Įkraunama...
Įkraunama...

 Turim bendrą šypseną :)

Nemegstu roziniu ir pan...stengiuosi kuo maziau pirkti. Bet ka daryti, kai princesei butent to reikia ir ne kito doh.gif
Labas rytas 4u.gif
mano maziai irgi darzelyje smile.gif abu smile.gif nzn kolkas ka veikti biggrin.gif
BET JAU ORAS...SIaubas...
mano dukanas per BD dienas apstojo g.gif dbr prasidejo B dienos, tai tikiuosi vel pakris wink.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Kaip sekasi jusu darzelinukams/ mokinukams?
As per durnuma ismeciau dukros prancuzu kalbos pratybas doh.gif Kur rast dabar, nieks nezino. Dukra negerom akim i mane ziuriu, nezinau kur detis blush2.gif
Kombinuoju dabar su puponautais, atrodo tuoj surinksim kolekcija bigsmile.gif Kaip nusibodo rinkt, o dar tos prekes... Nenoriu nei picu nei silano nei kumpeliu biggrin.gif Atsivalgiau visiems laikams. As geriau tas pupas nupirksiu, jauciu nemazai sutaupysiu biggrin.gif
Aj, dar pasigirsiu- nevalgau nuo sesiu ir jau nukraciau 2 kilus didis.gif
Atsakyti
Dicke normaliai jau darze jauciasi, eina nuo pirmadienio tvarkingai, man taip is karto lengviau su vienu. Dar i sokius uzrasiau, bet ji, pasirodo, nepamirso is praejusiu metu, kad bijojo vadovo ir dabar ta pati sako-neisiu. Nu gal nors i viena pamoka aukletoja sugebes nuvesti, bet, zinant dukros charakteri, jei pasake neis, tai ir neis.
Mazius nuo spalio pratinsis pusdieniui i darziuka eiti, bet jau dabar kieme sutikau keleta mamyciu is maziaus grupes, tai sake, 24 vaikai lopselinej grupeje swoon.gif Nu ir niekam nerupi tos normos ir istatymai, kemsa bele kiek tu vaiku i grupe ir viskas.
O as vis lagaminu nesikraunu niekaip, nors pirmadienio nakti jau reikia isvaziuoti. Nepatinka man visai tie reikalai su Sirija, jokio malonumo nejauciu vaziuot unsure.gif

Katrix, tai kiek besveri? As tai apsalau, gi uzlipau ant svarstykliu, ir parode 52,5 blink.gif Nesupratau is kur ir kaip, tiek laiko svoris buvo kaip ikaltas. Teks ir man siek tiek mazinti vakarini kimsima, jei jau eme augti svoris (dabar tai dar tenkina, visai grazu). Svarbu, daugiau nebeaugtu jau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EXTRAA: 05 rugsėjo 2013 - 14:08
QUOTE(Katrix @ 2013 09 05, 12:35)
Aj, dar pasigirsiu- nevalgau nuo sesiu ir jau nukraciau 2 kilus didis.gif


thumbup.gif saunuole, bet is kur pas zmones tiek valios g.gif smile.gif
QUOTE(EXTRAA @ 2013 09 05, 15:04)
Katrix, tai kiek besveri? As tai apsalau, gi uzlipau ant svarstykliu, ir parode 52,5 blink.gif Nesupratau is kur ir kaip, tiek laiko svoris buvo kaip ikaltas. Teks ir man siek tiek mazinti vakarini kimsima, jei jau eme augti svoris (dabar tai dar tenkina, visai grazu). Svarbu, daugiau nebeaugtu jau smile.gif


vis mums negerai lotuliukas.gif mazai kg-blogai, padideja, vel blogai biggrin.gif as stengiuosi net nesisverti, taip lengviau ..tik vat rupesciu visokiu buvo, sumazejo laiko sportui, vel negerai, baime, kad prades dideti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2013 09 05, 15:04)

pala kazka praleidau , kur varot? g.gif
mano vaikai gerai smile.gif
as jau 4kg pameciau smile.gif dziaugiuosi savim, ir man visai patinka smile.gif
dar tikiuosi irgi po keliones pradeti sporto kluba lankyti g.gif
Atsakyti
Sveikutes,

man ir nevalgymas nuo 18val. patinka labiausiai. Nuo pirmadienio pradejau, tai 1,6kg nebeturiu. Tik va tas kasis koja kisa, nu negaliu alaus negerti per varzybas, o jos taip velai doh.gif
Nuo rytojaus pradedu eiti i impulsa, jau ziauriai pasiilgau sporto ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 05 rugsėjo 2013 - 18:45
QUOTE(EXTRAA @ 2013 09 05, 14:04)
Katrix, tai kiek besveri? As tai apsalau, gi uzlipau ant svarstykliu, ir parode 52,5 blink.gif Nesupratau is kur ir kaip, tiek laiko svoris buvo kaip ikaltas. Teks ir man siek tiek mazinti vakarini kimsima, jei jau eme augti svoris (dabar tai dar tenkina, visai grazu). Svarbu, daugiau nebeaugtu jau smile.gif

54 dabar 4u.gif
Cia mes visos kartu, as, Agnestar ir Elvita tau savo lisnus issiuntem tongue.gif

QUOTE(sposa @ 2013 09 05, 15:12)
vis mums negerai  lotuliukas.gif  mazai kg-blogai, padideja, vel blogai  biggrin.gif 

Ta pati pagalvojau lotuliukas.gif

QUOTE(Elvita @ 2013 09 05, 18:43)
Sveikutes,

man ir nevalgymas nuo 18val. patinka labiausiai. Nuo pirmadienio pradejau, tai 1,6kg nebeturiu. Tik va tas kasis koja kisa, nu negaliu alaus negerti per varzybas, o jos taip velai  doh.gif
Nuo rytojaus pradedu eiti i impulsa, jau ziauriai pasiilgau sporto  ax.gif

drinks_cheers.gif Man irgi geriausiai tinka. Valgau viska, aisku i kiekius ir laika ziuriu. Bet kai nera grieztu apribojimu, man ir est taip nesinori ax.gif
Elvita, kaip masiniukas gyvena? Kaifuoji? bigsmile.gif

Ruosiuosi rytoj i paimatyma eit flirt.gif

Ir svarbiausia naujiena- liko susirast tik viena puponauta brunette.gif Ar ka pavydit? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Katrix @ 2013 09 05, 19:57)
54 dabar 4u.gif
Cia mes visos kartu, as, Agnestar ir Elvita tau savo lisnus issiuntem tongue.gif
Ta pati pagalvojau lotuliukas.gif
drinks_cheers.gif Man irgi geriausiai tinka. Valgau viska, aisku i kiekius ir laika ziuriu. Bet kai nera grieztu apribojimu, man ir est taip nesinori ax.gif
Elvita, kaip masiniukas gyvena? Kaifuoji? bigsmile.gif

Ruosiuosi rytoj i paimatyma eit flirt.gif

Ir svarbiausia naujiena- liko susirast tik viena puponauta brunette.gif Ar ka pavydit?  biggrin.gif

Puponaute tu lotuliukas.gif
I koki dar pasimatymo , grosi tu, keliauji?
Elvita, nuo sio pirmadineio 1,6?? na jooo, jei man taip kristu gal ir as po 18val nebevalgyciau biggrin.gif
As jau 10d ant dietos ir 4pameciau mazdaug g.gif
Atsakyti
Agnyt, i Turkija varom, bet, sakau, visai kazkaip nera noro ir nuotaikos si karta.

Katrix, pasimatymas su mb ar idomiau? blush2.gif Ir nebesiusk kg, o tai viskas, pamirsti jau mano 50 kg smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2013 09 05, 19:02)
Puponaute tu  lotuliukas.gif
I koki dar pasimatymo , grosi tu, keliauji?
Elvita, nuo sio pirmadineio 1,6?? na jooo, jei man taip kristu gal ir as po 18val nebevalgyciau biggrin.gif
As jau 10d ant dietos ir 4pameciau mazdaug  g.gif

Agne, as taip dziaugiuosi, kad i pabaiga ta psichoze. Jau buvau pasiruosusi ne tik 2, bet ir 10 lt uz pupa atiduot doh.gif Aciu D neprireike biggrin.gif
Su vyru pasimatymas biggrin.gif Uzteko jau prikliuchenij na moju zopu, atsiprasant biggrin.gif
As per 3dienas du kilus pameciau. Vis tik receptas stebuklingas vienas- maziau est biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(EXTRAA @ 2013 09 05, 19:06)
Katrix, pasimatymas su mb ar idomiau? blush2.gif Ir nebesiusk kg, o tai viskas, pamirsti jau mano 50 kg  smile.gif

A tai su mb jau nebeidomu? lotuliukas.gif
Isvaziavo mano "meile", neturiu daugiau su kuo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katrix @ 2013 09 05, 18:57)
drinks_cheers.gif Man irgi geriausiai tinka. Valgau viska, aisku i kiekius ir laika ziuriu. Bet kai nera grieztu apribojimu, man ir est taip nesinori ax.gif

Elvita, kaip masiniukas gyvena? Kaifuoji? bigsmile.gif

Ir svarbiausia naujiena- liko susirast tik viena puponauta brunette.gif Ar ka pavydit?  biggrin.gif

Aha, man tas pats, kai viska galiu valgyti, tai beveik nieko ir nebesinori biggrin.gif

Oj, masiniukas, mano meile wub.gif O vyru demesio kiek blink.gif Neveltui taip vyras pries BMW buvo nusiteikes lotuliukas.gif

Katrix, as taip nezaidziu cool.gif Man dar 3 liko surinkti doh.gif

QUOTE(Agnestar @ 2013 09 05, 19:02)
Elvita, nuo sio pirmadineio 1,6?? na jooo, jei man taip kristu gal ir as po 18val nebevalgyciau biggrin.gif

Buciau ir daugiau pametus, bet gi kasis tas 22val. jobstararai doh.gif

QUOTE(Katrix @ 2013 09 05, 19:10)
Su vyru pasimatymas biggrin.gif Uzteko jau prikliuchenij na moju zopu, atsiprasant biggrin.gif

hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2013 09 05, 20:06)
Agnyt, i Turkija varom, bet, sakau, visai kazkaip nera noro ir nuotaikos si karta.



Nesinervuok, viskas cia ok bus wink.gif
drauge pirmadieni i turkija varo, o jos kompanijone siandien i ligonine pagulde , itaria apendicita doh.gif
QUOTE(Katrix @ 2013 09 05, 20:10)
Agne, as taip dziaugiuosi, kad i pabaiga ta psichoze. Jau buvau pasiruosusi ne tik 2, bet ir 10 lt uz pupa atiduot doh.gif Aciu D neprireike biggrin.gif
Su vyru pasimatymas biggrin.gif Uzteko jau prikliuchenij na moju zopu, atsiprasant biggrin.gif
As per 3dienas du kilus pameciau. Vis tik receptas stebuklingas vienas- maziau est biggrin.gif



aciu D, kad mano vaikai del ju neina is proto.
lotuliukas.gif
eina sau....nu bet kaip jums taip tie kg tirpsta...noooriu ir as taip, bet va , neiseina...
Atsakyti