Įkraunama...
Įkraunama...

 Turim bendrą šypseną :)

QUOTE(Elvita @ 2013 09 05, 19:39)
Oj, masiniukas, mano meile  wub.gif O vyru demesio kiek  blink.gif Neveltui taip vyras pries BMW buvo nusiteikes  lotuliukas.gif

Gal vis tik tu ju demesi patrauki? Nes as mastau, pasodink kokia krokodile i tavo masiniuka, nesulauktu gal tiek demesio biggrin.gif

QUOTE(Agnestar @ 2013 09 05, 19:55)
eina sau....nu bet kaip jums taip tie kg tirpsta...noooriu ir as taip, bet va , neiseina...

Tai gi tu esi kol kas chempione bigsmile.gif cielus keturis pametei thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katrix @ 2013 09 06, 06:58)
Gal vis tik tu ju demesi patrauki? Nes as mastau, pasodink kokia krokodile i tavo masiniuka, nesulauktu gal tiek demesio biggrin.gif
Tai gi tu esi kol kas chempione bigsmile.gif cielus keturis pametei thumbup.gif

bet ne per 3dienas biggrin.gif O per 10 4u.gif
Na nesvarbu, svarbu cempione biggrin.gif
Nuo nervu ziurint krepsini irgi galetu kg kristi biggrin.gif Nes vakar jau galvojau nagus kramtysiu biggrin.gif
Atsakyti
Klausykit, kaip sunervino mane dabar...
Zodziu, pas mano mama sode kaimynai turi du senbernarus. Laksto jie laisvai kur tik nori, alkani kaip vilkai, nepriziureti, purvini, sulyse baisiausiai. Vieno akyte suzeista, asaruoja. Siaubingas vaizdas... Neiskenciau, paskambinau i veterinarijos tarnyba. Jie nuvare ten patikrinti, ka tik paskambino. Sako, jie yra puikiai priziureti, maisto visa kibira turi. Tiesiog nera prie ko prikibt wub.gif wub.gif Sakau, musu nuomones prieziuros atzvilgiu, matyt labai skirtingos. Vat ir tyrimas, saunuoliai. Net pykina is pikcio...
Atsakyti
QUOTE(Katrix @ 2013 09 06, 09:43)
Klausykit, kaip sunervino mane dabar...
Zodziu, pas mano mama sode kaimynai turi du senbernarus. Laksto jie laisvai kur tik nori, alkani kaip vilkai, nepriziureti, purvini, sulyse baisiausiai. Vieno akyte suzeista, asaruoja. Siaubingas vaizdas... Neiskenciau, paskambinau i veterinarijos tarnyba. Jie nuvare ten patikrinti, ka tik paskambino. Sako, jie yra puikiai priziureti, maisto visa kibira turi. Tiesiog nera prie ko prikibt wub.gif wub.gif  Sakau, musu nuomones prieziuros atzvilgiu, matyt labai skirtingos. Vat ir tyrimas, saunuoliai. Net pykina is pikcio...

Na joa... tiek jiems ir terupi...maisto turi ir viskas sad.gif Gaila, gaila....
Atsakyti
QUOTE(Katrix @ 2013 09 06, 05:58)
Gal vis tik tu ju demesi patrauki? Nes as mastau, pasodink kokia krokodile i tavo masiniuka, nesulauktu gal tiek demesio biggrin.gif


Ne ne, cia masiniuks kaltas biggrin.gif

QUOTE(Katrix @ 2013 09 06, 08:43)
Klausykit, kaip sunervino mane dabar...


Pries veja nepapusi, deja verysad.gif
Atsakyti
Labas grazuoles 4u.gif

QUOTE(Katrix @ 2013 09 06, 09:43)
Klausykit, kaip sunervino mane dabar...
Zodziu, pas mano mama sode kaimynai turi du senbernarus. Laksto jie laisvai kur tik nori, alkani kaip vilkai, nepriziureti, purvini, sulyse baisiausiai. Vieno akyte suzeista, asaruoja. Siaubingas vaizdas... Neiskenciau, paskambinau i veterinarijos tarnyba. Jie nuvare ten patikrinti, ka tik paskambino. Sako, jie yra puikiai priziureti, maisto visa kibira turi. Tiesiog nera prie ko prikibt wub.gif wub.gif  Sakau, musu nuomones prieziuros atzvilgiu, matyt labai skirtingos. Vat ir tyrimas, saunuoliai. Net pykina is pikcio...


