Įkraunama...
Įkraunama...

 Turim bendrą šypseną :)

QUOTE(Katrix @ 2013 09 13, 14:30)


Panos, ar buvot kas Emiratuose? Ziuriu kur dukra su baba issiust rudens atostogom g.gif Gal visai nieko variantas?

Važiuosim pavasarį arba kitą rudenį...Super ten, giminaitė jau 20m tam rojuj gyvena thumbup.gif Tik kad kelionė sunki...

QUOTE(sposa @ 2013 09 13, 17:56)
*tai faktas, kam noro yra, tas visad ras vieta ir buda  biggrin.gif pamenu karta klube toks jau metuose vyras gan simpatiska moteri pakabino, juokinga buvo juos stebeti  biggrin.gif
As i kluba sportuoti einu, o jei noresiu pakoketuoti su kuo, rasiu tinkamesne vieta  cool.gif

**Katrix, studijuoti yra gerai  thumbup.gif  nauja kompanija, ypac jei ne tik moterys, bendri vakareliai, na smagu  smile.gif

* drinks_cheers.gif Mane ir į naktinį klubą su draugėm išleidžia tongue.gif Bijo, kad žvejybos neuždrauščiau ax.gif
** drinks_cheers.gif Katrix, kelinto diplomo sieki?
Papildyta:
QUOTE(Agnestar @ 2013 09 11, 09:25)

Gal kas esat keliave su masina? mums bus pirmas kartas smile.gif aplankysim visas gimines, sieksim olandija, poto is ten i sveicarija smile.gif jei jegu ir noro bus, gal i italija nusibaladosim smile.gif zodz... smile.gif

Šią vasarą varėm į Vokietijos pietus su mašina...Beveik kasmet važiuojam. Esam su mašina į Kroatiją važiavę per Vokietiją, Austriją ir Slovėniją. Mums labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
sveikos, as tai jus paskaitau, bet tingiu parasyti smile.gif pas mus nieko gero, karantinas namie, abu vaikai serga, o ir as su jais smile.gif Pastatem dviaukste lova vaikams siandien, tai dabar laukiu kol kuris nors issiteks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katrix @ 2013 09 13, 14:30)
Sveikos 4u.gif Mokslo metu pradzia, kol visi isivaziuojam i nauja ritma... Nebuvo net jegu rasyt

Agne, mes su masina iki Prancuzijos varem kelis kartus. Man patinka taip keliaut thumbup.gif
Pamenu mes kai ivaziavom i Vokietija apsistojom Kaiserhoff viesbutyje. Netoli sienos jis. Paziurek, gal patiks mirksiukas.gif

Keiciu darba, todel nusprendziau istoti dar studijot blush2.gif B jau krivai ziuri i tuos mano mokslus. Varau sestadieni i paskaitas bigsmile.gif Amzina studente doh.gif  biggrin.gif

Panos, ar buvot kas Emiratuose? Ziuriu kur dukra su baba issiust rudens atostogom g.gif Gal visai nieko variantas?

permesiu akim smile.gif
ka studijuosi? as irgi noriu stoti, bet nzn nzn...vaikai jau paauge, ir to laiko gal atrasiu g.gif

QUOTE(**Leila** @ 2013 09 13, 19:19)


Šią vasarą varėm į Vokietijos pietus su mašina...Beveik kasmet važiuojam. Esam su mašina į Kroatiją važiavę per Vokietiją, Austriją ir Slovėniją. Mums labai patiko thumbup.gif

