Įkraunama...
Įkraunama...

 Turim bendrą šypseną :)

Tesiam drinks_cheers.gif

Labas visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katrix @ 2013 08 04, 11:25)
Tesiam drinks_cheers.gif

Labas visoms 4u.gif

Labas rytas, merginos 4u.gif
Kavytes? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2013 08 05, 08:57)
Labas rytas, merginos  4u.gif
Kavytes? smile.gif

Labas labas, as su kava drinks_cheers.gif
Tuoj leksiu nagucius sutvarkyti ir krausiu lagaminus thumbup.gif
Kur kitos dingo? Jauciu neranda temos hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 08 03, 14:08)
Papildyta:
Sivakar nusprendem vakarienei sushi pirktis, tai ta proga einu ir as sampes atsisaldysiu  thumbup.gif

gera mintis, mes porai sav bevaikiai, tai valgyt nieks negamins visi savi smile.gif reik ir mums sushiu koki vakara smile.gif

O as kaip vaikas laukiau pirmadienio, nes pries sav pazaidziau tinklini ir labai patiko, noriu dar, nu ir ka lyja siandien tikiuos nustos ir prapus smeliuka smile.gif
Atsakyti
Labas rytas, as su kava mirksiukas.gif

Montera, dazniau lankykis musu temoje, nepastebesi, kaip sversi kokius 52kg biggrin.gif

Katrix,pasiimk ir mane i lagamina, kaaaa? Jau taip noriu kur lekti doh.gif Eisiu ryanair bilietus perziuresiu, gal rudeniop kur nulekt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 08 05, 09:40)
Katrix,pasiimk ir mane i lagamina, kaaaa?

Teks tada pasisvert, brangioji cool.gif lotuliukas.gif
Lyginu drabuzius ir prakaituoju karsta.gif Manikirai padaryti, MB is pagarbos groziui vaikus isveze pavalgyt i miesta, tuoj sukrausiu viska ir lauksiu atostogu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Katrix @ 2013 08 05, 15:46)
Teks tada pasisvert, brangioji cool.gif  lotuliukas.gif
Lyginu drabuzius ir prakaituoju karsta.gif Manikirai padaryti, MB is pagarbos groziui vaikus isveze pavalgyt i miesta, tuoj sukrausiu viska ir lauksiu atostogu wub.gif

kaip as tau pavydziu smile.gif geru atostogu smile.gif
mes vyresneli mociutei i kaima atidavem, sedim tik su maziuku. taip man tylu namie. niekas nesimusa nesispjaudo nebliauna.
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 08 05, 10:40)
Labas rytas, as su kava  mirksiukas.gif

Montera, dazniau lankykis musu temoje, nepastebesi, kaip sversi kokius 52kg  biggrin.gif


biggrin.gif oi aciu aciu tiek gal jau per ziauru lotuliukas.gif Visai kaip stulpas su (.)(.)....
man su 174cm uztektu kokiu 58kg ir tai jau butu super duper thumbup.gif

Katrix, geru tau atostogu ir graziu ispudziu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2013 08 05, 14:56)
kaip as tau pavydziu smile.gif geru atostogu smile.gif
mes vyresneli mociutei i kaima atidavem, sedim tik su maziuku. taip man tylu namie. niekas nesimusa nesispjaudo nebliauna.

Va butent sitie veiksmazodziai kuo puikiausiai apibudina, kokios nusimato mano atostogos lotuliukas.gif

QUOTE(Montera @ 2013 08 05, 15:28)
biggrin.gif  oi aciu aciu tiek gal jau per ziauru  lotuliukas.gif  Visai kaip stulpas su (.)(.)....
man su 174cm uztektu kokiu 58kg ir tai jau butu super duper  thumbup.gif

Katrix, geru tau atostogu ir graziu ispudziu  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Aciu uz palinkejimus, mergaites 4u.gif
Montera, koks dar stulpas??? Albume tu nerealiai sexy atodai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Katrix @ 2013 08 05, 14:46)
Teks tada pasisvert, brangioji cool.gif  lotuliukas.gif

schmoll.gif , apsieisiu tada ir be TR irnesakyk.gif Nesisversiu be rugpjucio 31d. biggrin.gif

QUOTE(Montera @ 2013 08 05, 15:28)
biggrin.gif  oi aciu aciu tiek gal jau per ziauru  lotuliukas.gif  Visai kaip stulpas su (.)(.)....
man su 174cm uztektu kokiu 58kg ir tai jau butu super duper  thumbup.gif


Nu jooo, 52kg tada per ziauru butu drinks_cheers.gif

QUOTE(Katrix @ 2013 08 05, 16:38)
Va butent sitie veiksmazodziai kuo puikiausiai apibudina, kokios nusimato mano atostogos lotuliukas.gif


hihihi.gif paskaitau jusu postus ir taaaip dziaugiuos, kad musu biciukai jau dideli thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katrix @ 2013 08 05, 17:38)
Va butent sitie veiksmazodziai kuo puikiausiai apibudina, kokios nusimato mano atostogos lotuliukas.gif
Aciu uz palinkejimus, mergaites 4u.gif
Montera, koks dar stulpas??? Albume tu nerealiai sexy atodai blush2.gif


tai dabar normaliai aiku -5kg nepamaisytu, bet as juokiausi jei iki 52 sukusciau lotuliukas.gif


O apie vaikus sutinku.... ana savaite dukra buvau istransportavus pas mociute savaitei tai rojus buvo su sunum dviese. Tik grazuole gryzo vel namie karai ir nesamoniu koperatyvas doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Atsisveikinu su jumis 4u.gif Pasimatysim po 11 dienu mirksiukas.gif
Atsakyti