai pasakojo ir skaniai pasijuokeme.

Merginos, kaip jusu randukai? Ar blunka? Elvita, tau jau metai, kaip atrodo? Man vienoje puseje lyg norisi korekcijos, bet dar diskutuotinas reikalas...bet galvoju paskui vel visas procesas is naujo, gijimas ir panasiai...ar po korekcijos greiciau ten viskas tvarkosi? Tik vienareiksmiskai, ten kur lindo siuliukai, visur praplatejo randas  mad.gif


hihihi.gif visiska blonde cool.gif

Sonuose jau visai isbluko. Ten kur lindo siulai ir praplatejo, ir tamsesnis daug.
Po korekcijos gyja daug greiciau. Net gi sakyciau, toje vietoje kur daryta korekcija, jau belikes tik neryskus siuliukas.
As tai mastau tvarkytis tas vietas, kur lindo siulai, bet nzn ar tvarkytu g.gif
Atsakyti
Labas rytas, su kava ir as smile.gif
oi pas mane tas randas negrazus, oi negrazus...imesiu i albuma fotke sad.gif po truputi blunka, bet tikrai ne taip, kaip as noreciau.
O man siutas imdavo , kai tik pradejau vairuoti karvyte musu smile.gif tai ziuredavo i mane kaip i nzn ka, stilium, koks diedas tau masina dave doh.gif o siaip smagu pvz prie sviesoforo palenktyniauti su kokiu BMW :DDD
dbr tai jau nei pastebiu, nei ka tu zvilgsniu ir pan.
O siaip rimtai, daugiausiai demesio gauni eidama gatve biggrin.gif
Atsakyti
Elvita, visiskai sutinku, kad smagu tureti viska geriausia, norejau pasakyti tik, kad to nesureiksminu, pvz niekada neskirsciau savo draugu pagal ju materialini gerbuvi ir panasiai. O dabar kai mano artimas zmogus serga onkologine liga, o tu jam niekuo negali padeti, supranti kaip viskas laikina...dirbo, state ir puoselejo namus...ir netiketai viena diena viskas apsivercia, supranti, kad svarbiausia yra sveikata, visa kita tikrai ne. Kas atsimena ir kam rupi kokia as masina vazinejau pries metus ar kokios firmos rubeliais rengiausi?
Zodziu reik dziaugtis kiekviena diena, galbut tinka viskas, vienam dziaugsmo suteiks naujai isigyta rankine, kitam nauja knyga, kelione ir panasiai. Kiekvienam savi poreikiai ir savi dziaugsmai....parasiau bile ka, bet daznai liudna paskutiniu metu.

Del randuku butu idomu pasidometi, gal juos kazkaip siaurina reikalingose vietose g.gif Itariu, kad maniskis plesis, ir pradejau pastebeti kazkur nuo 4 menesio. Idomu, tos pacios rankos op daro, bet kodel viena puse grazi, o kita keiciasi?
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2013 09 17, 08:09)
O siaip rimtai, daugiausiai demesio gauni eidama gatve biggrin.gif

As retai, kad vaikstau pestute, tai nepastebiu biggrin.gif

QUOTE(sposa @ 2013 09 17, 08:40)
Elvita, visiskai sutinku, kad smagu tureti viska geriausia, norejau pasakyti tik, kad to nesureiksminu, pvz niekada neskirsciau savo draugu pagal ju materialini gerbuvi ir panasiai.

Del randuku butu idomu pasidometi, gal juos kazkaip siaurina reikalingose vietose  g.gif Itariu, kad maniskis plesis, ir pradejau pastebeti kazkur nuo 4 menesio. Idomu, tos pacios rankos op daro, bet kodel viena puse grazi, o kita keiciasi?