prasom issamiau, kaip keliai, kur stojat? ka gero matot? biggrin.gif
Atsakyti
Leila , taip ir turi buti, as irgi be problemu galiu eiti kur norisi, bet ir vyras laisvai sportuoja, niekada nezyziu, visi mes esame zmones, individai, turime savo pomegiu ir poreikiu, reikia gerbti vienas kita ir viskas bus ok. Nepakenciu kai savininkiskumas prasimusa, kazkokie draudimai ir panasiai. Man tai jau cia vaiku darzelis biggrin.gif Tiesa, yra kita puse, kai kurios moterys jau yra gimusios "tarnauti" vyrui. Tipo vyras suteikia materialine gerove, o moteris soka pagal jo dudele, o tuos neleidimus ir draudimus nuraso kaip vyro didele meile ir is to sekanti pavyda lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sposa @ 2013 09 15, 20:32)
Leila , taip ir turi buti, as irgi be problemu galiu eiti kur norisi, bet ir vyras laisvai sportuoja, niekada nezyziu, visi mes esame zmones, individai, turime savo pomegiu ir poreikiu, reikia gerbti vienas kita ir viskas bus ok. Nepakenciu kai savininkiskumas prasimusa, kazkokie draudimai ir panasiai. Man tai jau cia vaiku darzelis  biggrin.gif  Tiesa, yra kita puse, kai kurios moterys jau yra gimusios "tarnauti" vyrui. Tipo vyras suteikia materialine gerove, o moteris soka pagal jo dudele, o tuos neleidimus ir draudimus nuraso kaip vyro didele meile ir is to sekanti pavyda  lotuliukas.gif

Na pvz del pasilinksminimu kazkokiu, tai ribojimu nera jokiu, norim einam kartu, norim atskirai, bet va i sporto kluba neleidzia vienos biggrin.gif
ai siaip kiekviena seima skirtinga, ir visu skirtingi poziuriai i santykius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2013 09 15, 20:51)
Na pvz del pasilinksminimu kazkokiu, tai ribojimu nera jokiu, norim einam kartu, norim atskirai, bet va i sporto kluba neleidzia vienos biggrin.gif
ai siaip kiekviena seima skirtinga, ir visu skirtingi poziuriai i santykius smile.gif


vat ir idomu panagrineti gyliau, kame mato vyrai problema? Ar treningiuku apsirengusi, suprakaitavusi moteris jiems atrodo super seksuli ir patraukli? Jei nejaucia pavojaus kada moteris segedama miniaka ir avedama aukstakulnius eina i kluba, kas TOKIO pavojingo yra sporto klube? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2013 09 15, 09:54)

prasom issamiau, kaip keliai, kur stojat? ka gero matot? biggrin.gif


Stojom Vokietijoje pas mamą, o iš ten varėm į Kroatiją. Niekur nestojom nakvoti, bet vaizdų ir taip visiems užteko. Aš Austrijoj esu buvusi ankščiau,bet vistiek apšalau pamačiusi kalnus. Nu kažkas nerealaus.
Austrijoje yra pagrindinis tunelis, bet juo nevažiavom, nes buvo 6 val. eilė, tai varėm per kalnus. Kokiu tiksliai keliu nežinau, nes nuo gryno kalnų oro mane atjungė konkrečiai doh.gif Nu aš daug kalnų mačius, bet Austrijos kalnai tai kažkas nerealaus thumbup.gif Slovėniją pralėkėm, kažkaip aš jos perdaug neįsidėmėjau, nes ant sienos baisiai nemalonūs pasieniečiai buvo, tai tik nuotaiką sugadino. O šiaip viskas buvo super. Kroatijoje apsistojome prie uostamiesčio Pula, Banjole miestelyje. Paplūdimys super, nė vieno ežio thumbup.gif O ir lietuvių nesutikom smile.gif
QUOTE(sposa @ 2013 09 15, 20:32)
Leila , taip ir turi buti, as irgi be problemu galiu eiti kur norisi, bet ir vyras laisvai sportuoja, niekada nezyziu, visi mes esame zmones, individai, turime savo pomegiu ir poreikiu, reikia gerbti vienas kita ir viskas bus ok. Nepakenciu kai savininkiskumas prasimusa, kazkokie draudimai ir panasiai. Man tai jau cia vaiku darzelis  biggrin.gif  Tiesa, yra kita puse, kai kurios moterys jau yra gimusios "tarnauti" vyrui. Tipo vyras suteikia materialine gerove, o moteris soka pagal jo dudele, o tuos neleidimus ir draudimus nuraso kaip vyro didele meile ir is to sekanti pavyda  lotuliukas.gif