Jooo cia Lietuva... Jau man uzteko kai per telika rode kaip arklius atiminejo is kazkokio ale ukininko. Kol puse arkliu neismire ir kol TV nepasikviete niekas nieko nedare. O ir vadinami veterinarai ne ka graziau su tais arkliais elgesi isvezdami doh.gif

QUOTE(Elvita @ 2013 09 06, 12:33)
Ne ne, cia masiniuks kaltas  biggrin.gif


Eik eik tokia panike ir su golfu vaziuotu vistiek diedai ziuretu seiles varvindami biggrin.gif

Panos koks kaifas kai vaikai i darza eina thumbup.gif Siemet i nauja grupe jau isejo, bet su kokiu dziaugsmu varo net nuostabu. Ryte soka is lovu patys rengiasi thumbup.gif Namose tvarkinga svaru biggrin.gif O man ir geriausia cia dieta, prisigalvoju visokios veiklos ir valgyt neverdu del saves smile.gif Tai tik vakarienes kazko lengvai uzvalgom biggrin.gif

Maciau vire diskusijos apie puponautus. Nu mano vaiku visai neuzkabino sitas reikalas. Keleta buvau maximoj gavus tai paziurejo ir numete kazkur. Tai dabar jei gaunu tiesiai kaimynes berniukui atiduodu nes ten irgi is proto eina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2013 09 06, 09:40)
Na joa... tiek jiems ir terupi...maisto turi ir viskas sad.gif Gaila, gaila....

Bet toks izulumas, atseit be reikalo juos sutrukdziau. Gaila sunu, ne tas zodis verysad.gif

QUOTE(Elvita @ 2013 09 06, 11:33)
Ne ne, cia masiniuks kaltas  biggrin.gif
Pries veja nepapusi, deja  verysad.gif

Nesikuklink prasau biggrin.gif As tave tokia grazia isivaizduoju, kad nors nepazistu, atrodo pulciau po kojom laugh.gif
O del sunu, tai jo... Prisiziurejau National Geographic ir uzsisvajojau truputi unsure.gif Kaip man ju gaila, negaliu. B sako, pafotkink tuos sunis ir issiusk kartu su skundu. Nezinau, ne mano budui kazkaip. Be to tie neminesiu kas, issigande uzdare tuos nabagelius, tai ir nezinosi dabar nieko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Montera @ 2013 09 06, 12:20)
Eik eik tokia panike ir su golfu vaziuotu vistiek diedai ziuretu seiles varvindami  biggrin.gif



Cha cha, reiks padaryti eksperimenta is kokio studencioko golfiuka issinuomavus lotuliukas.gif

QUOTE(Katrix @ 2013 09 06, 12:26)
Nesikuklink prasau biggrin.gif As tave tokia grazia isivaizduoju, kad nors nepazistu, atrodo pulciau po kojom laugh.gif


Tai siek tiek matei, berods is Madeiros buvau fotke idejus. Ai, ar is balos tas grazumas irnesakyk.gif biggrin.gif
Atsakyti
brunette.gif
Pagaliau nevalgysiu puponautisku pusfabrikaciu.
Atsakyti
Katrix, su pabaiga 4u.gif Bet nieko, tuoj bus kokiu nors kitu nesamoniu smile.gif

Eina sau, kaip uzkniso visur tekinom ir tekinom karsta.gif Vaikai , namai, manikiurai pedikiurai, dovana isrinkt, pas drauge steiku pasikept vakare, ir susiruost vienai, ba vyras dirba siandien ir ryt. Nu seda batareikos, kai noriu tysot ir ziuret I viena taska...
Atsakyti
Labas rytas, mergikes smile.gif Ateinu su kavyte, junkites mirksiukas.gif
Atsakyti
As jau viena kaliau, bet imsiu dar kavikes I kompanija.
Atsakyti