Sposa, pritariu. As irgi to nesureiksminu, nes nuo mazens augau tokioje aplinkoje, kur grazi aplinka, keliones, brendiniai rubai ar kosmetika, savaime suprantamas dalykas. Todel, man tai nei stebuklas, nei atradimas, kad kazka sureiksminciau. Musu draugu ratas yra labai ivairus, t.y. nuo verslininku iki statybininku. Bendravimui pinigu kiekis neturi ypatingos reiksmes. Be abejo, galbut jie maziau keliauja, maziau sau leidzia pramogu, bet nereiskia, kad jie mums yra prastesni draugai nei tie, kurie turi toki pati socialini statusa kaip mes.
Kai susiduri su liga, tuomet jau negaleciau taip drasiai teigti, kad pinigai neturi jokios reiksmes. Sakyciau, tuomet jie ypatingai reikalingi. Salia to, kaip tu zmogu gali paremti dvasiskai, pinigai daznai vaidina bene lemiama reiksme.
Tai vat ir man butu idomu del siaurinimo arba bent jau tos sukietejusios dalies pasalinimo. Matyt reiks prisiruosti pas K g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 17 rugsėjo 2013 - 09:16
QUOTE(sposa @ 2013 09 17, 08:40)
Elvita, visiskai sutinku, kad smagu tureti viska geriausia, norejau pasakyti tik, kad to nesureiksminu, pvz niekada neskirsciau savo draugu pagal ju materialini gerbuvi ir panasiai. O dabar kai mano artimas zmogus serga onkologine liga, o tu jam niekuo negali padeti, supranti kaip viskas laikina...dirbo, state ir puoselejo namus...ir netiketai viena diena viskas apsivercia,  supranti, kad svarbiausia yra sveikata, visa kita tikrai ne. Kas atsimena ir kam rupi kokia as masina vazinejau pries metus ar kokios firmos rubeliais rengiausi?
Zodziu reik dziaugtis kiekviena diena, galbut tinka viskas, vienam dziaugsmo suteiks naujai isigyta rankine, kitam nauja knyga, kelione ir panasiai. Kiekvienam savi poreikiai ir savi dziaugsmai....parasiau bile ka, bet daznai liudna paskutiniu metu.



labas moterytės, įsiterpsiu ir aš šitoj vietoj smile.gif Pritariu sposa, nereikia sureikšminti materialių dalykų, jie yra laikini....
Kas liečia vyrus, manau, kad gali vyrą laikyt prisirišus prie radijatoriaus, bet jei jis norės pabėgt tai pabėgs... arba pati pabėgsi... Manau, kad kiekviena šeima turi savo vertybes ir jomis gyvena. Mes pvz su vyru, sportuot vaikštom atskirai, kai turim galimybę- kartu. Nes mums kitaip nu niekaip nesigauna. Taip pat nesureikšminam tų dalykų išėjimo su drauge ar draugu kavos porai valndų kartą į 2-3 mėn, lygiai kaip aš jį pažvejot išleidžiu, nematau čia nieko blogo. Mūsų šeimai didžiausias išbandymas buvo, kai gimė vidurinėlis vyrukas... Jis gime su negalia- turim DS... Bet va po to mūsų šeima tik dar labiau sutvirtėjo (nors girdėjau iš vienos daktarės komentarą, tai tavęs vyras dar nepaliko doh.gif ), šitas mūsų vyrukas mums atnešė pradžioje daug skausmo ir klausimų, o dabar neša vient tik meilę ir tokį gerumą niu nemoku jums apsakyt wub.gif Bet va po tokių dalykų, performuoji visus prioritetus ir supranti kad visi materialūs dalykai yra tik daiktai, aišku jie palengvina kažkiek gyvenimą, bet....
Atsakyti
As manau taip, kad materialius dalykus sureiksmina tie, kurie sunkiau gyvena ir kuriems, kazkoks brangesnio daikto isigyjimas atrodo labai reiksmingas. Beje, pastebejau dar ir tai, kad daznai tokie zmones perka ir gyvena ne pagal savo galimybes.
Tie, kurie pinigus uzdirba, elgiasi kur kas racionaliau ir atsakingiau.
Papildyta:
QUOTE(mykolaika @ 2013 09 17, 09:22)
Bet va po to mūsų šeima tik dar labiau sutvirtėjo (nors girdėjau iš vienos daktarės komentarą, tai tavęs vyras dar nepaliko doh.gif


Aisku, tai labai nekorektiska is gydytojos puses, bet, deja tokia tiesa. Pati dirbu neonatologe ir ne karta maciau, kaip gimus sutrikusio vystymosi vaikeliui, vyras taip ir nesugebejo aplankyti zmonos dar karta. O ir siaip pvz., kad vyrai neislaiko ir palieka seima yra apstu. Todel tavo vyrs tikras saunuolis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 09 17, 09:41)
As manau taip, kad materialius dalykus sureiksmina tie, kurie sunkiau gyvena ir kuriems, kazkoks brangesnio daikto isigyjimas atrodo labai reiksmingas. Beje, pastebejau dar ir tai, kad daznai tokie zmones perka ir gyvena ne pagal savo galimybes.
Tie, kurie pinigus uzdirba, elgiasi kur kas racionaliau ir atsakingiau.


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
turėjau vieną draugę, kuri pirkdavo tik vardinius rūbus, o valgydavo ryžius, nes nebelikdavo pinigų doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti