Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas (Scrapbooking) 31 tema

QUOTE(ader @ 2013 10 09, 14:52)
deja si karta as pas. megstu konkursus ir tema superine ir netgi trafareta graziu rozyciu turiu ir nuotrauku is atostogu kruva. bet gi ...... is dvieju ranku liko pusantros ir paroje valandu daugiau neprisidejo  biggrin.gif

aišku gaila, kad taip nutiko su ranka doh.gif sveik greičiau doctor.gif ...o konkurso terminas iki spalio 21 d., tai gal dar per tą laiką viskas ir į gera pasikeis mirksiukas.gif 4u.gif

QUOTE(remini @ 2013 10 09, 15:26)
Vasarele, o kur tavo pasiterliojimai?  g.gif

bus, bus ax.gif jau esu prie finišo tiesiosios biggrin.gif viską jau esu pasidariusi tik nesuklijavusi, čia man irgi iššūkis bus doh.gif na ir dar paskutinė sunkioji dalis - gražiai surišti kaspinėlį lotuliukas.gif vienu žodžiu, manau, greitu laiku jau pabaigsiu, kadangi pirmas, tai nesidaro taip greitai kaip norėtųsi, nes visas technikas bandau/darau pirmą kartą, antras skrebukas manau jau greičiau eisis ax.gif ...gal biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasarėlė.: 09 spalio 2013 - 19:16
QUOTE
kadangi pirmas, tai nesidaro taip greitai kaip norėtųsi, nes visas technikas bandau/darau pirmą kartą, antras skrebukas manau jau greičiau eisis  ...gal 

butent taip ir priprantama prie skrebinimo- kuo daugiau skrebinsi tuo didesnis pasitikejimas bei patirtis wink.gif
Pamenu kada as kaliau savo pirma kniede...taip atsargiai kad nesuplociau, bijodama tiesiog sugadinti skrebuka lotuliukas.gif

QUOTE
Irma, kaip visada nuostabus darbelis  smagu, kad tavoji muza sugrizo... tikiuosi, niekur nebepabegs  pririsk uz uodegos 

Aciu 4u.gif tikiuosi nepabegs. Bandau atrasti ta auksini pusiausvyros viduriuka gyvenime...manau kad vienas skrebukas i savaite normalu ir iveikiama ...ka jus manot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2013 10 09, 23:51)
Aciu 4u.gif  tikiuosi nepabegs. Bandau atrasti ta auksini pusiausvyros viduriuka gyvenime...manau kad vienas skrebukas i savaite normalu ir iveikiama ...ka jus manot? g.gif


Manau, kad taip planuojant stipriai reiškiasi tavo kairysis smegenų pusrutulis biggrin.gif Jei rimtai, tai man jokių šansų tokius planus įvykdyt. Kai pradedu planuoti skrebinime man tai aplamai sukelia per daug įtampos, o neatsipalaidavus nieko dorai padaryt negaliu. Baisiai nemėgstu laiko rėmų ax.gif Bet iš kitos pusės tai kartais verta gal sau tokios įtampos truputį suteikti, nesveika gi vien patogiai gyventi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2013 10 09, 23:51)

Aciu 4u.gif  tikiuosi nepabegs. Bandau atrasti ta auksini pusiausvyros viduriuka gyvenime...manau kad vienas skrebukas i savaite normalu ir iveikiama ...ka jus manot? g.gif

oi, su tokiais nusistatymais ir pasizadejimais tai man sunku... arba buna nei vieno skrebuko per ilgaaa laika, arba net kokie 2 per diena tongue.gif bet jei tau pavyks taip kaip tu nori, tai mes tik dziaugsimes thumbup.gif
user posted image
kvieciu paziureti mano pupa uoga 4u.gif
Atsakyti
Remini, oi koks vasariskas skrebukas!!! Taip ir noretusi tu braskiu!!!

Mano PL:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Sveikos smile.gif

šiandien ilgai sėdėjau ir žiūrėjau į savo skrebuką ir galvojau - ir kaip gi jį suklijuoti, kad viskas būtų savo vieose?!? umn.gif taip sudėtinga viskas atrodo pirmą kartą ax.gif bet šiaip, ne taip, suklijavau, beliko priklijuoti nuotrauką, tai manau ryt iš ryto jau nufotkinsiu ir įkelsiu savo pirmą blyną ax.gif


QUOTE(Skrebuke Irma @ 2013 10 10, 00:51)
Aciu 4u.gif  tikiuosi nepabegs. Bandau atrasti ta auksini pusiausvyros viduriuka gyvenime...manau kad vienas skrebukas i savaite normalu ir iveikiama ...ka jus manot? g.gif

bet kokiu atveju, kelti sau tikslus manau yra gerai mirksiukas.gif 4u.gif

QUOTE(remini @ 2013 10 10, 13:20)
kvieciu paziureti mano pupa uoga  4u.gif

vajei kooooks braškinis skrebukas thumbup.gif niam, niam essen.gif

QUOTE(Puskis @ 2013 10 10, 14:27)

o tavo Life Project iš viso nerealu thumbup.gif įsivaizduoju kaip paskui smagu vartyti, tiek daug gerų emocijų bigsmile.gif
Atsakyti
Na va, atnešu savo pirmą blyną, skrebukas vadinasi "Juoko burbulai" biggrin.gif ax.gif ...nufotkint normaliai, tai irgi niekaip, kažkaip per tamsiai gaunasi doh.gif
nors prie pat lango fotkinau rolleyes.gif ...ant etiketės, kuri yra ant nuotraukos norėjau užrašyti datą, bet kadangi baltas linijas su teptuku ir tempera paišiau, tai skaičius užrašyti pasirodė per sudėtinga su teptuku, galvoju gal yra pirkti baltai piešiančių markerių? kad ant tamsaus pagrindo matytųsi?

user posted image

na ir laukiu kritikos smile.gif man pačiai atoro, kad oranžiniai burbulai per ryškūs gavosi, na ir siuvimo mašinėlę būtų gerai turėti ax.gif
Atsakyti
Vasarele thumbup.gif saunuole. neveltui stengeisi. kompozicija islaikei, viskas super.
tik ta tagiuka su kaspineliu tai nuimciau, jis kabalduoja kazkaip ne prie ko. data gali tiesiog apacioj kuriam nors kapuke graziai uzrasyt

baltu rasikliu yra pirkti spalvu namuose, http://www.spalvunam...tas--white.html
as toki turiu , tai jau kelis metus neisrasau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2013 10 11, 14:53)
Vasarele  thumbup.gif saunuole. neveltui stengeisi. kompozicija islaikei, viskas super.
tik ta tagiuka su kaspineliu tai nuimciau, jis kabalduoja kazkaip ne prie ko. data gali tiesiog apacioj kuriam nors kapuke graziai uzrasyt

baltu rasikliu yra pirkti spalvu namuose,  http://www.spalvunam...tas--white.html
as toki turiu , tai jau kelis metus neisrasau smile.gif

4u.gif
o dėl tagiuko, tai žinok tam kampe kažko labai trūksta, jeigu jį nuimti kažką reiktų sugalvoti, kuom užpildyti tą vietą, nes toks tuščias kampas gaunasi, daugiau nesugalvojau kuom jį užpildyti g.gif ...ar tiktų koks vaikiškas paveiksliukas? rolleyes.gif

dėkui už nuorodą mirksiukas.gif ...ir oi, išparduotas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasarėlė.: 11 spalio 2013 - 14:19
Vasarele, eina sau, cia tikrai pirmasis tavo darbelis? Super, tikrai viskas labai gerai, kaip ir minejo Ader. Ir niekas cia ne per rysku (nors man gi ir nebuna per rysku smile.gif)) )
Del fotografavimo, tai jei per tamsiai gaunasi, visad gali su Photoshopu ar kita nuotrauku redagavimo programa imt ir pasviesint smile.gif
Atsakyti
o kodel sakai tuscias kampas? ne tuscias. bus simetriskai viskas. arba gali simetriskai is abieju nuotraukos pusiu deti raideles ant pacios nuotraukeles ir lapo ir uzrasyti is kaires juoko....is desines burbulai tame kamputyje kur tagiukas ir nebus tuscia.

Zinai, prisimenu kai pradejau skrebinti tiek noredavau visko prideti i tuos skrebukus ir i viena kampa ir i kita kad tik nebutu tuscia biggrin.gif o ilgainiui atrodo, kad kai nedaug detaliu tai isryskeja nuotrauka ir galima susikoncentruoti i teksta .
Atsakyti
Rugpjūtis Prancūzijoje:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti