Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (Scrapbooking) 31 tema

QUOTE(Puskis @ 2013 10 11, 15:22)
Vasarele, eina sau, cia tikrai pirmasis tavo darbelis? Super, tikrai viskas labai gerai, kaip ir minejo Ader. Ir niekas cia ne per rysku (nors man gi ir nebuna per rysku smile.gif)) )
Del fotografavimo, tai jei per tamsiai gaunasi, visad gali su Photoshopu ar kita nuotrauku redagavimo programa imt ir pasviesint smile.gif

šis skrebukas pirmas mano gyvenime ax.gif ...fotošopu esu dariusi kažką panašaus, gal pora kartų, bet ne virtualiai, o realiai su medžiagomis, tai pirmą kartą, šiaip tiesiog esu biškį prie meno ax.gif

tai gerai tada, kad ne per ryški spalva, nes oranžinę spalvą galvojau, kad būtų gerai prigesinti, bet kol kas nemoku, nors skaičiau, kad užpurškiant kažkuom tai, galima nuimti spalvos intensyvumą, tik pamiršau kas ten per medžiaga purškiasi doh.gif

o tamsumą žinok reguliavau su fotošopu, čia jau pašviesinta nuotrauka, jei dar šviesinu, tai pasidaro tokia pablyškusi, tai nebešviesinau daugiau unsure.gif ir netgi ėjau perfotkinti, bet rezultatas vis tiek tas pats buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2013 10 11, 15:36)
o kodel sakai tuscias kampas? ne tuscias. bus simetriskai viskas. arba gali simetriskai is abieju nuotraukos pusiu deti raideles ant pacios nuotraukeles ir lapo ir uzrasyti is kaires juoko....is desines burbulai tame kamputyje kur tagiukas ir nebus tuscia.

Zinai, prisimenu kai pradejau skrebinti tiek noredavau visko prideti i tuos skrebukus ir i viena kampa ir i kita kad tik nebutu tuscia  biggrin.gif o ilgainiui atrodo, kad kai nedaug detaliu tai isryskeja nuotrauka ir galima susikoncentruoti i teksta .

netgi nuėjau pabandyti nuplėšti tą tagiuką, maniau, kad nepavyks, bet kadangi jis buvo priklijuotas su lipnia pagalvėle, tai nelabai ten ir laikėsi pasirodo tongue.gif

ir netgi perfotkinau be tagiuko, na bet man tikrai ten kažko trūksta g.gif man tas tagiukas, kaip atsvara tam oranžiniam burbului kur yra apačioje priešais g.gif

user posted image

apie užrašą galvojau, bet nesugalvojau, kokiu būdu tą padaryti, kadangi nuotrauka priklijuota ant balto pagrindo g.gif

...dėt tagiuką atgal ar ne? tongue.gif
Atsakyti
nedek to tagiuko.
mirksiukas.gif nereikia ten jokios atsvaros, kaip tik kairys apatinis ir desinys virsutinis kampas viska atsveria

uzrasa gali gi padaryt kaip ir zodzio maudynes, tokiu pat principu atskirom raidelem. Ir tai nebutinas tas uzrasas.
nu zodziu, tu daryk kaip tau graziau, as tau pasakiau kaip man atorodo, gal vakare prisijungs daugiau merginu, gal jos ka nors kita pastebes biggrin.gif
Atsakyti
Vasarele Eina sau bigsmile.gif ....sunku tiketi kad tai tavo pirmas skrebukas thumbup.gif. Tagiukas... man asmeniskai graziau be jo, bet jei detum tai ka nors ant jo uzrasyciau, pavyz. data. Datai man labai patinka vartoti tokius datos antspaudus.

Baltu rasikliu yra begalybe, man labiausiai patinka japoniskas Uni-ball Signo, taip pat esu girdejus gerus atsiliepimus apie balta Sharpie extra fine point-poster paint.

O as jau daugmaz sumasciau sekanti konkursa smile.gif
Atsakyti
na vienu žodžiu, baigiat įkalbėt mane, kad nereikia to tagiuko tongue.gif ...kai padarysiu daugiau skrebukų, gal tada kils kokių minčių ką daryt su tuo kampu, arba, kad nieko nedaryt rolleyes.gif

QUOTE(Skrebuke Irma @ 2013 10 11, 16:38)
*Vasarele Eina sau  bigsmile.gif ....sunku tiketi kad tai tavo pirmas skrebukas thumbup.gif. Tagiukas... man asmeniskai graziau be jo, bet jei detum tai ka nors ant jo uzrasyciau, pavyz. data. Datai man labai patinka vartoti tokius datos antspaudus.

**Baltu rasikliu yra begalybe, man labiausiai patinka japoniskas Uni-ball Signo, taip pat esu girdejus gerus atsiliepimus apie balta Sharpie extra fine point-poster paint.

***O as jau daugmaz sumasciau sekanti konkursa smile.gif

*stengiausi, stengiausi ax.gif 4u.gif už tai ir dariau taip ilgai, nes pradžioj, kai pabandžiau tuos burbulus su dažais ir kempine paspauduoti, tai gavosi taip, kad vyras sakė, kad darželyje vaikai gražiau padarytų lotuliukas.gif
...o datai štampukai nerealūs bigsmile.gif nes, bent jau pradžioj, tai su savo rašysena bijau sugadint skrebuką doh.gif

**reiks nusipirkt ax.gif ...biškį pagoolinau apie tą rašiklį Uni ball, tai išmetė tavo skrebuką šitą -> skrebukas laaabai fainas skrebukas wub.gif

***super thumbup.gif
Atsakyti
Vasarėle, super skrebukas gavosi thumbup.gif labai gražus ir nuotaikingas darbelis wub.gif ir man be tagiuko gražiau ax.gif

Puski, žiūriu tavo PL ir seilę varvinu blush2.gif kaip šauniai darbuojies thumbup.gif
Atsakyti
Remini, mmm, koks grožis wub.gif
Vasarėle, labai teisingas skrebukas ir visai neatrodo, kad pirmasis. Man labai patiko thumbup.gif Šiaip dėl išdėstymo tai tikrai nieko čia nepridėsi ir neatimsi, tik jei aš nuspręsčiau palikti tagiuką, tai būtinai dar ant jo ką nors pripeckiočiau prirašaliočiau biggrin.gif
Puski, tikrai graži ta jūsų vasarėlė matosi buvo, lauksim dabar ne prastesnio rudėnėlio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasarėlė. @ 2013 10 11, 14:14)
dėkui už nuorodą  mirksiukas.gif ...ir oi, išparduotas  doh.gif


Meno mūzoj tokių yra. Čia Vilniuj Senamiesty - Dysnos 7.
Atsakyti
Merginos, gal matėt kur tokį pirkti?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2013 10 12, 20:35)
Merginos, gal matėt kur tokį pirkti?

user posted image


USA ebay yra http://www.ebay.com/...=item4d135b3f73

Tik į LT nesiunčia sad.gif
Atsakyti
Vasarinis skrebukas

user posted image
Atsakyti
Skrebukų mūza supyko ir mane apleido ... Einu medituoti rolleyes.gif

Su baltu pavydu - visoms kas darbuojas 4u.gif
Atsakyti