Aš manau, kad visur turi būti saikas ir sveikas protas. Kas per daug, tas nesveika. Mano vyras pavydus, bet pasitiki manim. Na aš aišku grįžusi dar nervus patampau (papasakoju, kas kalbino, kas šokt kvietė ir t.t.) lai nemano, kad jo žmona niekam neįdomi.
blush2.gif

QUOTE(sposa @ 2013 09 15, 21:34)
vat ir idomu panagrineti gyliau, kame mato vyrai problema? Ar treningiuku apsirengusi, suprakaitavusi moteris jiems atrodo super seksuli ir patraukli? Jei nejaucia pavojaus kada moteris segedama miniaka ir avedama aukstakulnius eina i kluba, kas TOKIO pavojingo yra sporto klube?  g.gif

Manau tas, kad pagal save sprendžia...Patys turbūt spokso į gražuoles (o tokių ten nemažai) tai bijo dėl savų. Be to matė, kokių ten vyrukų ohoho yra thumbup.gif
Maniškiui net nedaeitų drausti, bet gal dėl to, kad pats nelankė klubo niekda biggrin.gif O šiaip tai žinau ne vieną istoriją...Bletstvų ten užtenka. Nors gerai pagalvojus - kur jų trūksta? Žodžiu, svarbiausia pasitikėjimas, nors tai irgi loterija.
Atsakyti
QUOTE(Katrix @ 2013 09 13, 13:30)

Prasom placiau bigsmile.gif Kur cia, impulse taip linksma?   Sudominai labai biggrin.gif
As kaip zinia nepatikimas fruktas, mane irgi priziuri labai hihihi.gif



Aha impulse.
hihihi.gif

Ka planuoji studijuoti?

QUOTE(sposa @ 2013 09 15, 19:32)
Leila , taip ir turi buti, as irgi be problemu galiu eiti kur norisi, bet ir vyras laisvai sportuoja, niekada nezyziu, visi mes esame zmones, individai, turime savo pomegiu ir poreikiu, reikia gerbti vienas kita ir viskas bus ok. Nepakenciu kai savininkiskumas prasimusa, kazkokie draudimai ir panasiai. Man tai jau cia vaiku darzelis  biggrin.gif  Tiesa, yra kita puse, kai kurios moterys jau yra gimusios "tarnauti" vyrui. Tipo vyras suteikia materialine gerove, o moteris soka pagal jo dudele, o tuos neleidimus ir draudimus nuraso kaip vyro didele meile ir is to sekanti pavyda  lotuliukas.gif


Sio posto geriau nekomentuosiu doh.gif biggrin.gif

QUOTE(sposa @ 2013 09 15, 20:34)
Ar treningiuku apsirengusi, suprakaitavusi moteris jiems atrodo super seksuli ir patraukli?


Jei moteris save prisiziuri, ji bus patraukli ir seksuali su treningiuku ir suprakaitavusi. Nereikia visko mauti "ant vieno kurpaliaus" biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 16 rugsėjo 2013 - 07:25
QUOTE(sposa @ 2013 09 15, 21:34)
vat ir idomu panagrineti gyliau, kame mato vyrai problema? Ar treningiuku apsirengusi, suprakaitavusi moteris jiems atrodo super seksuli ir patraukli? Jei nejaucia pavojaus kada moteris segedama miniaka ir avedama aukstakulnius eina i kluba, kas TOKIO pavojingo yra sporto klube?  g.gif

