Įkraunama...
Įkraunama...

 Turim bendrą šypseną :)

QUOTE(sposa @ 2013 09 16, 09:17)
Elvita, nepriimk mano postu asmeniskai, tikrai tau netaikiau  biggrin.gif ...cia siaip pavyzdziai is draugu rato, o diskusija ir prasidejo del keleto is jusu pasisakymu, kaip kad ir tavo : "vyras vienos i sporto kluba neisleidzia". O ne-"mums nepatinka sportuoti atskirai"  smile.gif  Zodziu diskutuojame apie leidimus-draudimus ir kiek jie yra pagristi.
Norejau tik pasakyti, kad visokie draudimai man nesuprantami, jei seimoje tikrai yra pagarba ir savitarpio supratimas.
O siaip ne paslaptis, kad dazniausiai butent tie pavyduoliai ir buna neistikimi. Oi kiek konkreciu pavyzdziu papasakociau  biggrin.gif


Esame suauge zmones, ne dvidesimtmeciai, kad nezinotume ir nematytume, kas vyksta vakareliuose, atostogu metu, kai sutuoktiniai buna atskirai. Tam, kad to isvengtume, tiesiog nesudarome vienas kitam tokiu galimybiu. Begant metams, tai tapo isprasta ir nekyla klausimu, kad i vakarelius, ar atostogauti skrisime po viena. Tai ne draudimas, tai poreikis laisvalaiki ir sventes leisti kartu.
Del pagarbos ir savitarpio supratimo, turim n seimu, kurie tuo pasizymejo ir kurie sekmingai sukure antras seimas. Beje, dabar poreikis eiti po viena, isgaraves. Kaip sakoma mokomes is savo klaidu smile.gif
Atsakyti
greiciau tie mano vaikai uzaugtu smile.gif nera kam ju priziureti, tai mes su vyru niekur ir neinam. apie klubus ne kalbos nera. mociute gyvena 2 stoteles nuo musu, tai vaiku 3 men. ne nemate per vasara. kai vyras jau jai pasake tiesiai sviesiai ka ji sau masto, tai atleke uzdususi, valandele pabuvo. siaip tai uzknisa, pasirodo, prizada vyresneliui savaitgali pas save pasimti, tas vaikas uzsisvajoja, o sita dingsta menesiais... Juliukas niekaip nesupranta ko ta mociute nesirodo.
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2013 09 16, 09:40)
greiciau tie mano vaikai uzaugtu smile.gif nera kam ju priziureti, tai mes su vyru niekur ir neinam.


Kodel neinat po viena? Turbut ne todel, kad nera pasitikejimo ir pagarbos vienas kitam?
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 09 16, 10:01)
Musu seimoje niekas nieko nedraudzia, tiesiog yra noras eiti ir buti kartu, o ne po viena. Pvz. mano drauges vaziuoja atostogauti vienos su vaikais, vyrai dirba. Man tai nepriimtina. Todel, kad zinau, jog man bus daug smagiau, kai su mumis bus tetis. Tas pats ir su renginiais ar klubais, man daug smagiau, kai einu su draugu kompanija, ta prasme su antromis pusemis, nei tik su draugemis.  Ir tai visai nereiskia, kad esu gimusi vergauti vyrui  lotuliukas.gif

Agne, baltai pavydziu del keliones  thumbup.gif  mirksiukas.gif

Vat pas mus taip pat..as viena karta 4 d skridau su vaikais i olandija, poto pajuri savaite buvom su vaikais ir mano mama, bet ka as zinau...po dvieju dienu skambinau vyrui verkslendama, kad gal tu atvaziuok...Kazkaip...Man geriausias laikas yra su seima. Karta i koki pusmeti reikia ir su draugem pasedeti smile.gif
Ai panos smile.gif
Numeciau 5kg g.gif iki keliones turi paskutiniai 2nusiridenti g.gif bet ka as sveicarijoj darysiu, kai suriai tokio skonio...mhm....vynas...mhm :DDD
Pas mus irgi nera kam vaiku paziureti. Seneliai uz 30km..bet...jau dbr tarsiuosi, kad spalio svtgl paziuretu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnestar: 16 rugsėjo 2013 - 09:56
QUOTE(Elvita @ 2013 09 16, 10:50)
Kodel neinat po viena? Turbut ne todel, kad nera pasitikejimo ir pagarbos vienas kitam?

