Įkraunama...
Įkraunama...

MAMA

QUOTE(Solar* @ 2013 08 08, 08:54)
Mes tik šeštadienį švesime, nes darbo dieną niekas negali ateiti rolleyes.gif

aiskus,nu lauksim ispudziu ir foto wub.gif
Atsakyti
QUOTE(~Serpentine~ @ 2013 08 07, 21:47)
Sveikos 4u.gif

Mes tik ką iš pajūrio. Pailsėjom mažumėlę thumbup.gif Svarbiausia mažius atsigavo, po mėnesio sirgimo. Tikiuosi daugiau nesirgsim.
Su gimtadieniais Bendzios ir Solar mazylius. happybday.gif  happybday.gif

O kaip jums sekasi?

Sveikute 4u.gif dziugu girdet,kad atsigavot jau,matyt nuo dantu cia jus taip ligos uzpuole 4u.gif bet koks saunuolis N,kad taip kalba,maniskis tik is dvieju zodeliu deda sakinuka,o su puodu jau seniai gerai,pats pasipraso,tik kelnikiu nenusimauna,rekia sysiu ir lekia i tulika,gi ant puodo neprestizas,reik i tulika tongue.gif Naktys musu geros,jau galvojam apie iskelima i kita kambari smile.gif
Aciu uz sveikinimus,kas neturi FB sudejau fotkes i Fotki is musu mazo gimtadienio mirksiukas.gif

Siandien svenciam 15-asias vestuviu metines wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bendzia @ 2013 08 08, 11:08)
Siandien svenciam 15-asias vestuviu metines  wub.gif


Sveikinimai wub.gif Taip pat ir Didi sveikinu susituokus šią dieną bigsmile.gif Ir save lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(spanieliuke @ 2013 08 08, 09:52)


vakar su Domingu ir jo dama susitikom wub.gif nerealios damos thumbup.gif Elija liepe parodyt mergytes foto,tai sakau gi as neturiu jos foto,tai prisiminiau,kad FB gi yra foto,tai rodziau biggrin.gif

Kaip Rokutis ir Augustas atsvente gimtadieniu? bigsmile.gif pasipasakokit rolleyes.gif eisiu pro FB parsikuisti,gal kokiu foto imetete bigsmile.gif

thumbup.gif

Dekui gerai ir smagiai,buvo labai smagi svente,tik iki paskutines minutes bijojau,kad tik nesusirgtu vaikai,nes pernai pamenu taip organizavau,o teko svest ligoninei,tai dabar fobija man,bet viskas praejo liuks,visiems patiko svente,mazas dziaugiasi dovanom,o ypac motociklu,nu nenulipa jis nuo jo,tik akis pramerkia ir lekia brum brum tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Solar* @ 2013 08 08, 10:10)
Sveikinimai wub.gif Taip pat ir Didi sveikinu susituokus šią dieną bigsmile.gif Ir save lotuliukas.gif

oh kiek vestuvininku wub.gif wub.gif wub.gif sveikinimai visiems
Atsakyti
QUOTE(bendzia @ 2013 08 08, 09:12)
thumbup.gif

Dekui gerai ir smagiai,buvo labai smagi svente,tik iki paskutines minutes bijojau,kad tik nesusirgtu vaikai,nes pernai pamenu taip organizavau,o teko svest ligoninei,tai dabar fobija man,bet viskas praejo liuks,visiems patiko svente,mazas dziaugiasi dovanom,o ypac motociklu,nu nenulipa jis nuo jo,tik akis pramerkia ir lekia brum brum  tongue.gif

super,svarbiausia,kad ne tik vaikai patenkinti,o ir suauge thumbup.gif

sveikiniu visas su Jusu seimos svente wub.gif thumbup.gif

mes ryt svesim 5m vestuviu metines,ale kad V kitam gale Baltijos juros biggrin.gif
Atsakyti
SOLAR IR BENDZIA su vestuviu metinem 4u.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
sveikutes mirksiukas.gif

sveikinimai visoms su vestuviu metinemis 4u.gif

mes ka tik is darzelio ax.gif rugseji irgi busim darzelinukai cool.gif
Atsakyti
Solar* ir bendzia sūnelius su gimimo dienomis 4u.gif wub.gif

merginas su šeimos šventėmis wub.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikutes,
mano l vekaraupuota smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bendzia @ 2013 08 03, 09:40)
Posityve kas cia per nekalbadieniai,prisiduodat kaip gyvenat jus?

Gyvenam smile.gif as kantrybe ugdausi, maze su oziais draugauja, taip ir gyvenam.. Pabegus mano nuotaika kazkur, matyt spyrio siknon reik, nes ziuriu visai kazkaip entuziazmas isgaraves viskam unsure.gif

QUOTE(sourit @ 2013 08 08, 13:10)
mes ka tik is darzelio ax.gif rugseji irgi busim darzelinukai cool.gif

sveikinu smile.gif

QUOTE(Fifux'e @ 2013 08 08, 20:34)
mano l vekaraupuota smile.gif  4u.gif

uuuu... taskuota taskuota dabar.. doh.gif sveikit 4u.gif

Serpentine, pavydziu tau del puodo reikalu smile.gif Saunuolis N smile.gif As siandien tris balas isvaliau namie ir dar viena rimtesni reikala doh.gif Kai pasodinu ant wc, padaro, bet pati nei cypt, kad nori - varo i kelnes, nors ir sodinu ant wc kas pusvalandi doh.gif Zodziu laukiu geresniu laiku siuo klausimu ir stebiu israiskas, puse besiruosiamu daryti balu taip speju sugaut, o kita puse numuilina ir pasventina namus, kol mama nemato... doh.gif

Su metinem svenciancias 4u.gif

Kazka dar pakomentuot norejau, bet pamirsau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(PoSiTiVe @ 2013 08 08, 20:02)
Gyvenam smile.gif as kantrybe ugdausi, maze su oziais draugauja, taip ir gyvenam.. Pabegus mano nuotaika kazkur, matyt spyrio siknon reik, nes ziuriu visai kazkaip  entuziazmas isgaraves viskam  unsure.gif
sveikinu smile.gif
uuuu... taskuota taskuota dabar.. doh.gif sveikit  4u.gif

Serpentine, pavydziu tau del puodo reikalu smile.gif Saunuolis N smile.gif As siandien  tris balas isvaliau namie ir dar viena rimtesni reikala  doh.gif Kai pasodinu ant wc, padaro, bet pati nei cypt, kad nori - varo i kelnes, nors ir sodinu ant wc kas pusvalandi  doh.gif Zodziu laukiu geresniu laiku siuo klausimu ir stebiu israiskas, puse besiruosiamu daryti balu taip speju sugaut, o kita puse numuilina ir pasventina namus, kol mama nemato...  doh.gif

Su metinem svenciancias  4u.gif

Kazka dar pakomentuot norejau, bet pamirsau  doh.gif

Ji dar maža, nereikalauk iš jos per daug. mirksiukas.gif Mes užtat turėjom 20 triūsikų ir tai kartais pritrūkdavau doh.gif Nes jis jau vėliau kai ir mokėjo pasakyti, jog nori, bet vis tiek kelis lašus nuvarvindavo.
Vaikai šlapinimąsi pilnai kontroliuoti pradeda artėjant antram gimtadieniui, tad nenorėk, kad ji dabar pasiprašytų mirksiukas.gif
Atsakyti
Serpentine, zinau, kad dar anksti smile.gif Bet man kazkaip is principo va idomu, kodel taip daro ji - nes su pampersu jei buna, padaro ryte ant wc ir iki to laiko, kai eina pietu miego ~12 val., net jei nesodinu ant wc, pampersas buna sausas visiskai rolleyes.gif O jei paleidziu su triusikais, maziausiai pora balu buna doh.gif Sakau gal cia jai siaip smagu, undine vandenine ji pas mane, tikra zuvyte, tik duok vandens ar kazko, kame pasitaskyt galima doh.gif biggrin.gif
Atsakyti