nzn kame, ir net nesigilinu smile.gif Aisku, uzsispyrus as iseiciau sportuoti, bet kam to reikia. O i klubus as neinu su miniaku ir aukstakulniais biggrin.gif
cia diskusija gali buti didele smile.gif
Leila, aciu wink.gif ziuresim kaip mes cia, uzsirezervavom viesbuti tik ivaziavus i vokietija smile.gif mama ten buvo apsistojusi vasara, sake fainas, paprastutis, l.ramu.
Vaj vaj, kaip as noriu greiciau i ta kelione smile.gif
mhm..kaip laukiu kada i olandija ileksim dar smile.gif jau klubai klubeliai nuo ketvirtadienio nakties bus uzkalti mano biggrin.gif visu pirma i Thoma leksiM :)mylimiausiais, graziausias ir t.t.
Kavos? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, nu idomia cia diskusija uzvedete smile.gif as paklausiau vyro, kas blogai jei moteris eina viena i sporto kluba, tas net nesuprato kausimo smile.gif sako, o kas turi buti blogai? tik pagirtina, kad eina, kame problema? nu paaiskinau, kad is pavydo vyras neleidzia, tai mano vyras kai amzinai taktiskas, tai atsakymas trumpas buvo ,,susitarimo reikalas" smile.gif pas mus seimoje, tokie klausimai nekyla, matyt yra pasitikejimas, nors neakcentuojam to.
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2013 09 16, 08:12)
nzn kame, ir net nesigilinu smile.gif Aisku, uzsispyrus as iseiciau sportuoti, bet kam to reikia.

Vaj vaj, kaip as noriu greiciau i ta kelione smile.gif


drinks_cheers.gif Is tiesu, uzpernai visus metus pralankiau sporto kluba viena, nes vyras visiskai neturejo kada. Paskui prisijunge ir jis, pamaciau, kad dviese sportuoti daug smagiau, nes po sporto baseinas, pirtele, jakuzi. Viena retai kada eidavau i baseina.
O kad sporto saleje yra flirtuojama, tai ne paslaptis... Tik vieni paflirtuoja ir to uztenka, kiti "uzsikabina" ilgam...
O del tu "skambiu etikeciu", einam kur norim, nes pasitikim. Tai, jau oj oj kiek seimu, per toki pasitikejima vienas kitu, issiskyrusiu. Per 10metu siame forume, tokiu postu, kaip sposos prisiskaiciau sociai. Tik tos pasitikincios po kurio laiko verksleno, ka daryti, nes vyras turi meiluze...Tokia tiesa, deja...
Musu seimoje niekas nieko nedraudzia, tiesiog yra noras eiti ir buti kartu, o ne po viena. Pvz. mano drauges vaziuoja atostogauti vienos su vaikais, vyrai dirba. Man tai nepriimtina. Todel, kad zinau, jog man bus daug smagiau, kai su mumis bus tetis. Tas pats ir su renginiais ar klubais, man daug smagiau, kai einu su draugu kompanija, ta prasme su antromis pusemis, nei tik su draugemis. Ir tai visai nereiskia, kad esu gimusi vergauti vyrui lotuliukas.gif

Agne, baltai pavydziu del keliones thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Elvita, nepriimk mano postu asmeniskai, tikrai tau netaikiau biggrin.gif ...cia siaip pavyzdziai is draugu rato, o diskusija ir prasidejo del keleto is jusu pasisakymu, kaip kad ir tavo : "vyras vienos i sporto kluba neisleidzia". O ne-"mums nepatinka sportuoti atskirai" smile.gif Zodziu diskutuojame apie leidimus-draudimus ir kiek jie yra pagristi.
Norejau tik pasakyti, kad visokie draudimai man nesuprantami, jei seimoje tikrai yra pagarba ir savitarpio supratimas.
O siaip ne paslaptis, kad dazniausiai butent tie pavyduoliai ir buna neistikimi. Oi kiek konkreciu pavyzdziu papasakociau biggrin.gif
Atsakyti