i sporto kluba einam, o linksmintis, tai ne. jei su kokia drauge susitinku, tai diena, o siaip tai pas mane atvaro mano mergos, tai man ir poreikio nera lakstyti nakti. vyras irgi nemato reikalo naktinet. ramus mes tokie. net nenoreciau kur be vyro lekti. buvo momentas, kai tiesiog svajojau isvaziuoti atostogu viena, bet ne delto, kad pabegti nuo vyro, bet siaip, kad galva pailsetu. pasvajojau ir praejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2013 09 16, 10:59)
i sporto kluba einam, o linksmintis, tai ne. jei su kokia drauge susitinku, tai diena, o siaip tai pas mane atvaro mano mergos, tai man ir poreikio nera lakstyti nakti. vyras irgi nemato reikalo naktinet. ramus mes tokie. net nenoreciau kur be vyro lekti. buvo momentas, kai tiesiog svajojau isvaziuoti atostogu viena, bet ne delto, kad pabegti nuo vyro, bet siaip, kad galva pailsetu. pasvajojau ir praejo smile.gif

as tai apie tokias atostogas svajoju, tiksliau su drauge abi smile.gif ir vyrai jau palaimine sita reikala, sake jie pasiliks su vaikais, mus isleis, o poto jau mes juos i zvejyba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2013 09 16, 09:54)
bet ka as sveicarijoj darysiu, kai suriai tokio skonio...mhm....vynas...mhm :DDD

Valgysi ir gersi biggrin.gif

QUOTE(dija @ 2013 09 16, 09:59)
net nenoreciau kur be vyro lekti.


Tai ka as ir noriu pasakyti, esme ne tame, kad nera pagarbos arba pasitikejimo, esme tame, kad nera noro eiti po viena.
Papildyta:
QUOTE(Agnestar @ 2013 09 16, 09:54)
Numeciau 5kg  g.gif iki keliones turi paskutiniai 2nusiridenti  g.gif


Dar vis dukaniniesi?
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 09 16, 11:32)

Dar vis dukaniniesi?

aha smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2013 09 16, 11:10)


Saunuole mirksiukas.gif
Atsakyti
Nesuprantu ko cia taip jautriai reaguojate smile.gif
Reziume toks-vyras neleidzia i sporto kluba vienos, bet niekam to ir nereikia, nes svarbiausia niekur neiti po viena, tuomet santuokai nekils pavoju biggrin.gif
Jei taip mastyciau, tai mes su vyru butume tureje atsisakyti ir savo dirbamu darbu, nes daznos darbo komandiruotes deja ne seimynines isvykos. Ir kaip cia be pagarbos antrai pusei? Kaip sako-elkis taip, kaip nori, kad butu elgiamasi su tavimi.
O nuo tu skyrybu niekas neapsaugotas, kaip graziai beatrodytu visas "fasadas", kas dedasi kiekvieno galvoje zino tik jis pats. Man svarbiausia, kad maniskis pas kita vyra neiseitu lotuliukas.gif cia jau butu smugis. Pazinojau tokius zmones, kur atrode ideali seima su 2 vaikuciais, beje, atrode, kad jie ne minutes nebuna vienas be kito, tik viena diena vyras pasake, kad iseina pas kita-vyra lotuliukas.gif Ir cia ne anekdotas.
Atsakyti
QUOTE(sposa @ 2013 09 16, 12:39)
O nuo tu skyrybu niekas neapsaugotas, kaip graziai beatrodytu visas "fasadas", kas dedasi kiekvieno galvoje zino tik jis pats. Man svarbiausia, kad maniskis pas kita vyra neiseitu  lotuliukas.gif  cia jau butu smugis. Pazinojau tokius zmones, kur atrode ideali seima su 2 vaikuciais, beje, atrode, kad jie ne minutes nebuna vienas be kito, tik viena diena vyras pasake, kad iseina pas kita-vyra  lotuliukas.gif Ir cia ne anekdotas.

Ir as zinau tokiu dalyku...bet tikrai nejuokingai viskas atrodo sad.gif o gaila ir zmonos, ir vyro..nes pas mus pazystamas su tuo kovojo ne vienus metus..bet...cia ir yra skaudizausia, kad iseina ne todel, kad bloga zmona, ar santykiai blogi..iseina todel, kad kitaip nebegali..
Viskas panos, kiekvienos santuokos modelis kitoks ir vsio.
Nereikia zodziu suprasti vat tiesiai sviesiai, truputi prisitaikykim wink.gif
ok, varau su vaiku pas dantiste wink.gif
Atsakyti
QUOTE(sposa @ 2013 09 16, 11:39)

Man svarbiausia, kad maniskis pas kita vyra neiseitu  lotuliukas.gif  cia jau butu smugis.


O jei pas moteri, tai viskas ok? Cia, jau net ne pagarba, cia tolerancija sakyciau smile.gif

P.s. tikrai nereaguoju asmeniskai, zinau, savo seima, zinau savo verte joje. Man tiesiog, keista, kokiu naiviu moteriskiu buna smile.gif Smagu, kad jums tinka ir patinka toks seimos gyvenimo modelis, as taip nenoreciau... matyt abu su vyru esame uzauge tokiose seimose, kuriose tevaliams smagiau buti kartu, nei skyrium ir aciu jiems uz tai, kad iskiepijo sias vertybes puoseleti savo seimoje smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Agnestar @ 2013 09 16, 12:07)
Ir as zinau tokiu dalyku...bet tikrai nejuokingai viskas atrodo sad.gif o gaila ir zmonos, ir vyro..


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 16 rugsėjo 2013 - 13:59